Aroma Gładkość i Połysk, Szampon

Aroma Gładkość i Połysk, Szampon

Szampon i odżywka Gładkość i Połysk przeznaczone są do włosów matowych i trudnych do ułożenia. Zawierają ekstrakt z kwiatu pomarańczy i naturalne olejki aromatyczne. Wzmacniają i wygładzają zniszczone włosy, dodając im wspaniałego blasku.

pozytywna

Kiedyś byłam bardzo źle nastawiona do szamponów Schwarzkopfa, źle je wspominam. Ale wszystko się zmieniło.
W sumie to nie pamiętam jak to się stało, że niedawno umyłam nim włosy. Tak bez namysłu, nie patrzyłam czym je myje. Ktoś z moich domowników widocznie go kupił.
Gdy zobaczyłam swoje włosy po wyschnięciu nie mogłam uwierzyć, że należą do mnie. Bił od nich blask i zdrowie, bardzo dobrze się ułożyły, a przede wszystkim nie były suche. Bardzo się zdziwiłam widząc, że to Schwarzkopf.
Pewnie musieli coś ulepszyć w tych produktach. Nie wierzyłam własnym oczom bo najczęściej płaczę (i to dosłownie) przez moje włosy bo mam łuszczyce, a przez to same problemy na głowie.
Pewnie większość jest niezadowolona z działania tego szamponu, ale mnie bardzo pomógł !

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

pic na wode

Jedyny plus za zapach reszta ponizej przecietna włosy pod koniec dnia są juz przyklapniete i przetłuszczone szczegolnie u nasady.Obciaza włosy i poprostu mi nie przypasował.

Używam tego produktu od:uzylam 4 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Szampon spełnia zadanie...

Ten szampon jest najlepszym szamponem jakiego do tej pory używałam! Bardzo podoba mi się jego zapach, konsystencja, a przede wszystkim efekt po umyciu moich włosów! Mam włosy na górze proste, a na dole puszące się i falowane więc dlatego zakupiłam szampon mający za zadanie m.in. nadanie gładkości. Szampon zupełnie spełnia swoją misję, włosy łatwo mi się układają, mają ładny naturalny połysk i wygladają na b.zdrowe i nawilżone.

Jednak nie zakupię go więcej tylko dlatego, iż jest TESTOWANY NA ZWIERZęTACH , a jeśli jakiejś wizażanki nie obchodzi czy testowano go na zwierzętach to mogę śmiało powiedzieć, że ja też bym go używała pomijając ten powyższy fakt....Cóż, wolę zrezygnować z pięknych włosów a za to mieć czyste sumienie, a przede wszystkim nie płacić firmie, która sprawia zwierzętom tak wielkie cierpienie.Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

dzienny smoky eyes

Śliczny zapach

Pięknie pachnie, wprawdzie raczej owocem niż kwiatem pomarańczy (a ja wolę zapach kwiatu). Włosy po nim są miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania - nawet bez odżywki, a z moimi nie jest o to łatwo już choćby ze względu na ich długość. Ma fajną, kremową konsystencję, obficie się pieni, więc jest generalnie miły w użyciu. Łupieżu nie zaobserwowałam.

Używam tego produktu od:miesiąca

tylko zapach....:(

Niestety ten szamponik nie sprawdził się...:( Ma ładny grejpfrutowy zapach, opakowanie w energetyzującym kolorze i miłą konsystencję i kolorek, ale niestety to wszystko.:( Włosów nie wygładza i nie nabłyszcza, chociaz nie utrudnia ich rozczesania nawet bez odżywki, więc za to plus. Wydajność raczej kiepska, ale za to jest niedrogi. Niestety zaczął pod koniec opakowania wywoływać lekki łupież (a nie mam z tym kłopotu już od wielu lat...), mojej koleżance od razu po 1 użyciu, także za to duży minus.:P Ogólnie nie polecam, chociaż nie jest to najgorszy szampon, jaki miałam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

swietny!

Dziwie sie niezbyt pozytywnym opiniom ktore otrzymal ten szampon. Mi o dziwo pasuje... podkradam go jak narazie siostrze :) Nie susze nigdy wlosow suszarka..ale przysiegam ze tak dobrze jak po umyciu tym szamponem, po innych szamponach nie wygladały. Sądziłam ze mi je przetlusci,ale nic. Szampon sprawuje sie jak bomba witaminowa.. włosy moje bardzo mocno się błyszczą, są mięciutkie, juz w trakcie mycia odnosze wrazenie jak gdyby bylo ich wiecej, byly grubsze. Nie wymaga odzywki. Dziwny jest ten szampon, ale cuda czyni na mej glowie. Przy czym nie cierpie szamponow schauma ;) Zapach ma ciekawy; kupie i dla siebie.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 2 uzycia..

Nienawidzę!

O ja naiwna! Pomyślałam sobie - fajny zapach! I do tego ma wygładzać! A tu co? Wielkie nie powiem już co. Pieni się tak, że mam wrażenie że się utopię w pianie ( przy dość małej ilości szamponu na moich długich włosach), spłukiwać go trzeba dramatycznie długo. I na koniec efekt jest masakryczny. Włosy MATOWE nic nie mają wspólnego z gładkością, ciężkie i jedynie zapach pomarańczy zostaje przez jakiś krótki czas. Totalne dno. Ledwo zmogłam tą dość małą butelkę.

Używam tego produktu od:??

nic specjalnego.

Ot, taki to zwykły szampon. Nie ma w tym szamponie nic specjalnego. Myje włosy, ładnie potem pachną. I to chyba tyle. Poprostu zwykły szampon. Dlatego ma odemnie 3 gwiazdki. Jest dobry, ale nie mógłby być jeszcze lepszy. Poprostu:)

Używam tego produktu od: x
Ilość zużytych opakowań: x

Przyjemny

Stosuje te szampon razem z odzywka z tej samej serii i po kazdym umyciu wlosy sa gladsze i bardziej zdyscyplinowane.
Sam szampon troche je placze wiec odzywka jest niezbedna.
Plus za wydajnosc, fajna konsystencje i mily zapach (moglby jednak dluzej utrzymywac sie na wlosach).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno