Avon Color, Shine Supreme Reflections Lipcolour (Superlśniąca szminka)

Avon Color, Shine Supreme Reflections Lipcolour (Superlśniąca szminka)

Szminka w płynnej formie zapewniająca podwójną moc lśnienia - samoodnawiający się blask plus połyskujące drobinki.
Dostępna w 10 nowych, cudownie iskrzących odcieniach:
- Polished Petal
- Candy Apple.

Cena: 29,90zł/5 ml

doskonala sminka

slicznie mieni sie na ustach, miekka, daje efekt soczystych ust. wyglada sexownie i zmyslowo. jest dosc trwala, ale nie tak bardzo jak supreme avonu. nawilza usta, dba o nie. piekne kolory. polecam! warto miec w kazdje kosmetyczce to cudo!

Ok

Miałam odcień Sparkling Nude, taki jasny brąz.
Plusy: Trwała - nie trzeba było ciągle poprawiać, bo dość długo się trzymała. Całkiem miłe uczucie na ustach i no rzeczywiście intensywny połysk, choć można było używać zarówno na dzień jak i na wieczór, może dzięki temu, że kolor był delikatny.
Minusy - trochę chemiczny i zbyt intensywny zapach, poza tym kleista konsystencja.
Podsumowanie - ogólnie ze szminki byłam zadowolona. Szkoda tylko, że już jej nie kupię, bo niestety została wycofana ze sprzedaży. (Chyba, że wróci w innym opakowaniu, jak to nieraz bywało w przypadku kosmetyków z Avonu).Używam tego produktu od:grudnia 06

przypomina mi klej

kupilam tę szminkę w promocji, za 10 zeta ale to i tak strata pieniędzy, śmierdzi, klei się, jedyny plus to to że się świeci, ale inne są przyjemniejsze w uzyciu i tez maja takie wlaściwości :)

Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęlam i na tym skończę

Avon Mark - relacja

Skusił mnie kolor on ice. Niestety w rzeczywistości był znacznie jaśniejszy. Nałożylamk na usta- calkiem całkiem tylko ta kleista konsystencja:( Za to trwała i połysk faktycznie super. Ogólnie +3

Używam tego produktu od: 2 mcy

kiepskie kolorki

Hm kiedyś miałam szminkę w wersji Shine Supreme kupiłam zły kolor bo z jakimis fioletowymi reklsekami - oddałam siostrze. Teraz kupilam Reflections odcien Pink Foil i za ciemny! Żaden kolor mi nie opowiada gdyż wolę jasne, ciepłe kolory. Pink Foil to ciemny czerowno-rózwoy odcień. Moja kolezanka kupiła Succulent Berry i jest jaśniejszy! Swojego uzywam tylko na wieczór, przy sztucznym świetle.
Co do własciwosci pomadki to jest trwała muszę przyznać. U mnie wytrzyma ok. 3godzin. Zapach moze być, konsystencja trochę lepka ale to w końcu szminka a nie błyszczyk. Wydajnosc duuuża. Ogólnie przeciętnie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:0,5

Fajna!

Zacznę od tego, że kolorek On Ice wygląda zupełnie inaczej niż w katalogu, ale również bardzo mi sie podoba.
Szminka, mimo iż szminek z reguły nie używam, bardzo długo trzyma się na ustach, lśni, choć nie super :) ale wystarczająco i naprawdę ładnie wygląda na ustach.Kupiłam ją w promocji, za niecałe 10zł.Myślę, że za tą cenę skusiłabym się raz jeszcze, ale za 29.90 to raczej nie.Ale polecam, warto wypróbować :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3

superlśniąca?

