Visons Lip Tricks Palette Paleta pomadek do ust

Visons Lip Tricks Palette Paleta pomadek do ust

Romantyczne odcienie fioletu i owoców leśnych, ciepłe barwy koralowe, dziewczęce róże - wybierz tonację w której wyglądasz najpiękniej i eksperymentuj z makijażem. Kolory: Rock Romantic - wyraziste śliwki i fiolety (na zdjeciu), Techni Tease - rozbawione korale, Punk Princess - romantyczne róże. Ładne poręczne pudełeczko z małym lusterkiem i pędzelkiem do nakładania pomadek.

Pachnące!

Miałam paletę kolorów Techni Tease. Z kolorystyki świetne, bardzo ładne barwy.

Nawet w miarę trwałe jak na błyszczyki, dobrze rozprowadzały się na ustach. Wydajne jak na takie maleństwo.

Piękny zapach :)

Pudełeczko, chociaż ładne to jednak nietrwałe: rozpadło się od noszenia w torebce!

Używam tego produktu od:1mies.

całkiem niezłe

mam dwie paletki z tej serii-Rock Romantic i Techno Tease. Kolory są bardzo fajne i można nimi cieniować usta. Jedyną wadą jest kleistość błyszczków. Zdecydowanie na plus jest to,ze mają lusterko ;)Używam tego produktu od:nie wiem

dobra

Mam tą wersję palety, która jest widoczna na zdjęciu.
Kolory super, opakowanie cudne - od razu byłam nim zachwycona.
Praktyczne, z lusterkiem i pędzelkiem, zapinane na magnes.
Za samo opakowanie dałabym 5 gwiazdek.

Jednak jakość błyszczyków pozostawia trochę do życzenia.
Są w miarę trwałe, ale dość topornie sie nakładają i jeżeli nie ma się super gładkich ust, to będą się zbijać i podkreślać suche skórki :(

Tak więc ogólna ocena: 3 z małym plusem.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dieta na trądzik

Tak zastanawiałam się czy **** to nie za dużo trochę, ale stwierdziłam że *** to byłoby za mało.Paletkę kupiłam niemal przypadkiem, w ciemno-była promocja dla konsultantek, kosztowała mnie niecałe 4zl;). Nie spodziewałam sie wiele, a tu niespodzianka. Kolorki trzymaja się dzielnie, wręcz powyżej mojej średniej. Nie wysuszają ust, wręcz przeciwnie-usta sa mięciutkie i gładkie. Konsystencja ciut za gęsta i troche sie klei, ale wrażenie gładkich, zadbanych ust jakoś to wynagradza. Niestety z kolorami nie trafiłam, właściwie tylko 1 wygląda ok na moich ustach, ale tak to jest jak sie kupuje w ciemno. Wygląd paletki naprawdę uroczy, nastolatki powinny być zadowolone. Tylko pędzelek nie za bardzo.

Nie wiem czy kupię, bo nie ma juz tych paletek w sprzedaży regularnej. Jeśli pojawią się w jakiejś wyprzedaży, pewnie wypróbuję inny kolor.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:część 1

całkiem fajne

Faktycznie, jak już dziewczyny wspomniały, opakowanie jest urocze.Z początku obawiałam się tego tekturowego pudełka, ale jest ono bardzo wytrzymałe, jak do tej pory się trzyma ;) Mam paletkę Rock Romantic (na zdjęciu), z której używam właściwie wyłącznie tej najciemniejszej, bo świetnie nadaje się do podkreślania konturu ust. Jest żywy, wyraźny;konstystencja nieco lepka :(. Pozostałe są ledwie widoczne na moich ustach, więc czasem używam je jak błyszczyk nakładany na inną pomadkę. Do zapachu można się przyzwyczaić, własciwie po dwóch aplikacjach staje się on obojętny. Myślę, że jednak powinny być trwalsze. Pędzelek może wzbudzać większe wątpliwości, jest dość twardy, ale daje radę. Jeszcze się nie sypie ;) Ale czego oczekiwać po takiej cenie.

Używam tego produktu od:10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

slodko

Przeslodki produkt. Bardzo podoba mi sie opkwoanie - male, zgrabne, kolorowe. W srodku lusterko i 4 blyszczyki . Mam roze - 2 odcienie perlowe, 2 matowe. Najciekawsze w nich jest to, ze daja poltransparentny kolor - widac je, a jednoczesnie nie barwia tak mocno, zeby trzeba byllo uwzaz, ze wyjdzie sie poza usta. Pedzelek niestety nienajlepszy, ale wybaczam. Blyszczyki faktycznie sa jak balsam - nie kleja nadmiernie ust, ale ja nawilzaja i chronia, dosc dlugo sie utrzymuja. A najlepesze ejst to, ze zaplacilam za nie 3,7 zł. :P Nie wiem, czy kupie, bo juz je wyprzedaja, a na razie mam na zapas roznych mazidel.

Używam tego produktu od: kilkanascie dni

poprostu super

produkt poprostu rewelacja! mam paletkę z odcieniami różów. ślicznie wyglądają na ustach. bardzo fajne i praktyczne opakowanie. dobrze się nakłądaja, ładnie pachną! nie zauwazyłam żadnych minusów! gorąco polecam! zamierzam kupić sobie drugą!

Używam tego produktu od:2 tygodni

godna polecenia

Paleta pomadek Oriflame Vision podoba mi się z wielu względów. Przede wszystkim ma śliczne opakowanie- nie za duże nie za małe, takie w sam, raz że nawet do kieszeni się zmieści. W środku oczywiście lusterko i 4 zbiorniczki z różnymi odcieniami pomadek. Pędzelek przyznam jak dla mnie trochę za twardy, ale to już drobnostka. Sama pomadka ma wyjątkowo kremową konsystencję, bardzo lekko się rozprowadza, a nawet mała jej ilość nadaje kolor. Utrzymuje się dość długo jak na tak tani produkt- naprawdę jestem miło zaskoczona trwałością. Kolorki żywe i apetyczne- wszystkie śliczne, dlatego kupiłam sobie wszystkie trzy palety. Bo nie umiałam wybrać : ) Jeszcze o zapachu…. Jest cudowny, owocowy, czuć go dość długo, mmm zapaszek jest super, słodki, Pyszny….

Zużytych opakowań- podczas trzech

więcej niż dobre

Kupiłam dwie takie paletki, bo nie mogłam się oprzeć, ale używałam na razie tylko jednej Rock Romantic - tę właśnie paletę można sobie obejrzeć na obrazku dołączonym do recenzji. Podobają mi się kolory, ponieważ nie są wariacjami na temat tego samego odcienia tylko każdy z nich jest inny. Są bardzo miękkie, nakładaja się bez problemów cienką warstewką. Kolor jest średnio nasycony, co mi bardzo odpowiada, ponieważ jestem fanką błyszczyków. Usta sie kleją, pomadka schodzi z nich równo, nie osadza się w kącikach.
jeśli chodzi o opakowanie to jest ono młodziezowe - zrobieone z grubej tekturki zapina się na magnes - estetyka na przyzwoitym poziomie tak samo z funkcjonalnością. Zastrzeżenia mam do pędzelka - robi się z niego wiecheć...

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

przyjemna dla oka i ust:)

Mam paletkę 'Punk Princess', czyli 4 różne, oddzielone od siebie odcienie różu, które bardzo mi się podobają :D Kolorki są żywe, można je mieszać na ustach i otrzymywać nowe odcienie. Pomadki trzymają się na ustach mniej więcej pół godziny, chyba że jemy/pijemy/całujemy, wtedy znikają jeszcze szybciej:( Ale za cenę w promocji czyli 13 zł, jest to do wybaczenia.
Konsystencja pomadek jest kremowa, lecz troszkę lepka, co niektórym osobom może nie odpowiadać. Usta po pomalowaniu tymi pomadkami są miękkie i wręcz nawilżone!
Wrażenia zapachowe po otwarciu pudełeczka i powąchaniu zawartości nie są miłe, przypominają mi zapach farby, jaką maluje się pasy na ulicy :D, ale na szczęście jest to zapach właśnie pudełeczka, a nie samych pomadek.
Opakowanie (poza zapachem;) )właściwie nie ma wad: jest bardzo poręczne i wygodne, a to za sprawą zamknięcia na magnes i obecności malutkiego, okrągłego lustereczka, dzięki któremu można dyskretnie poprawić makijaż:). Największym minusem jest dołączony do paletki minipędzelek, który 'rozczapierza się' na wszystkie strony utrudniając tym samym aplikację. Ja na szczęście mam pędzelek, który był (jest?) dołączany do błyszczyków Inglota i on spisuje się świetnie.
Polecam dziewczynom kochającym żywe kolory i ciekawe opakowania kosmetyków:)

Używam tego produktu od: tygodnia, ale za to codziennie ;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Naprawdę fajne.

Kupiłam sobie paletkę nazwaną Punk Princess,co oznaczało 4 odcienie różu (takie kolorki najlepiej mi pasują).W tym zestawie 2 pomadki są błyszczące(z drobinkami),a 2 zaś są pozbawione owych drobinek.Wydaje mi się, że kolory powinny być nieco bardziej wyraziste,ponieważ na ustach wyglądają bladziej niż w pudełku (pewnie zawierają mniej pigmentu od klasycznych pomadek).Ja zawsze nakładam na pomalowane już usta trochę bezbarwnego błyszczyka,wtedy to usta wyglądają naprawdę świetnie.Szminki nie trzymają się wystarczająco długo,bo około 2 godz.,więc trzeba poprawiać makijaż.Niemniej jednak polecam każdej wizażance i nie tylko,jeśli lubią róże.Mi naprawdę ta paletka przypadła do gustu.Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: na razie w trakcie pierwszego.

tyle plusów, co minusów..

mam paletkę Rock Romantic. ogólnie mi się podoba, tylko przyczepię się do jednego koloru... jaśniutki siny prawie biały fiolet.. coś takiego na ustach?? nigdy, wygląda, jakby się posmarowało pastą do zębów... chyba zużyję pod łuk brwiowy, jeśli się do tego nada..

zalety:

+miła w nakładaniu konsystencja, bardzo kremowa
+uwaga! - mocne nasycenie koloru
+nie wysusza, a wręcz lekko nawilża
+zachwyciło mnie opakowanie, maleńkie, poręczne, ładne i z lusterkiem w środku - cudo; nie wiem jak z pędzelkiem dołączonym do opakowania, bo nie używam, szminki nakładam palcem.
+zapach - z jakąś chemiczną nutą w tle... ale - przypomina zapach pomadek MaxiShine tej samej firmy
+cena - w promocji 12-13zł - za taką naprawdę warto
+trwała
+wydaje mi się, że będzie dobrze chronić przed mrozem

wady:

-smak. nie radzę obliizywać ust. nie jest bardzo wyczuwalny ani gorzki, ale nieprzyjemny.
-trzeba umieć się nią malować, bo jasne odcienie źle położone zostawiają smugi
-nie wysusza, ale niestety jasne kolory podkreślają skórki
-jest trochę lepka
-kolory - raczej dla młodych dziewczyn, brak mi spokojniejszych, beżyków, czy klasycznych czerwieni, stonowanych zgaszonych różów.

Używam tego produktu od: dwa dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie