Pantene, Micellar, Oczyszczanie i Odżywianie, Szampon do włosów pozbawionych witalności ze skłonnością do przetłuszczania się

Natychmiast odświeża i odżywia włosy, Efekt odświeżonych, lekkich i pełnych energii włosów, Zainspirowane pielęgnacją skóry, Opracowany specjalnie do włosów pozbawionych witalności, ze skłonnością do przetłuszczania się, Formuła bez silikonu

Dobrze oczyszcza włosy

Postanowiłam wypróbować z pantene tą nowość i jestem zadowolona, szampon nadaję się do włosów przetłuszczających się, dokładnie oczyszcza, dobrze się pieni, włosy są oczyszczone, ładnie pachną i długo pozostają świeże, jednym słowem jest genialny, myślałam że okaże się bublem, ale jednak nie, również jest w przystępnej cenie. Polecam.

Fantastyczny

Tan szampon to moje odkrycie tych wakacji. Mama włosy ze skłonnością do przetłuszczania, dodatkowo upały i duża wilgotność powietrza zdecydowanie utrudniają utrzymanie świeżo wglądających włosów
zupełnie przypadkiem, skuszona promocją zdecydowałam się na zakup tego szampony i powiedzieć, że nie żałuję to powiedzieć za mało.
włosy są gładkie, lśniące, uniesione i lekkie, nie przetłuszczają się

Idealna świeżość

Szampon kupiłam, po tym jak zobaczyłam nowość na półce od pantene. Ja i moje włosy bardzo lubimy wszelkie produkty od pantene, mają naprawdę dobre działanie.
Szampon jest przezroczysty o ładnym zapachu. Konsystencja jest średnio gęsta i bardzo dobrze się pieni, dużo go nie potrzeba,aby dobrze domyc głowę. Szampon ma taką fajna lekka konsystencję, nie obciąża włosów. Ja napewno kupię go ponownie.

Bardzo fajny

Szamon świetnie myję włosy i skórę głowy, bez jej podrażniania. Mnie nie uczula i nie wysusza skóry.
Ma delikatny, przyjemny zapach. Fajnie się pieni, ma dosyć gęstą, lekko żelową konsystencje która nie spływa z dłoni. Nie obciąża włosów.
Moje długie i gęste włosy po umyciu są miękkie i lśniące. Bardzo gładkie w dotyku.
Butelka jest przezroczysta, co pozwala na kontrolowanie zużycia kosmetyku.
Bardzo fajny szampon, który pielęgnuje i jest wydajny.

Dobry szampon dla cienkich włosów

Mam włosy cienkie, szbko przeciażające się i przetłuszczające, daletego ostatnio przestawiłam sie na szampony przezroczyste. Zaciekawiła mnie nowa micelarna formuła i się nie zawiodłam. Szampon fajnie oczyszcza, unosi włosy u nasady, daje im świeżość przez chociaż jeden dzien dłużej niz zazwyczaj i pięknie pachnie.

Przeciętny

Szampon ładnie się pieni, pachnie ok....
Po umyciu czuć oczyszczoną skórę i włosy,ale tylko tego samego dnia... Niestety następnego dnia włosy już są przetłuszczone i wyglądają średnio....
Włosy nie są sypkie, ale za to miękkie co jest chyba jedynym plusem.

U mnie się nie sprawdził ,będę szukała czegoś innego.

bardzo ok

Moje włosy bardzo lubią się z żelowymi szamponami Pantene. Szampony micelarne są nowością na sklepowych półkach, ale szybko zaskarbiły sobie moją sympatię. A oto konkrety:

Odnowiciel łupieżu :(

Niestety podeszłam do produktu z wielkim entuzjazmem, a okazał się klapą :(
Po kilku latach dzięki niemu wrócił mi łupież, dałam do przetestowana narzeczonemu, bo myślałam, że to może przez suchy szampon, ale niestety potwierdził moje przypuszczenia.

bardzo dobry szampon oczyszczający

Szampon mogę porównać do innej pozycji tej firmy, Pantene Aqua Light. Jest to bardzo dobry szampon do włosów lekko przetłuszczających się.
Szampon zostawiał włosy czyste, lekkie, miękkie i błyszczące.

Jest ok

Jako, że mam skłonności do przetłuszczających się włosów sięgnęłam z dużą ochotą po ten szampon.
Nie jest zły, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, włosy dostają jakby większej objętości.
Ale, ale..
Po dłuższym czasie włosy się przyzwyczajają i nie działa już tak jak trzeba, włosy znów szybko się przetłuszczają, zaczynają się puszyć i wysusza :/

Dobry

Szampon jak dla mnie ma same plusy:

- Bardzo ładny zapach
- Gęsta żelowa konsystencja
- Dobrze się pieni więc jest wydajny
- Bardzo dobrze domywa włosy
- Sprawia, że włosy są puszyste i odbite od nasady
- Ma wygodne transparentne opakowanie więc widzimy ile produktu jeszcze nam zostało
- Cena adekwatna do jakości

Minusów nie widzę. Polecam.

przesusza

Ostatnio wróciłam po dłuższej przerwie do firmy Pantene, żeby nadgonić ich nowości oraz te same produkty, ale o rzekomo lepszej formule.

Zalety:
-dobrze się pieni
-wydajny
-ładnie pachnie
-nie przeciąża włosów
-kremowy

Wady:
-przesusza skórę głowy oraz włosy
-włosy się puszą