Pantene, Micellar, Oczyszczanie i Odżywianie, Odżywka w piance

Pantene, Micellar, Oczyszczanie i Odżywianie, Odżywka w piance

Włosy stają się łatwe do rozczesania, wyraźnie zdrowe i lepiej się układają, Ta lekka odżywka o konsystencji pianki natychmiast wnika we włosy i odżywia je, nie pozostawiając osadu, Zainspirowane pielęgnacją skóry, Opracowana specjalnie do włosów pozbawionych witalności, ze skłonnością do przetłuszczania się

nawilżające, oczyszczające
w piance
Skóra głowy
przetłuszczająca się
do włosów przetłuszczających się
bez silikonów, zapachowa
lekkie

Spodziewałam się lepszego efektu

W mojej ocenie jest to standardowa emolientowa odżywka.
Możliwe, że przez to, że jest w piance, zadecydowano o tym, że jest odżywką lekką. Nie mam porównania do standardowych odżywek Pantene.
Ogólnie dla mnie okazała się za słaba, nawet używanie jej w większej ilości nie dawało większego efektu. Większość odżywek jakie stosowałam pozwalała się tak stopniować.
Stąd też nie ocenię wydajności, bo próbowałam jakkolwiek jej używać i najważniejsze było ją zużyć.
Konsystencja pianki bardzo dobra, nie jest bardzo sztywna. ale nie zamienia się w kremową zaraz po nałożeniu na włosy.
Nie kojarzę, żeby była łatwo dostępna na półkach sklepowych, moja pochodziła z drogerii internetowej i miała zagraniczną etykietę. Fajnie, że pojemność jest dość spora.

Super!

Uwielbiam tę odżywkę przede wszystkim za jej piankową formułę. Dzięki temu jest ona mega leciutka i przyjemna. Używam ja przed umyciem włosów i niemal wcale nie czuć że ma się ten produkt na włosach. Dodatkowo ma on bardzo przyjemny i delikatny zapach. Dzięki tej odżywce Moje włosy są zdecydowanie bardziej gładkie i lepiej się rozczesują.

Lekki kaliber

Przyznam, że trochę sceptycznie podchodziłam do odżywki w piance od Pantene - jakoś taka mi się za lekka wydawała ???? Okazało się jednak, że mimo tej lekkiej formuły całkiem fajnie nawilża i odżywia włosy. Nie jest to ciężki kaliber na mega mocne zniszczenia ale do codziennego mycia i szybkiej pielęgnacji się sprawdza. Sama formuła pianki nie robi na mnie wrażenia bo mnie to wsio ryba czy odżywka jest w kremie, emulsji czy piance ????Polubiłyśmy się jednak i towarzyszy mi pod prysznicem tak jak zakłada producent ???? zawarte micele pielęgnują włosy jednocześnie ich nie obciążając.Łatwiej się je rozczesuje, są miękkie. Przyjemny produkt do stosowania "na szybko" :)

Wow!

Nie do końca byłam przekonana do odżywki w piance, gdyż jej lekkość wydawała mi się zbyt słaba. A jednak!
Produkt w wygodnym, typowym dla pianek, wąskim opakowaniu. Zapewnia szybką i bezproblemową aplikację. "Psik" nie zacina się i nie zakleja, tak więc służył, aż do samego końca :)
Zapach kosmetyku jest delikatnie świeży, nieco słodkawy. Bardzo ładnie osiada na włosach i utrzymuje się na nich przez cały dzień.
Konsystencja odżywki jest bardzo lekka (jak to pianka :) ), łatwo rozprowadza się po włosach i błyskawicznie w nie wchłania. Dodatkowo dużą zaletą jest łatwość spłukiwania. Kosmetyk nie obciąża fryzury, nawet będąc nakładanym na skalp. Nie przyśpiesza też przetłuszczania włosów.
Włosy po niej są sypkie, gładkie i lśniące. Łatwo dają się stylizować przy użyciu suszarki, a także prostownicy. Dla mnie 5/5 :)

Taki gadżet ;)

Pierwsza moja odżywka do włosów w takiej formie. Nie zauważyłam jakiegoś wielkiego odżywienia, ale nie plątała włosów, była wygodna w użyciu i baaardzo wydajna.

Konsystencja: jest to lekka, ale zbita pianka, która po kontakcie z włosami znika w szybkim tempie.

Działanie nałożona na całą długość włosów, nawet na skalp, nie obciąża ich i nie powoduje, że fryzura jest oklapnięta. Plusem odżywki jest to, że szybko wsiąka we włosy, nie plącze ich a nawet pomaga w rozczesaniu. Czy je w jakiś cudowny sposób odżywia? Nie zauważyłam. Jednak stosowana jako dodatek do pielęgnacji, po to by mieć wygładzone włosy- będzie okej. Fajne jest to, że nie trzeba trzymać jej kilka minut. Jak to producent określił- produkt pod prysznic, czyli po umyciu ciała można ją już spłukać.

Zapach: pachnie charakterystycznie dla Pantene, ale tym razem wyczuwam delikatnie mydlane nudy, coś jak aromat Dove.

Opakowanie: szkoda, że nie widzimy ile produktu zostało, jedynie po lekkości można poznać. Wygodne w użyciu, a szata graficzna bardzo mi się podoba.

Dostępność/ cena: całą linię odżywek w piance widziałam w Rossmannie i tam kupiłam, akurat trafiłam na promocję i zapłaciłam jakieś 11 zł.

Świetna!!

Jak dla mnie, najlepsza odżywka ever!! Jako, że nie znoszę trzymać odżywek długo na włosach, ta sprawdza się idealnie. Lekka, o pięknym zapachu. Wystarczy poczekać jak wchłonie się we włosy i spłukać. A wchłania się baaardzo szybko:) Ułatwia rozczesywanie, włosy się po niej nie puszą. Nie zauważyłam żeby miała jakieś magiczne właściwości regenerujące, ale do odżywienia i łatwego rozczesywania jest idealna!! Wcześniej posiadałam również wersje Aqua Light i właściwości były podobne.