Multi Pearl Cream, Krem perłowy do makijażu

Multi Pearl Cream, Krem perłowy do makijażu

Oryginalna forma transparentnego kremu z zawartością masy perłowej do makijażu oczu, ust, policzków, ciała
Tworzy na skórze migotliwą powłoczkę uatrakcyjniającą makijaż
Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z fluidem
Komfortowo rozprowadza się, nie powoduje podrażnień nawet bardzo wrażliwej skóry
Niezastąpiony w makijażu wieczorowym, a użyty w niewielkiej ilości doskonale współgra z makijażem codziennym

Cudenko wsrod rozswietlaczy

Jestem naprawde zaskoczona negatywnymi recenzjami na temat tego produktu.Rozswietlacz Bell wspominam jako jeden z lepszych rozswietlaczy jakie kiedykolwiek posiadalam.Wielka szkoda,ze zostal wycofany,bo chetnie bym do niego wrocila.Ja posiadalam ten produkt w kolorze blado rozowym i stosowalam go jedynie na kosci policzkowe-jako rozswetlacz.Pieknie rozswietlal-nie zadnym brokatem,a takim zdrowym glow,ktorego obecnie poszukuje w roznego rodzaju kosmetykach i znalesc niestety nie moge.Krem fajnie sie roprowadzal,mial delikatna konsystencje,swietnie wspolgral z podkladem.Nie wazyl sie i nie rolowal.Bardzo wydajny i bardzo za nim tesknie.Naprawde bardzo szkoda,ze wycofany.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam,ale chyba dwa

Marny...

Okropność... Rozwarstwia się, ściera i bardzo krótko utrzymuje sie na powiece - nawet na PRZYPUDROWANEJ. Wysusza delikatna skórę powiek. Mam nr 2. lekko opalizujący róż.
Nie polecam nawet za tak niską cenę

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec:)

kiepska trwałość

Miałam kiedyś 2 odcienie tego specyfiku:1-bardzo ładny srebrny kolor,wygladający ślicznie na powiece ale nie dłużej niż 10 min i 2-jakiś trzykolorowy,fioletowo-różowy który stosowałam jako szminkę.Tanie,ładne,ale coż z tego,jak zupełnie nietrwałe?Mimo wszystko mam jakiś sentyment nie wiem czemu...

Używam tego produktu od:jakieś 3 lata temu

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

fajny ale nietrwały

dobry pomysł, tani kosmetyk, ładne kolory
niestety szybko się wałkuje na powiece, ale można z powodzeniem używać go na policzki i do ciała, mam go 2 lata i nie zużyłam prawie nic, taki wydajny

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

dziwny

może i pomysł na kosmetyk dobry, ale z jego jakością jest fatalnie, konsystencja kremu pozostawia wiele do życzenia, krem jest zbyt gęsty, trudno go perfekcyjnie nałożyć, wałkuje sie czy nakłdaniu, tworzą sie grudki, jest zbyt zbity i ciągnący, dziwna konsystencja, gdyby nie to może udałoby się nim cos wyczarować, narazie jednak odpada :(

Używam tego produktu od: czasu do czasu

Nienajlepsza jakość

Kupiłam ten produkt ze 4 lata o kolorze srebnym, bo spodobała mi się forma kosmetyku. Niestety, nie należy do najlepszych.

Wady:
- na oczach szybko się wałkuje i zbiera się w zakamarkach powiek,
- na ustach czuć jakby posypało się drobniutkim piaskiem,
- wysusza usta, nawet jeżeli wcześniej nałoży się pomadkę ochronną.

Plusy:
- dobry pomysł,
- niska cena.

Używam tego produktu od: ok 4 lata
Ilość zużytych opakowań: niespełna 1 i to wystarczy

konsystencja-tak, kolory-nie

Kupiłam jakiś czas temu, żeby uzyskać złoto na policzkach. Kolorek złoty okazał się żółty.Do tej pory nie mam co z nim robić:)
sam pomysł kosmetyku nie jest zły, kremowa konstytencja świetnie nadawała by się na policzki i ciało, ale jak się wysmarować takim żółciochem:)
na powieki i usta nie polecam moim zdaniem się nie nadaję .Ot kremowy mus , całkiem przyjemne no ale te kolory to pomyłkas.

Używam tego produktu od:kilka razy

bleh

Miałam go jakiś czas temu (kolor brązowo-miedziany). Widze same wady:

- nie nadaje sie jako cień (brzydko na oku wyglada, i przez kremową konsystencję szybko zbiera sie w załamaniu powiek)

- nie nadaje sie jako szminka - wysusza nieprzyjemnie usta

- nie nadaje sie jako róż do policzków - nie nadaje naturalnego efektu

nadaje sie tylko do wyrzucenia lub do nie kupowania

Używam tego produktu od: kupiłam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1