Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Barwa Ziołowa, Szampon Rumiankowy

Barwa Ziołowa, Szampon Rumiankowy

Cena już od 3,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krystalicznie czysty z naturalnym ekstraktem z kwiatu rumianku przeznaczony jest do pielęgnacji włosów jasnych. Regularne stosowanie poprawia kondycję włosów, nadaje jedwabisty połysk, gładkość i miękkość.

nie

+ cena
+ dobrze oczyszcza

- zapach
- wielki otwór, z którego zawsze wylewa się za dużo produktu
- mało wydajny
- słabo się pieni
- plącze i wysusza włosy

NIE KUPIĘ PONOWNIE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387026].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozjaśniający rumianek.

Lubię szampony ziołowe, zwłaszcza rumiankowe. Kiedyś używałam ich nałogowo, teraz od czasu do czasu.
Szampon jest w porządku, chociaż ja chyba o oczko wyżej oceniam te z Evy.

Cechy:
+ przyjemny, delikatny, rumiankowy zapach
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ regularnie używany rozjaśnia włosy w taki sposób jaki to robi słońce
+ nadaje złocistych refleksów
+ niska cena
- glutowata konsystencja
- mało wydajny
- wysusza włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341746].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Tani, polski, dobry produkt. Czego chcieć więcej?
Mam włosy krótkie, raczej jestem szatynką, nie farbuje włosów bo nie lubię. Włosy są raczej normalne, może czasem ciut przesuszone od środków do stylizacji. Od szamponu wymagam jednego - ma myć. Dobrze myć bo używam różnych kremów i past do włosów ale nie może tez być agresywny. Ten szampon właśnie taki jest, dobrze myje, zmywa środki do stylizacji a jednocześnie nie przesusza włosów. Po jego użyciu włosy sa gładkie, dobrze się układają. Ładnie pachnie, jest wydajny, tani.
Jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299236].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Szampon idealny dla mnie.

Mam włosy do pośladków- wredne, chociaż blond. Lubią się przetłuszczać, wypadać na potęgę ale najbardziej poplątać, skołtunić, wysuszyć i obsmalczyć przy skórze. A jak!
O szamponie przeczytałam na blogu Anwen i jakimś cudem spotkałam go będąc w podróży w postapokalistycznym sklepiku.

Chyba nie widziałam jeszcze tak dobrego szamponu.
+Myje. Dobrze myje ale nie jest agresywny.
+Nie wysusza moich włosów- jak mało co. Nawet szampon który ma w składzie 20% aloesu wymięka.
+Włosy są po nim odbite u nasady, pełne objętości, błyszczące- pełne życia.
+Ślicznie pachnie a zapach długo zostaje ze mną.
+Dobry do codziennego mycia.
+Skóra głowy- swędzi po wszystkim a po nim jest ukojona. Coś wspaniałego.
+Skład- krótki i zwięzły. Lubię.
+Cena- 3 złote z groszami.... :)

Ma pewne drobne wady ale kto lub co ich nie ma? ;) Ja mu wybaczam to, że:
-Jest mało wydajny i potrzeba go dość dużo zaaplikować aby umyć głowę
-Konsystencja- lejąca. Łatwo przelać go przez rękę.
-Opakowanie starego typu- z dużym wylewem. Średnio wygodne.

Wybaczam mu głównie dlatego, że jest niesamowicie tani i naprawdę mi służy. Polecam :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Dość dużo. Ok. 4. Używałam za przemian z innymi z Barwy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026413].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ideał

Szampon jest dobry. Ma lejącą przezroczystą i malo treściwą konsystencję. Przyzwoicie oczyszcza i sie pieni, raz lepiej a raz gorzej i tutaj nie jest moim faworytem. Ładnie pachnie rumiankiem, jest to taki naturalny aromat. Nie wysusza. Włosy po umyciu mają objętość, są odbite od nasady, ale dość sypkie(mam zdrowe wlosy). Nie oblepia włosów silikonami. Po zużyciu 2/3 opakowania zauważyłam, ze rozjaśnił moje ciemne blond wlosy do odcienia zbliżonego do średniego blondu, już nie mam takich ciemnych wlosow. Niestety szampon nie przedłuża świeżości włosów, znam w tej kwestii lepsze i jest średnio wydajny. Nie działa łagodząco na skórę glowy. Podsumowując szampon głównie myje włosy, nie ma zbyt wiele innych właściwości. Jest to raczej szampon dedykowany wlosom niezniszczonym.

