Tanita, Żel do golenia dla kobiet z witaminą E

Tanita, Żel do golenia dla kobiet z witaminą E

Żel do golenia dla kobiet. Wyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosów i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skóry, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciala - pach, rąk i okolic bikini. Testowane dermatologicznie.

łagodzące, nawilżające
z pompką, w butelce
100 – 250ml
zapachowa
żel

Dobry

Żel do golenia po nałożeniu na skórę zamienia się w gęstą, kremową piankę, która zwiększa swoją objętość i nie potrzeba go wiele, dlatego też jest wydajny.
Żel łatwo się rozprowadza na skórze, zmiękczając włoski i ułatwiając golenie. Daje poślizg maszynce, nie zapycha jej i łatwo można go spłukać wodą.
Skóra po goleniu jest miękka i nawilżona, ale po chwili i tak pojawia się uczucie ściągnięcia i trzeba użyć balsamu.
Używam żelu zazwyczaj tylko do golenia nóg i w tych rejonach żel nie uczula, nie podrażnia i nie pojawiają się czerwone krostki. Ale już pachy i okolice bikini mam bardzo wrażliwe i w tych miejscach żel się nie sprawdza, bo czerwone krostki się jednak pojawiają.
Żel ma ładny różowy kolor i delikatny zapach – jakby truskawkowy. Zaletą jest niska cena, wydajność i dostępność żelu. Opakowanie jest ładnie zaprojektowane, ale trochę trudno wyciska się żel z dozownika.

Jak dla mnie nie.

Żel do golenia ma konsystencję gęstą, o kolorze różowym, bez zapachu. Żel dobrze się rozprowadzał na skórze, dawał dużą piankę, ale średnio dawał poślizg pod czas golenia. Samo opakowania starczyło mi na 4-5 razy. Pod sam koniec bardzo trudno cokolwiek z tej pompki wycisnąć oraz zauważyłam, że kolor z różowego staje się biały, gdy się naciska oczywiście, ale nie o kolor tu chodzi. Po goleniu niestety skóra była podrażniona, a na drugi dzień swędziały mnie ogolone części ciała (a używałam balsamu po goleniu) Niestety, ale nie kupię go ponownie.