Szminka daje bardzo fajny efekt na ustach, ale na pewno nie jest to superlśnienie. Mam odcień On Ice, z którego jestem bardzo zadowolona, bo wygląda na ustach kusząco i delikatnie. Konsystencja szminki jest dość klejąca i pewnie dlatego utrzymuje się na ustach dość długo.W sumie gdybym mogła dałabym 3,5 gwiazdki, bo szminka jest nawet fajna, ale odejmuję punkty za obietnice producenta co do superlśniącego efektu, bo moim zdaniem efekt jest dość przeciętny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Swietna szminka

Zacznę od tego ze kolor troszkę inny niz w katalogu ( Apricot glow). Ale bardzo ładna czerwień z domieszka pomarańczy. Jest super trwała i bardzo mocny kolor ( co dla mnie jest małym minusem). Znalazłam na nia sposób maluje usta a potem odciskam delikatnie na chusteczce i jest super kolor, juz nie lśni tak bardzo ale nadal jest błyszcząca. kleistośc mi nie przeszkadza bo nakładam delikatna warstwe.

Mam naturalnie rude włosy i ten kolor jest bardzo dobry dla mnie, troszkę odwazny ale śliczny.

Używam tego produktu od:1 tydzień

Wyjątkowo trwała

3 *** wylacznie za doskonala trwalosc (mozna robic co tylko sie zechce, nie wylaczajac jedzienia i picia, a jej warstwa i tak przez 5 godzin jest niemal nienaruszona) bez nadmiernego przesuszania ust. Szminka jest niestety kleista i o wiele za gesta (co czyni precyzyjna aplikacja praktycznie niemozliwa). Oczywiscie "odnawialny polysk" okazal sie byc jedynie chwytem reklamowym. Kolory faktycznie odrobne sie roznia od tych prezentowanych w katalogu, chociaz mozna powiedeziec, ze sa calkiem niezle.Używam tego produktu od: dwoch tygodni

gęsta maź

szminka ma bardzo gęstą konsystencje (chyba że dostałam przeterminowaną) nawet nie dało jej sie rozprowadzić na ustach... :/ kolor zupełnie inaczej wyglądał niż w katalogu, co do połysku, to tu akurat szminka się sprawdziła, ładnie lśniła. gdy juz się nią pomalowałam to nie mogłam znieść tego na ustach, szminka jest potwornie lepka!!! plus za trwałość ( około 5 godzin bez poprawek) ale mimi to juz jej nie zakupie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

lustrzany blask

Bardzo fajny błyszczyk...choć nie od pierwszego wejrzenia :) przeleżał trochę w szafce zanim się do niego przekonałam :) drażniła mnie jego kleistość....moze przeszkadzać...ale za to trwałość i blask wynagradza to w jakiś sposób. Błyszczyk lśni ale co zadziwiające--nie od razu :) nakładając go myślę--gdzie ten blask? po kiklunastu minutach patrzę w lustro--co za zmiana! :) połysk śliczny :) cudownie wygląda w słońcu i sztucznym swietle.Nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych drobinek,raczej połysk tafli wody,choć drobinki są bo przy ścieraniu zostają na chusteczce :)Mam ochotę na inny odcień,bo mam Crystal Mocha i jest dla mnie za ciemny,to taki kawowy brązik :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jeszcze przy jednym jestem :)

Trwała,ale nie superlśniąca

Jako,że jestem brunetką i zachwyciła mnie Salma Hayek swymi ustami na okładce w kolorze Apricot Glow zakupiłam właśnie ten odcień. Oczywiście w rzeczywistości kolor jest ciut inny i nawet w jednym procencie nie lśni tak jak w katalogu, to ja jestem bardzo ze szminki zadowolona :-) Odcień bardzo ładny, do twarzy w nim przede wszystkim brunetkom - jest to oranż przełamany czerwienią.

Szminka na moich ustach nie lśni nawet średnio,ale akurat na tym mi nie zależało. Za to bardzo ładnie błyszczy - usta wyglądają na mokre :-)Wkurzają mnie tylko te drobinki,ale nie mogę mieć do Avonu o to pretensji, bo to przecież "superlśniąca"szminka.

Troszkę się klei,ale za to trzyma fenomenalnie długo !Kolor był intensywny przez 7 h -bez poprawek .

Niby Avon,ale ja polecam :-)

Używam tego produktu od: tygodnia