Ilość zużytych opakowań: cała butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012382].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Dobry, tani, prosty szampon do włosów.
Plusy
-dobrze oczyszcza, zmywa bez problemu oleje z włosów
-wydajny, dobrze się pieni
-tani
-nie podrażnia skóry głowy
-nie ma w składzie silikonów

Minusy
-lekko plącze włosy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949400].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego, zwykły szampon, ale o to właśnie chodzi!

Zwyczajny szampon z niższej półki.
Rumiankowy kupiłam, bo chciałam wspomóc domowe rozjaśnianie w domu, jednak w tym szamponie rumianek jest daleko w składzie.
Uważam, że szampon ma myć, a nie odżywiać.
Ten szampon spełnia swoją rolę, ale nie jest ideałem.
:) Porządnie oczyszcza,
:) Tani,
:) Wszędzie dostępny,
:) Dosyć wydajny,
:( Nie do końca wygodne opakowanie,
:( Lekko plącze włosy,
:( Nie zauważyłam, aby ograniczał przetłuszczanie

Mimo wszystko kupiłabym ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932907].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny szampon

Robi to, co powinien robić szampon: idealnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Nie przetłuszcza, nie obciąża. Plącze włosy, ale odżywka załatwia sprawę. Lekko rozjaśnia włosy. Zapach przypomina mi dzieciństwo.

Używam tego produktu od: jeden miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930961].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny oczyszczacz za grosik

Kupiłam, bo potrzebowałam oczyszczacza - w tej roli sprawdza się bardzo dobrze :)

+ niska cena, dobra dostępność
+ przyjemny ziołowy zapach
+ dobrze oczyszcza, włosy aż skrzypią

+/- wydajność: dość dużo szamponu idzie na jedno mycie, chociaż przy jego cenie nie ma co narzekać.

Szampon ma odpowiednią konsystencję, jest raczej lejący, chociaż nie na tyle, żeby przelewać się przez palce jak woda. Dobrze się pieni, naprawdę porządnie oczyszcza i włosy, i skórę głowy. Łatwo go spłukać.

Bez odżywki przy dłuższych włosach raczej ciężko, bo - jak to po ziołowym - włosy są mocno szorstkie i splątane, balsam jednak załatwia sprawę.

Kłaczki po myciu są lekkie, puszyste, błyszczące, przyjemnie odbite od skalpu.

Refleksów nie zauważyłam, ale nie oczekuję od szamponu cudów. Ten kupiłam po to, żeby dobrze umył i oczyścił, i z tego zadania wywiązuje się wyśmienicie.

Myślę, że szampon ten jest odpowiedni dla osób z mieszaną lub przetłuszczającą się skórą głowy/włosami. Inne typy przy regularnym używaniu może wysuszyć, ewentualnie zalecam stosowanie z umiarem.

Nie wiem, czy ponownie kupię recenzowaną tu wersję - mam zamiar sięgnąć najpierw po pokrzywę lub tatarowo-chmielowy :)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa z pierwszej butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze oczyszcza

Szukałam produktu po którym moje włosy byłyby czyste a nie oblepione...Ten szampon świetnie oczyszcza więc spełnia moje oczekiwania.
Rozjaśnienia jeszcze nie zauważyłam.
Pachnie ziołowo co mnie się osobiście podoba.
Mam rozjaśnione włosy więc po tym szamponie nie jestem w stanie wbić grzebienia :) ale jak użyję balsamu na końce jest ok.
Wydajny za bardzo nie jest ale cena to rekompensuje :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842484].usefull || 0 }}% pomocna.