Soraya, Kuracja Dotleniająca, Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust

Soraya, Kuracja Dotleniająca, Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust

Płyn zawiera naturalne bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu. Dzieki nowoczesnej formule płyn niezwykle dokładnie i delikatnie usuwa wodoodporny makijaż oczu i ust. Uwalnia skórę od wszelkich zanieczyszczeń. Delikatnie nawilża, tonizuje i wygładza skórę wokół ust i oczu. Działa kojąco.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek, może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Cena: ok.10zł/ 115ml

Uniknął kosza na śmieci

- nie jest delikatny
- szczypie
- słabo zmywa, trzeba się porządnie natrzeć, by go usunąć makijaż, na skutek czego...
- skóra wokół oczu jest podrażniona

Za to dało się go zużyć jako tonik, więc nie była to 100% strata pieniędzy ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

szczypawka

Jak wspomniały poprzedniczki ten płyn bardzo piecze gdy dostanie się do oka. Zmywa tak sobie. Plus za zapach i to właściwie wszystko. Jak dotąd w tym przedziale cenowym zdecydowanie najlepszy jest garnier.

Taki sobie

Dostałam ten płyn do demakijażu oczu w prezencie i gdybym go sama kupiła to pewnie byłabym mniej zadowolona.
Na plus temu kosmetykowi można zaliczyć, że dobrze radzi sobie ze zwykłym tuszem do rzęs. Jeden wacik wystarczy by dokładnie zmyć makijaż z oka. Często wykorzystywałam jeszcze jeden wacik by sprawdzić czy nic nie zostało i rzeczywiście wacik był czysty. Do tego przyjemnie pachnie jak cała seria z resztą.
Niestety pojemność jest mniejsza niż innych płynów do demakijażu oczu, których używałam. Tu jest tylko 115 ml, przez co bardzo szybko się skończył.
Trzeba uważać by wacik nie był zbyt mocno nasączony płynem. Podrażnia skórę, wywoływał u mnie nieprzyjemne pieczenie i ściągnięcie skóry. Jak odrobina dostała się do oka to niemiłosiernie piekło. Producent obiecuje zupełnie coś innego - nie powoduje podrażnień skóry i spojówek, może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Tego ostatniego nie mogę zweryfikować bo noszę zwykłe okulary, ale po tym pieczeniu, które mi się przydarzyło kilka razy to mogę stwierdzić, że nie będzie on najlepszy dla osób noszących szkła kontaktowe. Również żadnego nawilżania, tonizowania i wygładzenia skóry wokół oczu dzięki temu preparatowi nie zauważyłam.
Ot zwykły, przeciętny płyn do demakijażu oczu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

depilacja zalety

2+/3-

hmm...produkt nie zachwca, oj nie......

plusy:
+po zastosowaniu rano nie budze sie z oczami jak kret, co sie czesto zdarza przy tego typu kosmetykach
+zmywa NIEwodoododporny tusz, kredke

minusy:
-wysusza
-skora jest barzdo lepka po zastosowaniu
-nie zmywa wodoodpornego tuszu, choc producent to obiecuje....

Podsumowujac....przecietniaczek

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:

dobry, ale...

Produecent obiecuje duzo, ale nie wszystko sie sprawdza.
Poreczne opakowanie, mily zapach.
Ale... plyn szczypie w oczy. Trzeba uwazac, zeby wacik nie byl zbyt mokry.
Spokojnie radzi sobie z tradycyjnym tuszem do rzes (niewodoodporny). Zmywajac pomadke/blyszczyk tez trzeba uwazac, bo smakuje nie najlepiej.

Używam tego produktu od:

nie spełnia obietnic

Płyn ten wogóle nie radzi sobie ze zmyciem wodoodpornego tuszu... wiec jedna obietnica producenta już nie jest spełniona... ze zwykłym tuszem radzi sobie lepiej ale i tak go nie używam bo strasznie mnie podrażnia..oczka łzawią, pieką wiec przynajmniej w moim przypadku jego łagodność też się nie sprawdziła (noszę soczewki kontaktowe)

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Lubię go

Przyjemny plyn do demakijazu. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem tuszu (na wodoodpornym go nie sprawdzalam), eye-linera i cieni. Jest wydajny, ma delikatny zapach, nie podraznia, nie szczypie w oczy.
Opakowanie tez poreczne.
Dobry produkt za przystepna cene.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno