Treselle Silver EDT

Treselle Silver EDT

Zapach intrygujący, pełen wyrafinowanej, eleganckiej prostoty, a zarazem uderzająco promienny, rozświetlony kwiatowymi aromatami. Tylko tu biały cyklamen, srebrny kwiat lotosu, pobłyskująca lilia księżycowa tworzą pulsującą światłem arię na cześć kobiecości.

Nuty zapachowe: lilia księżycowa, lotos, piżmo.

Cena: 79,90zł / 50ml

Ładny, szkoda że już go nie ma

Miałam ten zapach wiele lat temu. jako konsultantka kupiłam go taniutko. Pamiętam że około 1,5 roku męczyłam flakonik ponieważ używałam go na większe wyjścia. Szkoda mi go było tak na co dzień. Zapach delikatny choć potrafił "przyciągać nosy" ludzi w otoczeniu. Taki dwulicowy, w jednej chwili ledwie wyczuwalny w następnej eksplodował intensywnością.
Jeśli avon wróci jeszcze do tego zapachu to z pewnością go kupię.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1x 50ml

Wróć, wróć piękny zapachu

Również miałam, również tęsknię. Sprzątając znalazłam buteleczkę i zrobiło się sentymentalnie...
Niezwykle charakterystyczny, specyficzny zapach ale przy tym nie był nachalny. Troszkę taki subtelny cień, który potrafi dać o sobie znać. Miał w sobie zmienną nutę - raz delikatny, raz bardziej zauważalny. Trudno w tej chwili mi to opisać bo trzeba to poczuć:)
Również kojarzył mi się z czymś świeżym, budzącym się do życia.
Szkoda, że wycofany. Wielka szkoda...

Używam tego produktu od: dawno, dawno

Skad tak niskie noty...????

Nie mam pojecia skad tak niskie noty tego zapachu, ale postanowilam wkroczyc w obronie Treselle Silver.
Treselle Silver jest dla mnie zapachem wielowymiarowym, przywodzacym na mysl chlodne wiosenne poranki lub zlote popoludnia jesienia....
najbardziej wyczuwalne sa nuty kwiatu lotosu, orchidei, cyklamenu, a w pozniejszej fazie - korzen lukrecji i odrobine toffi na bazie zmyslowego pizma.
Treselle Silver ma niezwykle ciekawa projekcje; zaleznie od pogody mozna pomylic jego prawdziwa grupe olfaktoryczna z grupa orientalna lub orientalno-jadalna.
Poki co, dzieki Treselle Silver zbieram w pracy komplementy tak od pan jak i od panow.
Silver jest kuszacy, kobiecy, otulajacy.
Kojarzy sie z kwiatami budzacymi sie do zycia, dlatego tak niezwykle dobrze nosi sie wiosna.
Wedlug mnie - zapach genialny.
Posiadam wszystkie 4 zapachy z linii Treselle i prawde mowiac, ciezko byloby mi wskazac palcem na ten, ktory jest najlepszy, poniewaz kazdy z nich jest na swoj sposob wyjatkowy.
Szkoda, ze zostal wycofany bo jest to jakosciowo swietny zapach ktory posiada dobra moc i trwalosc.

Co ja tu bede sie rozgadywac - po prostu polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 50ml - w trakcie. I bedzie wiecej....

Avon Mark - relacja

Zapach bez zapachu

Są to perfumy niesprecyzowanego zapachu, dziwaczne wręcz. Oddałam je babci prawie nietknięte, popieram poprzednie opinie jakoby była to wyjątkowo nietrafiona kompozycja zapachowa pozbawiona głębi i wyrazu, być może miała być idealnie skomponowana, ale nic się z niej nie wyróżnia jakby ktoś rozmieszał jakby ktoś rozmieszał szklankę wody z łyżeczką wody, a nie cukru.
używam od roku
zużyłam całe 50 ml

Zapach proszku do prania.

Pamiętam, że gdy kilka lat temu zapytałam koleżankę, która dość intensywnie pachniała o nazwę używanej wody toaletowej, ta odpowiedziała, że... UWAGA: nie spryskała się żadną perfumą jedynie włożyła na siebie świeżo wypraną bluzę. Szok! Ale to prawda. Ta linia Treselle przypomina do złudzenia zapach proszku do prania.
Ja widzę to tak: Wiosna. Słońce. Wieś. Wywieszone mokre pranie, które suszą delikatne podmuchy ciepłego wiatru.
Poza tym, te perfumy mają w sobie coś co mnie drażni. Nie chciałabym tak pachnieć.
Nie wyczuwam tu kwiatów, czegoś słodkiego również. To nie te klimaty. Tu trąci czystością. Nawet nieco sterylną ...jak w gabinecie u dentysty.
Zapach totalnie zimny, płaski, nie ma w sobie za grosz kobiecego ciepła. Przywodzi mi na myśl twardy posąg.
Nie żałuje, że Avon wycofał je z produkcji, bo to absolutnie nie mój styl.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: próbka

piękny

Silver przenosi mnie w lata wczesnego dzieciństwa. Przywodzi na myśl kredki świecowe, przedszkole, poczucie beztroski, a jednocześnie jest kobiecy, słodki i tajemniczy.
Używam w wyjątkowe chwile, aby poczuć się wyjątkowo właśnie.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze ;)

