Avon Naturals, Herbalcare, Orchid & Coconut, 2 in 1 Shampoo & Conditioner (Zwiększający objętość szampon z odżywka 2 w 1 'Orchidea i kokos')

Szampon z kompleksem BioSeed - ekstraktami z nasion roślin słynących ze swych nawilżających, kojących i ochronnych właściwości.
Zwiększa objętość i nadaje puszystość włosom. W dodatku pięknie pachnie orchideą i kokosem.

Cena: 8,90zł / 200ml

fajniutki zapach

do zakupu skusił mnie zapach- jest po prostu piękny.aktualnie kończę opakowanie. włosy po umyciu są faktycznie bardziej puszyste, dobrze się układają no i mają delikatny zapaszek. jedyny minus to ot iż szampon ten trochę wysusza i miałem przez chwile łupież, do póki skóra się nie p[rzystosowała. kupiłbym ponownie no ale niestety nie ma go w kat- bo pewnie była to oferta jedynie na zeszłe lato.

Używam tego produktu od:roku na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań:prwaie całe 1

ok, nawet dodaje objętości

Nie spodziewałam się jakiś cudów po szamponie z Naturalsów, a do zakupu skusił mnie bardzo ładny zapach :) Jest on jednocześnie największą zaletą tego szamponu, który, o dziwo, nawet dodaje moim włosom trochę objętości - nie jakoś szaleńczo, ale widać różnicę. Poza tym dobrze się pieni i jest wydajny.

Niestety odżywki żadnej ja tam nie czułam, włosów zupełnie nie mogłam rozczesać po użyciu jedynie szamponu. Poza tym wydawało mi się, że je wysuszał.

Ogólnie nawet fajny, ale dla suchych włosów raczej się nie nadaje.

Używam tego produktu od: używałam parę mies. temu

ładna butelka ;)

Cóż....generalnie nie lubię kosmetyków firmy Avon...no ale do zakupu tego szamponu skusiła mnie butelka...no piękna...z pięknym nadrukiem...ładny zapach rónież. Szampon jak szampon...nic nadzwyczajnego. Biorę go na parodniowe wyjazdy, bo butelka poręczna i mam pewność, ze nic sie nie wyleje.

Używam tego produktu od:okazjonalnie

Cellulit składniki

nawet ok

Jeśli kupię znowu- to raczej dla zapachu ;) Ogólnie szampon dobrze oczyszcza włosy, dodaje objętości choć czasem ceną za to jest nadmierne poplątanie kudełków :( Niestety pod koniec dnia zauważam większe przetłuszczenie niż po innych szamponach. Zadziwiająco wydajny jak na szampon z tej serii ;)

Używam tego produktu od: pojawienia się w katalogu

Śliczny zapach

Śliczny kolorek, śliczny zapach :):):)
Średnio się pieni. Zapaszek długo się utrzymuje i w łazience i na włosach :)
Nie zauważyłam większej objętości. Zwykły szampn - poprostu :)

Używam tego produktu od: ok. 4 razy ;)

Zapach ma cudowny, słodki ,kwiatowy,nie chemiczny mmmm...Kolor i opakowanie przyciagają oko.
Ale poza tym to zwykły szampon i napewno nie zwiększa objętości włosów i choć nie robi im krzywdy to też nie zauważyłam, aby specjalnie je pielęgnował.Szampon jest wydajny i dobrze się pieni,trochę plącze włosy.

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Co za zapach! :slina:

Kupiłam go skuszona zapachem w katalogu i naprawdę nie żałuję :D
Zapach w rzeczywistości jest identyczny a może nawet ładniejszy - słodki, kwiatowy i po prostu cudowny! :love:
Aż mam ochotę wypić ten szampon z butelki :lol:

Co do działania - pieni się bardzo dobrze, nie mam problemu z wyciśnięciem go z butelki i niewielka ilość wystarcza na umycie włosów bez problemu.
Jest naprawdę bardzo wydajny :ehem:
Włosy są nieco splątane po umyciu, ale o dziwo nie mam siana na głowie. A naprawdę wiele szamponów powoduje u mnie puszenie :rolleyes:
Ten jednak nic takiego nie robi i za to duża pochwała :D

Podsumowując - polecam gorąco, choćby ze względu na cudowny zapach :love: :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

nie polecam

Spodziewałam sie lepszego efektu po tym szamponie.
Do zakupu skusił mnie jego cudowny "katalogowy" zapach. W rzeczywistości szampon jest bardzo mało wydajny, a włosy ciężko się rozczesują , a przeciez ma w sobie odżywkę ! 2 gwiazdki daję za efekt puszystości.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1/2

Wow, a niech mnie gęś kopnie!

To Avon? To naprawdę ten nasz stary , dobry, badziewny i knotowaty Avon, którego konsultantka napda na kazdym rogu i wmusza w człowieka szereg past, maści i innych cudów, ktore nstepnei wylatują oknem? No nie wierzę własnym oczom:)

Ale po kolei :
- zapach obłędny - mamy tu kokos , ale w tle , podstawowym zapachem jest storczyk czyli orchidea, dla niewtajemniczonych. Dla jeszcze bardziej niewtajemniczonych, którzy nie mają działek i nie wiedzą , ja cudownie orgazmotwórczymi wizualnie i zapachowo kwiaitami są storczyki - wyjaśniam : storczyki maja zapach przypominający gruszkę-ulęgalkę:)

- konsystencja bardzo przyjemna, ładnie się pieni, nie podrażnia:)

- jest to szampon z odzywką - ja czasem uzywam po nim odzywki, ale włosysą już wtedy nazbyt miekki - czasem nie - zalezy w jakim stanie mam koltuny na głowie

- kupię ten szampon na pewno ponownie, bo nawet jesli nei uzywać go do mycia włosów , to tak cudowny zapach jest idealny do prania ciuchów - Avon powinien zmajstrować identyczny balsam, a uwierzyłabym, ze cos ta firma jednak potrafi

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:miesiąc

działa :)

Bardzo miłe zaskoczenie:) W końcu jakiś szampon, ktory daje efekt wiekszej puszystosci wlosow i w dodatku nie jest drogi:)
Pierwsze, co spodobalo mi sie w tym szamponie, to zapach. Jest obledny, bardziej kwiatowy, ale kokos jest wyczuwalny.
Dobrze sie pieni, jest wydajny, placze wlosy, ale bywalo gorzej. Nie polecam stosowania dodatkowej odzywki, bo wlosy oklapna. Ja dodatkowo susze je suszarka z dyfuzorem i moge cieszyc sie piekna bujna czupryna :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego