Garnier, Intensywna pielęgnacja wrażliwej skóry, Łagodzące mleczko do ciała

Garnier, Intensywna pielęgnacja wrażliwej skóry, Łagodzące mleczko do ciała

Mleczko z serii Skin Naturals przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej. Według producenta: jego oryginalna formuła z mikroolejkami z owoców (morela, palma) błyskawicznie się wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy. Obiecanym rezultatem ma być miękka, elastyczna, trwale nawilżona i ukojona skóra.

Cena: ok. 15zł/250 ml

Bardzo lubię :)

Najbardziej w tym balsamie urzekł mnie zapach, ponieważ cała reszta jest bardzo podobna do wersji czerwonej - konsystencja, wchłanianie, działanie etc. Opakowanie, jak zwykle w przypadku Garniera, jest bardzo niewygodne (najbardziej odczuwalne jest to w przypadku 400ml). Ale oceniam tylko za działanie :).

Może być

balsam kupiłam na wyprzedaży w naturze za 3 zł ;)
ma kilka plusów, ale minusy też się znajdą

+nawilża
+tani
+fajna konsystencja
+nawet ładny zapach
+szybko sie wchłania

-do skóry wrażliwej? nie powiedziałabym. czasem po jego użyciu swędziało mnie wszystko
-okropne opakowanie - trudno wydobyc kosmetyk, nie można postawić na głowie
-firma testuje na zwierzętach!

jest tyle świetnych balsamów różnych firm nietestujących na zwierzętach, że bez tego balsamu sie obęjdę, nie jest na tyle genialny

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fatalne opakowanie

Gdyby nie opakowanie byłoby mocne 4.
Balsam dobrze nawilża. Nie podrażnia, ale też nie łagodzi. Konsystencja i zapach ok.
Niestety przyzwoity balsam został wciśnięty w fatalną butlę (miałam większe opakowanie - 400ml). Już po zużyciu 1/4 miałam problem z wydobyciem balsamu. Po wyciśnięciu absolutnie wszystkiego, co miało zamiar wypłynąć (dodam, że przez kilka dni butla stała "do góry nogami") postanowiła butlę przeciąć. Ku mojemu zdziwieniu - nie tylko udało mi się posmarować całe ciało bardzo grubą warstwą, ale też odzyskałam dodatkowo 50ml balsamu. Wyrzucanie prawie 15% to chyba przesada!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Lubię, ale inne też lubię

Balsam jak balsam :-)

Rzeczywiście łagodzi skórę po kąpieli, depilacji, opalaniu itp. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, skóra jest po nim przyjemnie gładka.

Cena przystępna, dostępność przyzwoita, produkt jest wydajny.

Dałabym 4*, ale nie do końca przekonuje mnie zapach tego kosmetyku - jest przyjemny, ale do czasu.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami na inne
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Moj KWC wsrod balsamow

Ojj tak, temu balsamowi jestem wierna :)
Nie wyobrazam sobi wyjscia spod prysznica, gdybym go nie miala :)
Przynosi ulge mojej skorze, jest delikatny i swietnie nawilza :)
Pieknie pachnie, ma ladne opakowanie i szybko sie wchlania.
Same plusy :)

Używam tego produktu od:roku

Dobry jak to Garnier

Balsam świetny jak każdy balsam, lotion czy mleczko Garniera.
Garnier to mistrz i mój faworyt jeśli chodzi o pielęgnację ciala.
Ubolewam jedynie nad brakiem opakowań zaopatrzonych w pompkę, jeszcze 2, 3 lata temu były one dostępne, jednak i z tym można sobie poradzić, dokupując pompkę w salonach Yves Rocher, nadaje się ona do dużych butli Garnier, jednak końcówkę trzeba już wyciągać bez pompki.
Jeśli chodzi o działanie, super nawilża, łagodzi, odżywia, pozostawia skórę delikatną, gładką, miłą w dotyku.
Po kąpieli i użyciu balsamu nie czuć ściągnięcia skóry, ładnie pachnie.
Szybko się wchłania, dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od:od miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Jest ok

Nareszcie znalazłam balsam, który jest naprawdę przeznaczony do wrażliwej skór, ponieważ inne miały tą właściwość tylko w nazwie. Nie uczula, łagodzi podrażnienia wywołane np. depilacją. Pachnie znośnie, ma przyjemną konsystencję i szybko się wchładnia. Polecam :)

Świetny po plaży!!!

Kolejny udany balsam Garniera, przyjemna konsystencja, nieuczulający, świetnie nadaje się na pielęgnację skóry po opalaniu.Wymarzony na lato :) Z tym kojeniem podrażnień nie do końca się zgodzę, takiego efektu nie zauważyłam u siebie. Chyba wolę jednak od niego balsam Garnier regenerujący (czerwone opakowanie). Ale i tak polecam :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele :)

super koi podraznienia

wydajny, przyjemnie pachnie, szybciutko sie wchlanial.... uzwalam po kapieli, kiedy przeprowadzilam sie, a woda okazala sie bardzo twarda i skora po kapieli mnie swedziala, naprawde koil skore, lagodzil, nawilzal.... fajowy!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:3-4

całkiem całkiem

Nie pachnie przyjemnie, ale wprost idealnie koi podrażnioną skórę. Używam go często by nawilżyć ogolone nogi, czasami po kąpieli. Szkoda, że ma nieciekawą konsystencje. I ten zapach...

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

zbyt rzadki śmierdziel

Mleczko tak w zasadzie do niczego się nie nadaje. Ma nieprzyjemny, zbyt intensywny zapach, bardzo rzadką konsystencję (przelewa się przez palce) no i właściwości pielęgnacyjnych właściwie brak.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry.

Dobry balsam - a wlasciwie mleczko. Na dlugo nawilza, lagodzi podraznienia, bardzo podoba mi sie zapach, jest dosc wydajny. Mysle ze warto sprobowac. Aczkolwiek mysle ze za te cene (ja akurat kupilam w zestawie mleczko+krem do rak + rekawica do masazu, lacznie 20zl) jaka jest podana znajdzie sie lepszy ;)

Używam tego produktu od: miesiaca