Prostownica ceramiczna BWT-B54/C

Prostownica ceramiczna BWT-B54/C

Prostownica:
płytki ceramiczne idealnie wygładzające włosy
ceramiczna grzałka
wyświetlacz LCD
termostat z płynną regulacją temperatury
obudowa pokryta warstwą antypoślizgową
przewód zasilający z gniazdem obrotowym
uchwyt z możliwością zawieszenia

Zastosowanie
do gniazdka
prostownice

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Za tę cenę b.okej:)

Uzywam tej prostownicy od miesiąca, i narazie nie narzekam. Zresztą jaki jest sens narzekania na prostownice skoro każda niszczy włosy i bez wzglęgu na to jakie ma funkcje (jonizacji,zimnego powietrza,pary wodnej itp).Prostuje dobrze u mnie są to druty,nagrzewa sie ładnie bo bardzo szybko dodatkowo ustawienie temperatury pozwala dostosowac prostowanie do kondycji wlosa. Narazie jestem zadowolona i polecam:) Ach i jeszcze jeden plus za cene:)

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Bardzo fajna

mam dość grube, sianowate i kręcone włosy. Byłam bardzo zadowolona już po pierwszym użyciu. Prostownica prostuje szybko i sprawnie. Regulacja temperatury jest niezwykle przydatna. Włosy układają się cudownie - moje trzymają się do 3dni.
Za tą cenę naprawdę warto ją zakupić.

B.dobra

Przydatna funkcja ustawiania temperatury, dobrze prostuje moje długie włosy. Nie szarpie włosów, efekt utrzymuje się 2dni. Zapłaciłam za nią 90złotych.

Używam tego produktu od:1,5roku

Manicure - gradientowe kropki

byla ok

Moja pierwsza. Kiedy jej używałam miałam włosy przed ramiona. Sprawowała się dobrze. Później, kiedy zaczęłam zapuszczać było juz gorzej, musiałam się trochę nagimnastykować kiedy prostowałam nia włosy, ale byłam zadowolona. Nagrzewała sie w miarę szybko, nie szarpała włosów. Opcja z regulacja temperatury i wyświetlacz super. Zniszczyła mi włosy, ale która prostownica tego nie robi.... Później dostałam w prezencie prostownice Efaloca i okazała się lepsza.

nienawidzę jej:(

Nie niszczy aż tak bardzo włosów (używam jej 2,5 roku codziennie, a włosy jeszcze są). Bardzo szybko się nagrzewa. Co prawda równo po roku zepsuł mi się przewód zasilający z gniazdem obrotowym (po włączeniu kopciło się i skwierczało), ale odniosłam i serwis gwarancyjny się tym zajął. Do teraz działa bez zarzutów.

Teraz wady, które sprawiły, że po prostu znienawidziłam tą prostownicę:/ Żeby fajnie wyprostowała włosy, muszę ustawiać temperaturę na ok. 190 stopni C! Prostuję i prostuję, jak się raz przejedzie-nie ma szans na druty. Mi się bardzo podwijają, ta prostownica sobie z tym nie radzi! Męczę się codzień ok. pół godziny, po myciu nawet dłużej! Trzeba powoli jeździć po cienkich pasmach, oj bardzo mozolna robota, bardzo. Faktycznie, na dłuższych włosach się nie sprawdza:( Mi są potrzebne szersze płytki.
Poza tym ta antypoślizgowa warstwa postrzępiła mi się bardzo pod wpływem temperatury, odchodzi, można ją skubać.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: opakowań..? Jedno :P

Polecam, jest ok

Jest to jedyna prostownica, którą zakupiłam ponownie. Nie jest może idealna, ale dobrze prostuje. Sprawdza się na włosach krótkich, z dłuższymi i grubszymi trzeba się troszkę bardziej pomęczyć. Prostownica niestety jest łatwa to rozbicia. Moja pierwsza spadła 3 razy i każdy owocował w kolejne pęknięcia płytek.

Używałam tego produktu przez 8 mcy, obecnie pół roku

jezeli masz długie włosy NIE!