Edit - dawkuję go oszczędnie przerażona myślą, że jest już niedostępny. Czym go zastąpię??

swietny

Jestem smutna gdyż właśnie skończyły mi się te perfumy:( A avon postanowił je wycofać nie rozumiem tego najlepsze kosmetyki typu błyszczyki perfumy takie jak celebre ice i wiele innych . Bardzo zaluje gdyz zapach dlugo sie trzyma pieknie pachie na mojej skorze bardzo swiezo i i intensywnie ... :):):)

Używam tego produktu od:9miesiecy

księżycowe światełko

Piszę tę recenzję za moją piętnastoletnią bratanicę oraz jej mamę. Mamie podarowałąm Treselle Silver, ale córka regularnie jej go podbiera. Oznacza to, że tej wody mogą chętnie używać także nastolatki. Na bratanicy ten zapach jest śliczny, subtelny, nie za słodki i bardzo oryginalny. Na początku intensywnie zagęszczony, a potem czysty, księżycowy i romantyczny. Taki dziewiczy właśnie. Dziewczyna nie chce używac niczego innego. Buteleczka może być, nie zachwyca ale i nie przeszkadza. Piszę, że nie wiem czy go kupię, bo recenzowałam za kogoś. Bratanica wie, że na pewno będzie tego zapachu używała.Używam tego produktu od: dostałam z wymiany latem
Ilość zużytych opakowań: 1 podarowane, jak się okazało, obu moim dziewczynom

Ładnie pachnie,ale nie na mnie

dostalam je od avonui za 50 grszy,podobala mi sie buteleczka i zpaach jak psiknelam na zakretke jednak jak zaczelam uzywac na sobie to mi sie nie podobal

oddalam go mamie bo mama powiedziala,ze go chce lepiej niz bym wyrzucilam wiec oddalam i na mamie pachnie pieknie

mama juz kupila 2 opakowanie tych perfum,

ja nie ejstem przekonaan do tego zapachu ale na mamie ladnie apchnie

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:oddalam

Niestety nietrafiony wybór

Kupiłam, bo na pachnącej stronie prezentował się ciekawie..w dodatku nadarzyła się okazja, tzn. promocja ;) więc kupiłam trochę w ciemno. Zapach jest w miarę, ale po jakimś czasie. Pierwsze wrażenie - jest za mocny, duszący, denerwuje mnie jego zapach..pasuje chyba dla starszych pań, a nie dwudziestolatek :( Czasem używam, choć teraz zaprzestanę, bo na wiosnę i lato wybitnie mi nie pasuje. Żałuję, że kupiłam.

Używam tego produktu od:stycznia 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Pokochałam go dopiero teraz!

Spodziewałam się po nim czegoś zupełnie innego.
Pierwsze co poczułam to ohydną, odrzucającą wręcz nutę apteczno-szpitalno-lekową, od której od razu robi mi się niedobrze. Później ta
uta nieco przygasła i dało się wyczuć coś świeżego, nawet kobiecego.
Zapach jednak mi się nie podoba. To, co przewodzi w tym zapachu wystarczająco mnie zniechęca. Myślałam, że będzie lżejszy, przyjemnie świeży, a tu takie niemiłe zaskoczenie.

Wrrrrrróć!
Cofam wszystko, co powiedziałam ;P
Zakochałam się w tym zapachu xD I tyle. ;]
Zdecydowanie nie jest to perfuma na codzień, ale na specjalne okazje - idealna.

Używam tego produktu od: na specjalne okazje
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 50 ml

nie,nie,nie

Zapach podobał mi sie, ale...tylko na stronie perfumowanej w katalogu.Kiedy użyłam go, to aż mnie odrzuciło-zdecydowanie nie jest to mój zapach,aż trudno go opisać,wydaje mi się taki stęchły.Myśle że bardziej zadowolone beda z niego starsze kobiety.Użyłam go może ze 3 razy i sobie darowałam,stoi teraz na półce i sie kurzy-przynajmniej opakowanie ma ładne.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno nieruszane