Nivea, Nivea Hair Care, Styling, Zwiększona Objętość, Lakier do włosów

Nivea, Nivea Hair Care, Styling, Zwiększona Objętość, Lakier do włosów

Dzięki formule specjalnie opracowanej dla włosów cienkich i delikatnych , lakier widocznie zwiększa ich objętość. Bardzo mocno utrwala nie sklejając włosów. Nie wysusza ich, nie wykrusza się, nie pozostawia śladów i daje się łatwo wyszczotkować. Zapewnia włosom naturalny połysk.

Cena: ok.13zł /250ml

średniak

owszem unosi włosy ale bardzo je skleja, włosy przyjmuja nie naturalny blask a właściwie jego brak i wyglądają jakby były nie świeże, uzywałam wellaflex zwiekszajacego objetość i jednak wrócę do niego

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Lubię

Kupiłam ten lakier ze względu na zwiększenie objętości moich włosków.. Nie wiem czy spełnił to oczekiwanie. Wydaje mi się, że nie unosi ich specjalnie, ale ma wiele innych plusów.

+ przyjemny, niechemiczny zapach
+ dobrze się rozpyla
+ bardzo ładna butelka ;)
+ dobrze utrwala fryzurę
+ przy natapirowaniu włosów pomaga zostawić ten efekt na bardzo długo

- bez pomocy (np. tapirowanie) sam nie uniesie fryzury

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Lubię go.

Póki co to mój ulubiony lakier do włosów, który gości na mojej łazienkowej półce niezmiennie już parę lat.

Co tu dużo pisać, lakier to lakier. Nie powiem, żeby to był mój najulubieńszy kosmetyk, chętnie bym w ogóle zapomniała o jego istnieniu, ale moje włosy mi na to nie pozwalają.

Najważniejsze, żeby lakier nie osłabiał swoim smrodkiem, nie sklejał włosów na głaz, łatwo się wyczesywał i zostawił grzywkę w stanie nienaruszonym po przejściu wichury;) Niczego więcej nie pragnę, ten spełnia wszystkie warunki.

Działanie "push-up" - no cóż, jak sobie natapirujesz i polakierujesz, to push-up będzie, samym lakierem cudów się nie zdziała;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ...

Cellulit jak stosować kosmetyki

mój hit

to mój ulubiony lakier do włosów..
nie należę do osób, które lubią mieć fryzurę na głowie która się dosłownie nie rusza..
jak dla mnie to ten lakier jest mocny wystarczająco, włosy są utrwalone, nie wyglądają jak posklejane.. łatwo się rozczesuje..
tańsze lakiery jak dla mnie w ogóle nie wchodzą w grę, używałam niejednego.. sama woda..
na pewno jeszcze nie jeden kupię.. polecam;-)

Ilość zużytych opakowań: 10 albo więcej...

jeden z lepszych

Stosowałam go dość długo na cienkie farbowane włosy, byłam zadowolona. Objętość to jednak pojęcie względne - raczej nie pozwala "klapnąć" włosom całkowicie. Co dla mnie ważne - bo to czasem dyskwalifikuje najlepszy lakier do włosów - nie trzeba go używać na bezdechu, zapach znośny, nie duszący. Ogólna ocena dość dobra - mogę śmiało polecić do delikatnego utrwalenia, utrzymania fryzury naturalnej.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: łooo! - nie zliczę, średnio 1 na miesiąc

Przyjemny lakier

Lakier ten należy do moich ulubionych. Ma przyjemny zapach, nie skleja, łatwo się go wyczesuje, nie obciąża włosów. Dosyć tani i często w promocyjnej cenie. :) Może i nie nadaje super objętości, ale za to włosy po nim są bardzo przyjemne w dotyku. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: duuużo ;)

oj słabiutki

Rozczarował mnie ten lakier, po przeczytaniu poniższych opinii spodziewałam się czegoś lepszego. tym czasem okazało się że produkt bardzo słabo trzyma, wystarczył lekki powiew wiatru by z mojej fryzury nic nie pozostało. Na plus ma to, że faktycznie jest lekki i nie skleja włosów. Jednak moje cienkie włosy wymagają bardziej zdecydowanego utrwalenia i objętości.

Używam tego produktu od:

niebardzo

Mi niestety się ten lakier nie podoba. Po pierwsze jest ciężki! Jak może być tak ciężki, skoro ma zwiększać objętość? W każdym razie moje włosy są po nim oklapnięte, na głowie tworzy się nieruchoma skorupa, skleja włosy i odbiera im naturalny połysk. Następnego dnia mam wrażenie nieświeżych włosów. Zapach nawet przyjemny. Podsumowując, lakier mnie nie zadowala.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

nie robi skorupy, a trzyma

Jeden z wielu testowanych lakierów. Mogę polecić do krótkich włosów- sprawdza się- utrwala i nie wysusza. Przy tym fajnie pachnie. Dobry w komplecie z pianką i niedrogi. Także wydajny- jak dla mnie. Można śmiało kupować- nie będzie zawodu.Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niezły

Zdecydowanie na plus:
+nie skleja włosów
+nie niszczy
+ma bardzo ładny zapach
+włoski są miękkie i z połyskiem
+dość trwały

Minus:
-efekt zwiększonej objętości jest średnio zauważalny.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego:)

Ulubiony

Uzywałam dużo lakierów do włosów ale ten jest poprostu nr 1! Układa włosy idealnie, nie skleja, dobrze sie trzyma, może łatwo potem je rozczesać, włosny po nim nie sa oklapnięte i przetłuszczone. Warto spróbować!

Używam tego produktu od:2 lata

całkiem, całkiem...

Dosc dobry lakier. Bardzo lubie jego zapach, ktory jest przez jakis czas wyczuwalny na wlosach:)
Co do samej skutecznosci dzialania, to troche skleja wlosy (zwlaszcza koncowki), dlatego najlepszym rozwiazaniem jest stosowanie go u nasady.
Podnosi wlosy, ale nie jest to jakis spektakularny efekt. Bez problemu mozna go wyczesac.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno