Facial Scrub Cream (Peeling do każdego rodzaju cery)

Facial Scrub Cream (Peeling do każdego rodzaju cery)

Dokładnie oczyszcza twarz, przywraca jej naturalny wygląd oraz sprawia, że staje się gładka, nawilżona i lśniąco świeża. Drobne, nieliczne składniki peelingowe, zawarte w kremie o śmietankowej konsystencji, łagodnie usuwają obumarłą tkankę, nie wysuszając skóry. Produkt polecany do każdego typu cery, zamknięty w przyjemnym opakowaniu.

za taką cenę - najlepszy

Szukałam peelingu, który byłby niedrogi - mój wybór padł na tenże właśnie produkt i jestem zadowolona. Polecam nie nawilżać twarzy przed jego nałożniem ponieważ jest dość rzadki ale to nieduża wada. Doskonale ściera naskórek :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Dla mnie jest ok ;)

Nie mam problemów z cerą,mam suchą skórę,raz na jakiś czas wyskoczy mi pryszcz,dlatego nie wymagam dużo od kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy. Bardzo ważne jest dla mnie nawilżenie,ale nie o tym chciałam tutaj pisać ;) Peeling jak dla mnie jest dobry,ładny zapach,rzeczywiście to chyba konwalie :) konsystencja kremowa,ale po nałożeniu i kontakcie z wodą peeling staje się rzadki. W moim przypadku sprawdza się dobrze. Myślę,że jeszcze kupię,bo po co mam przepłacać,skoro za taką cenę mam produkt,który mi odpowiada? :)

Używam tego produktu od: dość dawna

jakiś taki...hmm...

Nie wiem czemu, ale ten peeling jakoś nie przypadł mi do gustu. Nie jest aż tak fatalny, bo całkiem miło pachnie (wg mnie konwaliami), ściera delikatnie naskórek, jest za rzadki co prawda i za delikatny, ale w sumie nie jest najgorszy.
Opakowanie jakoś wyjątkowo mnie znięchęca. Wygląda jak opakowanie zastępcze:( Co prawda to nie powinno rzutować na cały produkt, ale jak widać...
Cena niewielka- to jest plusem.

Używam tego produktu od: nieregularnie od 8-u miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

makijaż kreska

jakość = cena

jak już zdążono zauważyć, jest to raczej żel peelingujący do mycia twarzy niż peeling. konsystencja jest rzadka, drobiny złuszczające bardzo małe (to coś złuszcza niby?). jego działanie jest bardzo delikatne, oczyszcza buzię, po spłukaniu jest miękka i gładka. ale ze spłukaniem także jest problem, trzeba bardzo długo myć potem buzię, aby się pozbyć wszelkich resztek kosmetyku. nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia jej. jestem średnio zadowolona, nie jest najgorszy jako żel myjący, jako peeling pozostawia wiele do życzenia.. ale za taką cenę nie spodziewałam się cudów.

Używam tego produktu od: ok. ośmiu miesięcy..
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę pierwsze.

sredniak

Ani nie nawilza, ani nie matuje - takie dziwne uczucie jest po nim, jakby jakis film pozostal na twarzy.
Poza tym jak dla mnie to za malo drobinek - raczej krem do mycia twarzy niz peeling.
W sumie to ani nie jest fajny, ani nie zaszkodzi.
Ale za 5zl kazdy moze wyprobowac.
Znacznie lepszy jest peeleng brzoskwiniowy w sloiczku tez z Rossmana-eh...tez mi sie zmian zachcialo...

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1

słaby zawodnik

Kupiłam, bo myślałam, że będzie delikatny, a jednocześnie skuteczny, no i tani. Okazało się, że jest tylko delikatny i tani. Mam cerę lekko naczynkową, ale też z silną tendencją do zanieczyszczania się, trochę tłustawą. Ten peeling nie oczyszcza jej ani trochę. Po dwóch tygodniach stosowania go (zamiast Daxa z bambusem) widzę znaczne pogorszenie stanu mojej cery.
Peeling ma mało drobinek i są one bardzo delikatne. Nie wysusza i nie ściąga skóry. Jego kwiatowy zapach jak dla mnie jest niezbyt naturalny.
Wydaje mi się, że to produkt przeznaczony do naprawdę delikatnej i wrażliwej skóry, która jednocześnie wymaga tylko niewielkiego oczyszczania. Czyli nie dla mnie...

Ilość zużytych opakowań: kilka kropel pierwszego

raczej slaby

Peeling, jak dla mnie za rzadki.
Drobinki zatopionw w wodnistym kremie.
Po uzyciu skora nie jest gladka w dotyku, jak powinna byc po peelingu.
Ale czego moznma oczekiwac, po tanim produkcie.

Używam tego produktu od:2 miesiace

kremowy i skuteczny

Kupiłam go bez większego przekonania, ponieważ wydawało mi się że będzie poniżej przciętnej, jak większość kosmetyków rossmanna. A tu niespodzianka. Najbardziej przypadł mi do gustu zapach tego peelingu i delikatna, mleczna konsystencja.

Używam tego produktu od:kilku dni

Delikatny

+ Cena, jej stosunek do jakości zarówno zawartości, jak i opakowania (polskie firmy nie potrafią tak ładnie pakować tanich kosmetyków).
++ Delikatne działanie, bez podrażnień i wysuszania.
+++ Pozostawia buzię miękką i gładką, bardzo ładnie działa na usta.
- Konsystencja mleczka utrudnia spłukiwanie i powoduje niedoczyszczenie skóry, która błyszczy się po zastosowaniu (choć może to efekt wypolerowania?).
-- Drobinki są za słabe, szybko się rozpuszczają.

Wolę bardziej agresywne peelingi, po których skóra z radością chłonie krem.

dobry

Jestem zadowolona. Peeling jest rzeczywiście delikatny, kremowy, ale ściera całkiem dobrze, przynajmniej mojej mieszanej cerze to wystarcza. Ma ładny kwiatowy (jaśminowy?) zapach. No, a za taką cenę to już w ogóle...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dla mnie za słaby

Mam tłustą, ale wrażliwą cerę i ten peeling w moim przypadku w ogóle się nie sprawdził. Jest delikatny, kremowy, nie podrażnia skóry ale też słabo ściera. Granulki są prawie niewyczuwalne i za miękkie. Pachnie dość przyjemnie, opakowanie mało poręczne, cena zachęcająca. Dla kogoś o suchej skórze pewnie byłby w sam raz, ja zużyłam na dekolt, ale z wielkim bólem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy się z nim męczyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno, na pewno ostatnie