Tanita, Żel do golenia dla kobiet z witaminą E (nowa wersja)

Tanita, Żel do golenia dla kobiet z witaminą E (nowa wersja)

Żel do golenia dla kobiet. Wyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosów i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skóry, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciala - pach, rąk i okolic bikini. Testowane dermatologicznie.

łagodzące, nawilżające
z pompką, w butelce
100 – 250ml
zapachowa
żel

Bardzo dobry żel

Kupiłam go w hipermarkecie, bo nie było innej propozycji dla kobiet :) Bardzo tani, bo coś ok 10 złotych. Pozytywnie mnie zaskoczył, bo ładnie pachnie, jest wydajny i co najważniejsze w czasie golenia maszynką jest bardzo przydatny, robi dobry podkład, bo ostrza nie podrażniały skóry, a po goleniu skóra nie jest wysuszona na wiór.

Pozytywne zaskoczenie

Tanita,żel do golenia z witaminą E.
Ten kosmetyk upolowałam w Rossmannie za niecałe 7 zł.
Muszę przyznać,że bardzo go polubiłam.
Żel jest zamknięty w metalowej butelce o pojemności 200 ml.
Niestety trochę ciężko chodzi pompka...
I jest,to jedyny drobny minus tego produktu.
Po naciśnięciu pompki wydobywa się zbity,różowy żel,który podczas rozprowadzania na skórze zmienia się w puchatą piankę.
Zapach jest taki owocowy,lekko truskawkowy i bardzo przyjemny.
Sam żel sprawdza się świetnie w swojej roli.
Bardzo dobrze zabezpiecza skórę,która jest pozbawiona podrażnień.
Nie jest wysuszona,ale za to miękka i gładka.

Tragedia, uczula

Miałam kiedyś inną wersję tego żelu i była w porządku. Tym razem sięgnęłam po wersję z witaminą E, gdyż akurat była na przecenie w Rossmannie. Nigdy więcej nie sięgnę po ten produkt. Pieczenie, swędząca skóra i mnóstwo czerwonych krostek na nogach. Produkt powędrował do kosza.

Dobry

Żel do golenia po nałożeniu na skórę zamienia się w gęstą, kremową piankę, która zwiększa swoją objętość i nie potrzeba go wiele, dlatego też jest wydajny.
Żel łatwo się rozprowadza na skórze, zmiękczając włoski i ułatwiając golenie. Daje poślizg maszynce, nie zapycha jej i łatwo można go spłukać wodą.
Skóra po goleniu jest miękka i nawilżona, ale po chwili i tak pojawia się uczucie ściągnięcia i trzeba użyć balsamu.
Używam żelu zazwyczaj tylko do golenia nóg i w tych rejonach żel nie uczula, nie podrażnia i nie pojawiają się czerwone krostki. Ale już pachy i okolice bikini mam bardzo wrażliwe i w tych miejscach żel się nie sprawdza, bo czerwone krostki się jednak pojawiają.
Żel ma ładny różowy kolor i delikatny zapach – jakby truskawkowy. Zaletą jest niska cena, wydajność i dostępność żelu. Opakowanie jest ładnie zaprojektowane, ale trochę trudno wyciska się żel z dozownika.

Jak dla mnie nie.

Żel do golenia ma konsystencję gęstą, o kolorze różowym, bez zapachu. Żel dobrze się rozprowadzał na skórze, dawał dużą piankę, ale średnio dawał poślizg pod czas golenia. Samo opakowania starczyło mi na 4-5 razy. Pod sam koniec bardzo trudno cokolwiek z tej pompki wycisnąć oraz zauważyłam, że kolor z różowego staje się biały, gdy się naciska oczywiście, ale nie o kolor tu chodzi. Po goleniu niestety skóra była podrażniona, a na drugi dzień swędziały mnie ogolone części ciała (a używałam balsamu po goleniu) Niestety, ale nie kupię go ponownie.