Tomato Clay Mask (Oczyszczająca maseczka z glinką i pomidorem)

Tomato Clay Mask (Oczyszczająca maseczka z glinką i pomidorem)

Maseczka zawiera ekstrakt z pomidora oraz glinkę. Polecana do cery normalnej lub tłustej.
Skutecznie oczyszcza i wygładza skórę.

Cena: 16,90zł/50ml

Brzydki zapach, miły efekt

Niespecjalnie lubię maseczki firmy Oriflame, ale ta jak najbardziej daje radę, nie jest droga, a naprawdę działa. Co prawda ten intensywny pomidorowy zapach może zaleźć za skórę, ale dla efektu można wytrzymać. Ja mam tłustą cerę, a maska na kilka godzin blokowała wydzielanie sebum, mam wrażenie, że wpłynęła też na ogólną kondycję buzi. Kolejnym minusem jest fakt, iż dość długo trzeba ją trzymać na buzi, a w dzisiejszych czasach to zwykła strata czasu. Mimo wszystko można znaleźć na rynku maski w tej samej cenie i o takim samym działaniu, a zapach i wymagany czas pozostawienia będą bardziej satysfakcjonujące.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
- dobrze matuje
Minusy
- niemiły zapach

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Taka sobie

Miała fajną konsystencję, ale nie oczyszczała skóry, łatwo się zmywala, nie zastygała jak beton na twarzy. Jednak nie kupiłabym ponownie.

+cena, opakowanie

-nie oczyszcza, nie ściąga porów

Nie pomaga i nie szkodzi..

Używam tego produktu od: dawno temu

Ciężka sprawa

O mało nie zwymiotowałam kiedy nakładałam ją na buzię. Zapach jak dla mnie okropny, nie mogę go znieść... Mimo tego podoba mi się zmiana koloru, kiedy zasycha i przyjemna ochłoda przy zmywaniu. Zauważyłam małe łuszczenie na nosie... W sumie żadna oczyszczająca jeszcze nie wysuszała mi twarzy. Może to nie wina maseczki, nie wiem. Zobaczę jak z oczyszczaniem po 3 użyciu, bo wygładza, nie powiem.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadno

Manicure - geometryczny french

krzywdy nie robi

Miałam ją kiedyś. Zużyłam i więcej nie kupiłam. Niby oczyszczała i wygładzała. Jakoś tak jak dla mnie zbyt delikatnie. Nie widziałam po niej bardzo widocznych efektów. Zapach miała dziwny. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:kiedyś dawno temu

no results

Dostalam w prezencie. Zapach akurat najmniej mi przeszkadza, mniemam, ze mial przypominac prawidzwe pomidory, jednak rezultaty dosc mizerne. U mnie po zuzyciu calej tuby nie zmniejsza porow, moze odrobine wygladza cere, ale jest to efekt bardzo krotkotrwaly. Przyjemnie zastyga, ma fajna konsystencje, ale to jedyne jej plusy. Uzywalam regularnie i spodziewalam sie lepszego oczyszczania i zmniejszenia widocznosci porow. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Przyjemna!

Dostałam ją z wymiany (prawie całą tubkę).Maseczka ma ciekawy zapach,choć nie odrkryłam co to. Dobrze się zmyewa, nie uczuliła mnie (choć 1 raz mi się zdażyło zaczerwienienie po niej ale szybko zeszło), buzia jest po niej wygładzona..choć troszkę "tempa" w odczuciu..pory zmniejszone. Całkiem przyjemna maseczka i wydajna.

NIe wiem czy kupię bo szukam sobie kwc

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie całe 1

Średniak

Krzywdy twarzy nie robi, ale efektow zbyt wielkich nie zauwazylam. Na plus - jest wygodna w uzyciu, dobrze sie naklada, ładnie lezy na buzi, dobrze sie zmywa. ALe w miedzyczasie niemal nic ze skórą nie czyni. Oczyszczenia nie zauwazylam, zbyt wielkiego wygładzenia takze. A zapach jest potworny!

Ilość zużytych opakowań: mam jedno opakowanie i je męczę w wolnych chwilach

całkiem całkiem

Maska jest całkiem znośna. Przede wszystkim, dobrze się rozprowadza i szybko zasycha. Spełnia swoje funkcje, jeśli chodzi o wygładzenie skóry. Z oczyszczaniem też nie najgorzej. Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że hamuje powiększanie się drobnych, "świeżych" wyprysków. Poza tym, nie wysusza zbytnio, co zauważyłam testując inne maski z glinką. Zapach naprawdę nie przeszkadza. Nie jest to maseczka idealna, ale chętnie po nią wracam.

Używam tego produktu od:długo

Rewelacja

Mi się bardzo podoba spełnia wszystkie obietnice producenta. Twarz po użyciu jest gładziutka miękka i odświeżona. Jest ona przeznaczona dla skóry tłustej i normalnej ale ja używam ją do skóry suchej i za każdym razem po użyciu widzę różnicę.
Gwiazdkę odejmuję za to że są lepsze kosmetyki, więc nie mogę ocenić ich tak samo.

Świetna :D

Poleciła mi ją konsultantka, początkowo trochę się obawiałam zapachu bo nie przepadam za pomidorami, ale był znośny. Maseczka świetnie wybiela skórę, rozjaśnia przebarwienia i zauważyłam mniej wyprysków :]

Używam tego produktu od: prawie pół roku (już skończyłam)

niezły, ale nie rewelacyjny

Sama nie wiem co mam myśleć o tej masce, z jednej strony cera jest po niej gładsza, odżywiona, może nieco oczyszczona, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów. Liczyłam na poprawę wyglądu mojej tłustej trądzikowej cery, ale niestety, może pory są czystsze, ale nie pomógł mi w walce z trądzikiem. Jest mało wydajny. Mam wrażenie, że lapsza jest maseczka nawilżająca z tej serii.

Używam tego produktu od:używałam pół roku temu

Czy ja wiem...

Używałam go kilka lat temu, pamiętam, że strasznie szczypał, dość dobrze oczyszczał i odświeżał skórę, ale był strasznie brudzący. Trochę za drogi jak na jakość i wydajność.

Nie używam tego produktu od: dawna