Pantene, Micellar, Oczyszczanie i Odżywianie, Szampon do włosów pozbawionych witalności ze skłonnością do przetłuszczania się

Sprawdź ceny produktu

Natychmiast odświeża i odżywia włosy, Efekt odświeżonych, lekkich i pełnych energii włosów, Zainspirowane pielęgnacją skóry, Opracowany specjalnie do włosów pozbawionych witalności, ze skłonnością do przetłuszczania się, Formuła bez silikonu

"codzienniak"

Szampon ma bardzo przyjemny zapach i dość gęstą konsystencję. Świetnie się pieni. Jest bardzo wydajny.

Działanie określiłabym jako przeciętne. Właśnie go zdenkowałam i szybko o nim zapomnę. Nie zrobił krzywdy moim włosom i skórze głowy, nie podrażniał, ale też nie zrobił cudów. Moje włosy nie są ani w lepszej, ani w gorszej kondycji niż wcześniej. Po myciu szamponem nadal wyglądały na przesuszone i miały tendencję do puszenia. Nie zauważyłam natomiast opisywanego przez niektóre Wizażanki szybkiego przetłuszczania się włosów po używaniu produktu.

Reasumując, jest to taki przeciętniak, nie zapadający specjalnie w pamięć.

Nie wiesz co brać, bierz go

Pantene Pro-V jest od lat na rynku i ma się całkiem dobrze. Ich produkty nie obiecują wiele, chociaż wiadomo - opakowanie mówi wiele, trzeba na to przymknąć oko, zwłaszcza jak kupujemy produkt za kilka złotych. No cudów nie ma . Ale jeśli potraktujemy go jako zwykły szampon na codzień, to się sprawdzi. Dla mnie to taka odskocznia od ziołowych i bardziej naturalnych szamponów. Włosy po nim pachną, są takie porządnie wymyte. Efekt może nie trzyma sie dłużej niż przy innych produktach drogeryjnych, ale... no za tę wydajność i cenę przymykam na to oko.

Super :)

Zawsze lubiłam szampony Pantene, ale ten jeszcze bardziej mnie w tym zapewnił :) Zacznę od butelki, która jest duża i wystarcza na bardzo długo, poza tym opakowanie jest przezroczyste i łatwo kontrolować ilość produktu.
Podczas mycia świetnie się pieni, zapach bardzo przyjemny - delikatny i długo utrzymujący się na włosach.
Moje włosy po dłuższym stosowaniu są mięciutkie, delikatne w dotyku i dobrze się rozczesują. Dodatkowo zauważyłam zwiększenie objętości.

świetny!

jestem fanką tego szamponu! przede wszystkim jest bezbarwny, dokładnie widać zużycie. Ma bardzo gęstą konsystencję i bardzo mocno się pieni! Łatwo się spłukuje i nie obciąża włosów. Idealnie je doczyszcza! Włosy bardzo łatwo się rozczesują. Nie plączą się. Są śliskie i błyszczące. Nie wymagają odzywki ani sprayu z jedwabiem. Do tej pory stosowałam go po każdym myciu a teraz mogę spokojnie o nim zapomniec! Kończę pierwsze opakowanie szamponu ale na pewno jeszcze do niego wrócę!

Dobrze oczyszcza włosy

Postanowiłam wypróbować z pantene tą nowość i jestem zadowolona, szampon nadaję się do włosów przetłuszczających się, dokładnie oczyszcza, dobrze się pieni, włosy są oczyszczone, ładnie pachną i długo pozostają świeże, jednym słowem jest genialny, myślałam że okaże się bublem, ale jednak nie, również jest w przystępnej cenie. Polecam.

Fantastyczny

Tan szampon to moje odkrycie tych wakacji. Mama włosy ze skłonnością do przetłuszczania, dodatkowo upały i duża wilgotność powietrza zdecydowanie utrudniają utrzymanie świeżo wglądających włosów
zupełnie przypadkiem, skuszona promocją zdecydowałam się na zakup tego szampony i powiedzieć, że nie żałuję to powiedzieć za mało.
włosy są gładkie, lśniące, uniesione i lekkie, nie przetłuszczają się

Idealna świeżość

Szampon kupiłam, po tym jak zobaczyłam nowość na półce od pantene. Ja i moje włosy bardzo lubimy wszelkie produkty od pantene, mają naprawdę dobre działanie.
Szampon jest przezroczysty o ładnym zapachu. Konsystencja jest średnio gęsta i bardzo dobrze się pieni, dużo go nie potrzeba,aby dobrze domyc głowę. Szampon ma taką fajna lekka konsystencję, nie obciąża włosów. Ja napewno kupię go ponownie.

Bardzo fajny

Szamon świetnie myję włosy i skórę głowy, bez jej podrażniania. Mnie nie uczula i nie wysusza skóry.
Ma delikatny, przyjemny zapach. Fajnie się pieni, ma dosyć gęstą, lekko żelową konsystencje która nie spływa z dłoni. Nie obciąża włosów.
Moje długie i gęste włosy po umyciu są miękkie i lśniące. Bardzo gładkie w dotyku.
Butelka jest przezroczysta, co pozwala na kontrolowanie zużycia kosmetyku.
Bardzo fajny szampon, który pielęgnuje i jest wydajny.

Dobry szampon dla cienkich włosów

Mam włosy cienkie, szbko przeciażające się i przetłuszczające, daletego ostatnio przestawiłam sie na szampony przezroczyste. Zaciekawiła mnie nowa micelarna formuła i się nie zawiodłam. Szampon fajnie oczyszcza, unosi włosy u nasady, daje im świeżość przez chociaż jeden dzien dłużej niz zazwyczaj i pięknie pachnie.

Przeciętny

Szampon ładnie się pieni, pachnie ok....
Po umyciu czuć oczyszczoną skórę i włosy,ale tylko tego samego dnia... Niestety następnego dnia włosy już są przetłuszczone i wyglądają średnio....
Włosy nie są sypkie, ale za to miękkie co jest chyba jedynym plusem.

U mnie się nie sprawdził ,będę szukała czegoś innego.

bardzo ok

Moje włosy bardzo lubią się z żelowymi szamponami Pantene. Szampony micelarne są nowością na sklepowych półkach, ale szybko zaskarbiły sobie moją sympatię. A oto konkrety:

Odnowiciel łupieżu :(

Niestety podeszłam do produktu z wielkim entuzjazmem, a okazał się klapą :(
Po kilku latach dzięki niemu wrócił mi łupież, dałam do przetestowana narzeczonemu, bo myślałam, że to może przez suchy szampon, ale niestety potwierdził moje przypuszczenia.