Visibly Refined, Krem na noc

Visibly Refined, Krem na noc

Krem nawilżający na noc. Zawiera łagodne kwasy owocowe (AHA), które działają na powierzchni skóry, aby poprawić jej strukturę i koloryt oraz retinol, który zmniejsza widoczność porów i poprawia wygląd skóry twarzy.

Na pewno kupie znow:)

Krem jest swietny! Nie tlusty, nie ciezki.. i w ogole nie podraznia. Rzeczywiscie zweza pory.. a najlepsze efekty sa gdy uzywa sie kilku kosmetykow z tej serii.
Na poczatku wielkosc opakowania mnie przerazila.. ale uzywam kremu od 2 miesiecy co noc.. i zuzyte 3/4 tubki.

Używam tego kosmetyku od: 2 miesiecy
ilość zużytych opakowań: 1

dobry kremik

Krem faktycznie zwęził pory (rochę cierpliwości ;)), wygładził cerę. Mimo że mam wrażliwą cerę nie podrażnił jej. Nie jest tłusty, łatwo się wchłania i dobrze nawilża skórę. Polecam bo działa.

Zapewnienia producenta co do skuteczności produktu są grubo przesadzone. Krem, pomimo regularnego przeze mnie stosowania, zupełnie nie zmniejszył moich porów, nie wyrównał kolorytu cery i... prawie wogóle nie poprawił jej stanu. Jest, owszem, jedynie nawilżona, ale to nie jest efekt, na jaki liczyłam w przypadku tego preparatu.
Ma przyjemną konsystencję, jednakże ku mojemu zaskoczeniu topornie się rozprowadza i wchłania w skórę.
Spisał się 'dobrze' przy mojej cerze mieszanej, acz bez obiecywanych rezultatów. Już się nie spotkamy ;)

Używałam tego kosmetyku przez 2,5 miesiąca/ ilość zużytych opakowań: 1

Bordowe usta H&M

nie kupie już go

To wielka bzdura z tym likwidowanie porów!!! moich nie zlikwidował. krem słabo się wchłania i trzebna czekać , żeby nie przykleić się do poduszki. jak dla mnie to jest za tłusty jak na krem dla ludzi chcących uporać się z rozszerzonymi porami. daje ** bo rzeczywiście złuszcza (rano buzia jest gładka) i jest w tubce, co lubie bo jest higieniczniejsza niz słoik,

Działa :)

Krem ma gęstą konsystencję ale łatwo go wsmarować. Dobrze nawilża, zmiejsza pory i poprwia kondycję cery. Ma małe opakowanie ale bardzo wydajny. O niebo lepszy od jego dpowiednika na dzień.

Bez rewelacji

Kupiłam ów kremik zachęcona dobrymi opiniami - nie żałuję, warto eksperymentować by znaleźć krem dla siebie. Jest mocno przereklamowany - nie zauważyłam spektakularnego zwężenia porów. Za taką cenę powinien być trochę lepszy...

fajny :)

kupiłam ten krem przypadkiem,jednak nie żałuję. Krem ma gęstą konsystencję dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Na początku daje uczucie lepkości, później całkiem przyjemnie ściąga skórę twarzy. minusem jest tylko cena (ok.45 zl)no i bardzo małe opakowanie....

calkiem, całkiem

Zwężenie porów, które miało być głównym zadaniem kosmetyku, zaczęło być widoczne dopiero po zużyciu niemal całej tubki, ale nie były to żadne spektakularne efekty a raczej minimalne zmniejszenie - może je sobie nawet wmówiłam przez usilne wpatrywanie się w lustrze. ;)Co prawda krem pozostawia tłustą warstwę na buzi, ale jest to przecież krem na noc, więc nawet mi to nie przeszkadzało specjalnie.Kremik jest bardzo łatwy w aplikacji, szybko się wchłania, ma dość neutralny, nie męczący zapach.W przeciwieństwie do kremu na dzień z tej serii po nałożeniu kremiku na buzię CZUŁAM jego działania - zwłaszcza złuszczanie.Wydaje mi się, że jest leciutko antybakteryjny.Zdecydowanie wygładza i rozjaśnia buzię, ale nie jest dla mnie ideałem - spodziewałam się znaczniejszego zwężenia porów. :(

fajny

Calkiem niezly kremik na noc. Poczatkowo przerazona bylam wielkoscia tubki (mowie sobie-tyle kaski a tam malo kremu w tak ogromnym pudelku). Ale okazal sie calkiem wydajny. Uzywam go i uzywam a on ciagle jest. Szybko sie wchlania, nie zostawia tlustego filmu.Buzia ma rano ladniejszy koloryt. Pry sa zwezone ale bez zachwytow. Na policzkach obok noska ciagle pozostalo duzo pracy dla tego kremu (sadze ze juz lepszych efektow nie osiagne).Ale polubilam go za odnawiajace dzialanie. Widac ze buzia go lubi i wypoczywa pod nim. Ja generalnie tak reaguje na kremy z kwasami aha, tylko staram sie ich uzywac z umiarem. Retinol z kolei wogole nie jest mi potrzebny i chyba moglo by go w tym kremie nie byc:)Generalnie jednak krem jest calkiem niezly.