18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Zero Frizz, Spray on Shine Antytime (Spray nabłyszczająco - wygładzający)

Zero Frizz, Spray on Shine Antytime (Spray nabłyszczająco - wygładzający)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 100 ml
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Spray przeznaczony jest do włosów suchych, zniszczonych, pierzastych, nieposłusznych. Sprawia , że włosy są lśniące, zdrowe, wygładzone, zaś koncówki ulegają natychmiastowemu procesowi regeneracji. Dzięki beztłuszczowej i bezalkoholowej formule Quick Fix nadaje włosom długotrwały połysk i wygładzenie jednocześnie ich nie obciążając. Zawiera filtry przeciwsłoneczne.

Cena: 45zł/ 100ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Najlepszy - the BEST

zachęcona peanami na forum na temat serum Zero Frizz zakupiłam nabłyszczacz, gdyż myślałąm o d odatkowym nabłyszczeniu włosów. Nabłyszczacza używam po myciu na podsuszone włosy i dopiero wtedy układam fryzurę. Rzeczywiście bardzo ładnie nabłyszcza nie sklejajac i nie obciązając włosów. Efekt błysku w idać nawet po nałozeniu na włosy pianki do układania. Efekt nabłyszczenia bardzo mi sie podoba.
Minusy : włosy nadal są sianowate mimo, że ta seria kosmetyków ma przeciwdziałac temu zjawisku. Nie zauważyłam efektu wygładzenia. Poza tym włosy są lekko tępe i w przypadku długich włosów nienajlepiej się je rozczesuje.

Poprawiam recenzję. Przy sprzątaniu szafek znalazłam buteleczke tego serum , przed wyrzuceniem dałam mu jeszcze jedną szansę. Tym razem stosowałam na wilgotne włosy , po myciu i spłukaniu maski. Spryskuję obficie na 1/3 długosci od końcówek, suszę , nakładam na końcówki piankę i nakręcam na wałki rzepowe. No i REWELACJA. Moje włosy zniszczone dekoloryzacją są błyszczące , ujarzmione , zdyscyplinowane, fryzura długo zachowuje nadany jej kształt. Mam wrażenie , ze serum lekko utrwala fryzurę. Po żadnym specyfiku moje włosy nie wygladały tak dobrze ( a używałam wielu i profesjonalnych i drogeryjnych). Szkoda, ze w ycofali ze sprzedaży. Jest to zdecydowanie mój nr jeden.Mam nadzieję , że za granicą jest do upolowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  40
  recenzji

  400
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  108
  recenzji

  281
  pochwał

  9,76

 3. 3

  28
  produktów

  74
  recenzji

  290
  pochwał

  8,86

Zobacz cały ranking