Dove, Fresh Touch Deodorant, Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie (stara wersja)

Odświeżający dezodrant Dove zawiera odświeżający wyciąg z ogórka i zielonej herbaty. Zapewnia akuteczną ochronę i pielęgnację na wiele godzin. Pozostawia skórę pod pachami miękką, chłodną i świeżą przez cały dzień.
Nie zawiera alkoholu, można go stosować po depilacji.

Cena: ok.12zł/ 150ml

NiGDY WIĘCEJ !

najgorszy Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie jaki używalam ! robi okropne plamy na bluzce , takie ze aż doprać nie można . nie spodziewalabym sie tego po dove .zapach owszem przypadł mi do gustu ogórek ale to tylko to . za te ślady , juz nigdy go raczej nie kupie ;/

Używam tego produktu od: 1 MIESIĄCA

dla mnie najlepszy

-przedewszystkim chroni mnie przed poceniem, nawet jak jest gorąco pachy są suche
-pięknie pachnie (ten z ogórkiem i zieloną herbatą)
-nie podrażnia i nie wysusza skóry
-szybko wysycha i nie zostawia białych śladów
-przystępna cena

*wad nie zauważyłam (nie wiem jeszcze jak z wydajnością)

PS. Poszukującym idealnego antyperspirantu radzę nie sugerować się opiniami. Potliwość i reakcja na antyperspiranty jest sprawą bardzo indywidualną. Nawet jeżeli któraś poci się mało, ten może nie działać... Trzeba próbować na własnej skórze aż znajdzie się ideał :)

uzależniona od zapachu !!

kupiłam już drugie opakowanie i jestem bardzo z niego zadowolona !!

--> zapach super: delikatny, świeży, ożeźwiający, zawsze poprawia mi humor

--> jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy, nie pocę się tak bardzo więc jako antyperspirant sprawdza się w 100%

--> jest delikatny dla skóry, nie podrażnia

--> bardzo wydajny

wada: lekko brudzi ubrania ale to jeszcze ujdzie biorąc pod uwagę inne jego zalety

depilacja zalety

O NIE!

ANTYPERSPIRANT KOSZMAR okropnie pachnie, nie chroni przed poceniem, zostawia białe ślady, i na dodatek wywołała u mnie uczulenie - czerwone krostki pod pachami. OBŁĘD najgorszy jaki miałam!

Używam tego produktu od:3 tygodni nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Słaby

Kupiłam go ze względu na odświeżający zapach, który po 2 tygodniach nie wydawał mi się już taki fajny ;). Ale w porównaniu do innych antyperspirantów jest naprawdę niezły i nienachalny. Gorzej z ochroną - pod tym względem wypadł naprawdę słabo. W ekstremalnych warunkach w ogóle się nie sprawdził, w warunkach normalnych - średnio. Na mnie nie działa, niestety. Szkoda, bo jest delikatny i nie brudzi jakoś strasznie ubrań, choć lekkie ślady zostawia. Ogólnie nie spełnił moich oczekiwań.Używam tego produktu od:męczę od kilku miesięcy na przemian z innym
Ilość zużytych opakowań: kończę 1
Edytuję, bo dziś miałam okazję w pełni ocenić jego możliwości. Było gorąco, a ja po kilku chwilach miałam wrażenie, że zapomniałam użyć antyperspirantu. Ale nie, białe smugi na czarnej koszulce wyprowadziły mnie z błędu. Lekkie ślady to może pozostawia, ale na jasnych ubraniach. Odejmuję gwiazdkę.

Jeden z ulubionych :-)

Plusy:

- skuteczny w 99 %
- delikatny
- pięknie pachnie

Minus: w ekstremalnych warunkach może być zawodny, ale na co dzień radzi sobie doskonale.

Dla mnie właściwie idealny :-)

Używam tego produktu od: miesięcy

Przyjemny i skuteczny !

Wcześniej używałam również antyperspirantu w sztyfcie Dove, tylko tego granatowego.
Odkąd na polskim rynku pojawił się ten, o zapachu Fresh jest to jeden z moich ulubionych, sprawdzonych kosmetyków.

Dlaczego tak go lubię:
* 100% skuteczny, nigdy mnie nie zawiódł, wystarczy posmarować się rano i działa przez cały dzień
* śliczny, subtelny zapach, który utrzymuje się cały dzień
* wydajny (używam go codziennie)
* nie podrażnia skóry, można go używać po depilacji
* cena nie jest wygórowana

Jedynym jego minusem jest to, że faktycznie brudzi ubranie, ale mi to akurat nie przeszkadza

Używam tego produktu od: przynajmniej dwa lata
Ilość zużytych opakowań: około 6

Mój.

Uwielbiam go.
Jedynym mankamentem jest to, że zostawia białe ślady. Czasem bywa to dokuczliwe, ale jeżeli chodzi o skuteczność to u mnie sprawdza się w 100% i to jest dla mnie najważniejsze, a wypróbowałam już różne pokrewne kosmetyki np. Rexona, Nivea etc. Jedynie ten się u mnie sprawdził. Poza tym odpowiada mi zapach. Nie jest zbyt intensywny, ale wyczuwalny. Poza tym świeży, nie przesłodzony, ani mdły. Konsystencja, czyli sztyft to dla mnie również duży plus. Żadne antyperspiranty w kulkach, czy żelach się dla mnie nie nadają.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: ok.6

bardzo dobry

pięknie pachnie, jest delikatny, nic nie podrażnia i działa wspaniale na skórę pod pachami.
Chroni przed potem najlepiej z antyperspirantów których do tej pory używałam. Będę go nadal używać, ale szukam dalej, jak nie znajdę nic lepszego to ten jest całkiem w porządku

minusy
-mało wydajny
- trzeba uważać na ubrania

Używam tego produktu od:paru miesiecy

Nie sprawdził się latem.

Gdy używałam tego dezodorantu zimą i wiosną, nawet mi pasował, delikatnie pachnie i nie podrażnia.
Moje zadowolenie skończyło się gdy zabrałam go na wczasy.
Niestety, przy aktywnym trybie życia połączonym z letnimi upałami kompletnie nie zdał egzaminu.
Chyba go już nie kupię.

Bardzo dobry!!

Zalety:
-możliwa cena :D
-przyjemny zapach
-nie podrażnia, można go używać nawet tuż po goleniu pach- 0 pieczenia:)
-chroni przed potem, a wcześniej ten problem bardzo mnie nękał...

Wada:
-brudzi czarne ubrania... ale jak się będzie ostrożnym, to da się tego uniknąć xD

Ogólnie polecam :D

Używam tego produktu od: 1 roku...
Ilość zużytych opakowań: kilka :)

Zapach <3

Jest lepszy od swojego brata Silk dry, chociażby ze względu na przeboski zapach fresh touch. Po prostu rozpływam się nad nim.
Sztyft ten zupełnie nie podrażnia, ani trochę nie uczula, można stosować nawet na świeżutko ogolone pachy - zadnego pieczenia. Ma miłą, delikatną konsystencję, trochę brudzi ubrania, ale jeśli się uwaza, ten problem będzie niezauważalny. Nawilża pachy, jest wydajny i tani. Jedynym minusem jest to, że nie zapobiega dostatecznie poceniu się. Owszem, neutralizuje zupelnie nieprzyjemny zapach potu, ale nie ma mowy o suchych pachach w gorący dzień.
Mimo to, raczej przy nim pozostanę, bo nie podrażnia mnie, co jest ewenementem. :D
polecam