Avon, Naturals, Blue Algae & Bamboo, Face Cream (Długotrwale nawilżający krem do twarzy `Niebieskie algi i bambus`)

Krem do twarzy długotrwale nawilżający, z wyciągiem z niebieskich alg i bambusa.

Idealny

Zaznaczylam, ze kupie ten produkt ponownie, jesli sie pojawi w ofercie, gdyz niestety zostal bardzo szybko wycofany, tak szybko jak sie pojawil, tak znikl. Udalo mi sie zamowic jeden tylko sloiczek, na szczescie dosc wydajny. To najlepszy krem do twarzy jaki kiedykolwiek mialam. Pieknie pachnie, nawilza na bardzo dlugo, nawilzenie czuc jeszcze wieczorem przy zmywaniu makijazu, a nawet nastepnego dnia, kiedy czasem spedzam caly weekend w domu i klade lache na wszystko, nie musze sie martwic o nawilzenie mojej cery. Kremik jest po prostu boski, nie zapycha, wygladza, zmiekcza, koi podraznienia, jest smiesznie tani, a raczej byl:-( Buzia po uzyciu nie swieci sie. Makijaz nie splywa. Lekka, nie pozostawiajaca lepkiej warstwy konsystencja. No cudo po prostu zakochalam sie, a tu taka niespodzianka od producenta. chyba napisze do przedstawicielstwa avonu list protestacyjny i zwerbuje przyjaciol do utworzenia demonstracji przed jego siedzibą:-) Oddajcie mi ten krem!!!! Taka szkoda. Minelo juz sporo czasu od momentu jak skonczylo mi sie to jedyne pudeleczko, a do tej pory ten kremik nie znalazl swojego godnego nastepcy:-(

Używam tego produktu od:3 lata temu przez jakies 3 miesiace.
Ilość zużytych opakowań:tylko 1 niestety

Delikatny i przyjemny

Bardzo polubilam się z tym kremem. Jak na Avon jest zaskakująco dobry, ale już go wycofali [no bo jakże by inaczej..].
Świetnie nawilża, wygładza cerę, pachnie delikatnie i bardzo ładnie. W dodatku nie zapycha, nie męczy skóry i swietnie się wchłania. Mało tego - ciężki filtr wygląda na nim lepiej niż na "gołej" skórze.
Zaznaczyłam opcję ponownego zakupu, chociaż watpię żebym miała jeszcze do tego okazję. A wielka szkoda, bo to naprawdę sympatyczny kosmetyk

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i pewnie niestety ostatnie.

szału nie ma

tani i lekki, bardzo ładny zapach, do tego ogromne opakowanie które przy tej wydajności wystarcza na tak długo że w końcu zużywam ten krem do rąk bo już mi się nudzi
nawilżanie niezłe, ale nie tak intensywne jak obiecuje producent
używam go na dzień w zimę lub na lato, bo jest lekki
wydawało mi sie że zapycha, ale jednak krostki spowodował nie on
ogólnie to tani kosmetyk do mało problemowej cery, szybko sie wchłania i nie wałkuje się na nim podkład a to już bardzo dużo
nie zostawia tłustej warstwy, po paru minutach skóra go przyjmuje bardzo ładnie

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

bardzo dobry

Właśnie kończy mi się opakowanie tego kremu, a Avon wycofał go ze sprzedaży(jak zwykle zresztą swoje dobre kosmetyki).
Pomimo tego, iż mam cerę mieszaną ze sklonnością do tłustej, krem świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nawilża, wydajny.Używam go na noc i spełnia moje oczekiwania.Myślę, że jest to godny polecenia kosmetyk tej firmy:)

Używam tego produktu od:pół roku

Przyzwoity krem- pachnie dość ładnie, nawilża na dość długo (mam suchą/bardzo suchą cerę), jest lekki, nie pozostawia tłustej warstwy, ma delikatną, przyjemną konsystencję. Szału nie robi, ale jak na Avon to naprawdę dobry kosmetyk. No i cena promocyjna-9 zł. Na koniec dodam jeszcze, że jest bardzo wydajny i ma wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań:nawet nie połowa, a używam często :)

4 z minusem.

Moim zdaniem to całkiem przyzwoity krem. Szukałam szybkiego nawilżenia, bo moja skóra wyglądała po prostu tragicznie. Była cała przesuszona i łuszczyła się niemiłosiernie.

Nie spodziewałam się tak szybkiego nawilżenia i poprawy stanu skóry :) Używam go co kilka dni na noc i sprawdza się bardzo dobrze.

Jedynym minusem jest zapach, który nia bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry!

nie spodziewalam sie ze bedzie az taki dobry!!generalnie nie uzywam takich kremow poniewaz mam cere tradzikowa, ale ten!rewelka! nie pozostawia tlustej warstwy, nie podraznia skory i naprawde dobrze i na dlugo nawilza:)
warto czekac na promocje bo mozna go dostac za 9 zl!:)z tym ze nie jest dostepny w kazdym katalogu z tego co zauwazylam...

Używam tego produktu od:2 miesiecy

normalny

W promocji można go już kupić za 9 zł i w sumie tyle jest wart ;). Podoba mi się, że nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, dość szybko się wchłania, skóra jest fajnie nawilżona, nie mam już wysuszonych skórek na nosie, które często mi się ujawniają po innych kremach. Ale jest jak wiele innych kremów, nie wyróżnia się niczym specjalnym. Konsystencja dość lekka, ładny zapach, choć ja czuję trochę chemii. Jest także wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Fajny kremik

Baaaardzo wydajny. Mam cerę mieszaną i dobrze mi słuzy. Taki zwykły kremik bo właściwie nie mam problemów z cerą. Fajnie nawilża. No i boski zapach. Na początku wydawał mi się zbyt intensywny ale sie przyzwyczaiłam. Ma taką samą nutę zapachową ja woda perfumowana Percieve tej samej firmy.
Genralnie polecam

Ilość zużytych opakowań:ropoczynam 2

Przyjemny

Zazwyczaj do produktów firmy Avon podchodzę sceptycznie, bo wiele z nich jakością nie grzeszy. Do kupna tego kremu zachęciła mnie już sama jego nazwa. Dla mnie efekt działania jest niezły. Całkiem dobrze nawilża skórę, ładnie pachnie i nadaje się pod podkład. Konsystencja w sam raz-dość lekka, nie wodnista. Dla osób z cerą tłustą lub mieszaną może być troszkę za tłusty, ale wtedy dobrze stosować go na noc. Krem jest wydajny i nie podrażnia skóry (przynajmniej u mnie). Można testować;)

Używam tego produktu od: na zmianę z innym 4miesiące

Tylko dobry

Krem jest taki sobie. Przynajmniej dla mnie. Troszkę słabo nawilża, czuć niewielkie sciągnięcie. Ma lekką konsystencję która szybko sie wchlania bez tłustej warstwy. Zapach przyjemny :) Bardziej zadowolona jestem z toniku z tej serii

Używam tego produktu od: 3 miesiecy