Od początku denerwowało mnie to że musiałam wkładać w wąskie płytki kosmyki moich włosów mam ich dość dużo i męczyło mnie 20 minutowe prostowanie włosów..... fakt szybko się rozgrzewa ale...... byłam u koleżanki która miała "zwykłą" prostownicę bez ceramicznych płytek ,mimo faktu że niszczyły moje włosy, w 5 minut je wyprostowały ! i dlatego nie jestem za tą prostownicą jest za wąska na "większą" ilość włosów na głowie!Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:urzywane

OK

Prostownicę tą kupiłam już dawno,kosztowała wtedy w MediaMarkt 99 zł.Poprzednie moje były do niczego (karbownico-prostownica firmy Babyliss metalowa miała olbrzymie trudności z nagrzewaniem się -wieki temu ; a prostownica już ceramiczna i z regulacją temperatury Melissa 65zł- zbyt długo mi nie służyła) tą używam już od dwóch około lat i jest bez zarzutu. Podoba mi się ,że nagrzewa się w ekspresowym tempie i ,że można ustawić sobie temperaturę. Nie mam do niej żadnych zarzutów ,używa sie jej wygodnie,Jeśli masz wprawę w prostowaniu i robisz to precyzyjnie nie powinno być z nią kłopotów. Sekretem idealnie wyprostowanych włosów jest technika stylizacji. Choć znalazłyby się pewnie jakieś wady, moim zdaniem jest bardzo dobra i godna polecenia.

Używam tego produktu od:2 lata

Bardzo fajna...

To moja ulubiona prostownica z MPM. Ta ma czarne płyki i radzę kupić tą, niż tę z białymi płytkami. Wcześniej właśnie miałam to drugą i płytki strasznie się przebarwiały na zółto.

Następnie kupiłam tą czarną z wyświetlaczem LCD i regulacją temperatury za pomomocą guziczków. Dla mnie jest super!
Przede wszystkim:
+ płytki się nie przebarwiają
+ dość długi kabel
+ szybko się nagrzewa
+ ładnie prostuje włosy

Niestety raz mi się zsunęła prosto na podłogę i pękła troszkę. Ale mimo to nadal dobrze utrzymuje ciepło i ładnie wygładza. Kupiłam ją za jakieś 80 zł w promocji.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:cały czas ta sama

Polecam wszystkim !

Kupiłam ją za ok 120zł i jestem do niej bardzo pozytywnie nastawiona !
Szybko się nagrzewa i szybko prostuje moje włosy :)
Troche niszczą się wlosy, ale to wiadome- po kazdej prostownicy niestety tak jest.
Wyświetlacz z pokazaniem temperatury jest użyteczny i pomocny.
Ponadto prostownica jest lekka i łatwo się jej używa.
Polecam każdemu :)

Używam tego produktu od: czerwca 6 (jakoś pół roku)

pfffffffff

Miałam ją od grudnia 05 do sierpnia 06 keidy to mi wybuchła w ręce :P Teraz dostałam w ramach gwarancji nówke:) Prostownica ŚWIETNIE PROSTUJE, zakres temperatur jest wysoki [do 200C]. Szybko się nagrzewa Prostownica ma wyświetlacz co jest wielkim plusem:) Płytki ceramiczne wygładzają włosy i delikatnie jonizują. Dla mnie no.1 i prosze sie nie zrażac wybuchem bo prostownica warta kupna!!
________________________
Przykro mi, ale po raz kolejny prostownica się zepsuła....w stanie reklamacji. teraz to będzie trzecia. Obniżam ocene
....
Używam tego produktu od: grudzien 05
Ilość zużytych opakowań: 2 :P

Polecam kazdemu!!!

Kupiłam ją w grudniu za jakies 120zł, od razu mnie rozczarowala pozytywnie...w kilka sekund rozgrzewa sie do 200 stopni Clesjusza!!!!! Bardzo fajnie prostuje włosy, moja bujna glowe moge wyprostować w 10-15 minut, nie niszczy włosów, po prostowaniu wlosy trzymaja sie zadziwiajaco dlugo, blyszczace i proste:)
Podoba mi sie bardzo wyswietlacz wskazujacy temperature, bardzo ulatwia prostowanie, jest lekka i poreczna:)
Polecam kazdej wizażance i nei tylko:)

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: cały czas uzywam 1 prostownicy:)