Vipera, Błyszczyk Double Gloss

Vipera, Błyszczyk Double Gloss

Receptura błyszczyka jest oparta na nowoczesnych, odżywczych polimerach z zawartością vitamin E i C. Wielościenne cząsteczki rozpraszają światło pod róznym kątem. Produkt posiada przyjemny, owocowy zapach. Łatwo się aplikuje dając efekt "mokrych ust", delikatnie rozświetlając je perłą i poświatą. Łagodzi podraznienia, chroni przed dzialaniem wolnych rodników, doskonale nawilża, uelastycznia i regeneruje wargi. Odznacza się wysoką trwałością. Na rynku dostępna jest kolekcja 9 podwójnych błyszczyków.

Cena: 8,20zł/3g

Trójka

Trójka:

Plusy

1.Pięknie, owocowo pachnie
2.Ładne kolory (112)

Minusy:
1.Bardzo mało wydajny.
2.Opakowanie jest bardzo nieporęczne , nie da się wydobyć końcówki błyszczyka
3.Słabo trzyma się na ustach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

gdyby był taki jak jego zapach

dostałam od mikołaja:D
ślicznie pachnie, aż bym go zjadła na deser, mniam... ma ładne kolorki, ja mam 113 - naprawdę ładny! na ustach kolorki są subtelniejsze niż w opakowaniu, więc warto wziąć to pod uwagę przy zakupie.
no i teraz to, co mi w nim przeszkadza:
po pierwsze wysusza usta - nie wymagam od błyszczyka nawilżenia, od tego mam pomadki ochronno-nawilżające, ale niech chociaż nie wysusza!!!
poza tym drobinki są za duże i wyczuwalne na tyle, że wywołują uczucie, hmm jak by to nazwać, szorstkich ust. mnie to przeszkadza.
chętnie dałabym mu więcej gwiazdek, ale minusy są za duże...

Używam tego produktu od:od mikołaja, hehe

gadżecik

Największym minusem tego błyszczyka jest to, że w zawrotnym tempie znika z ust. Wytrzymuje maksymalnie 15 minut. Do tego ma gęstą konsystencję, wysusza usta i jest bardzo niewydajny. Mam 2 odcienie (117 i 119), jednak na ustach są jaśniejsze niż w opakowaniu. Jak słusznie zauważyły inne dziewczyny, pod koniec ciężko wydobyć błyszczyk, bo aplikator jest za krótki. Jego słodki, cukierkowy zapach nie przypadł mi do gustu.

Czas używania produktu: ok. roku

Manicure - odwrócony french

Piękny truskawkowy zapach3+

Miałam wersje z jasnoróżową końcówką i końcówką przeźroczystą-troszkę złotawą. nie pamiętam numerka.

Plusy:
+piękny truskawkowy zapach
+możliwość kombinacji. Samej kremowej- różowej wersji, samej wersji przeźroczystej ze złotymi drobinkami czy połączenie 2 naraz na ustach.
+tani. i nie spływał z ust ani nie zbierał się w kącikach

Minusy:
-wylewał się pod koniec z opakowania ...co strasznie mnie wkurza.
-mała pojemność... raz ,dwa i już nie ma błyszczyka. Starczał dosłownie na 2 tygodnie. A to za mała wydajność nawet jak na błyszczyk z niskiej półki.

Używam tego produktu od:używałam rok czy 2 lata temu..dokładnie nie pamiętam.

Raczej na tak

Nie mam zbyt wielu doświadczeń z błysczykami do ust - stąd może moja wysoka nota - ale generalnie uważam, że błyszczyk jest w porządku.
PLUSY:
- dwukolorowy
- usta ładnie się mienią, ładne odcienie
- długo utrzymuje się na ustach
- nie zbiera się w załamaniach, nie rozmazuje się, ładnie podkreśla kształt ust.
-dostępność+niska cena (7,20 zł)
MINUSY:
- nie jest wydajny
- drobinki błyszczące, choć ładnie prezentują się na ustach, to jednak jest pewien mały problem z późniejszym się ich pozbyciem
- opakowanie moim zdaniem nie jest estetyczne

Podsumowując: Na pewno go jeszcze kupię :)

Używam tego produktu od:2 tyg.

Może być

Jestem prawdziwą błyszczykową maniaczką i z wielką radością testuję dużo różnym,ze wszystkich półek cenowych.Bardzo lubię i doceniam błyszczyki polskich producentów takich jak Joko,Bell czy właśnie Vipera ten konkretny jednak specjalnie mnie nie zachwycił.Ma przyjemny,truskawkowy zapach i jest bez smaku.Konsystencja ok,choć gęstsza odpowiadałaby mi bardziej.Połysk na ustach poprawny.Błyszczyk jest jednak bardzo niewydajny,podwójne opakowanie wydaje się zawierać dużo kosmetyku w rzeczywistości jednak skończył się szybciej niż klasyczna tubka czy buteleczka.Wydaje mi się,że to opakowanie daje iluzję większej niż w rzeczywistości ilości błyszczyka.
Jest w porządku ale na rynku jest tyle innych i tyle lepszych że nie wiem czy do niego wrócę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:niedawno skończyłam 1

Bardzo bardzo dobry

W porównaniu do dużo droższych błyszczyków których do tej pory używałam, ten okazał się najlepszy! Mam błyszczyk z numerkiem 118 - transparentny z drobinkami i jaśniutki róż z drobinkami. Blyszczyk naprawdę lekki, ma przyjemny zapach i bezproblemowo się rozprowadza. Nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku i jest dość trwały. Nie wysusza i nie zbiera się w załamaniach. Jasny róż jest na moich ustach lekko mleczny (widać go ale nie wygląda sztucznie).
Maleńkim minus za drobinki, które faktycznie trudno usunąć.

Jestem zadowolona

Dostalam na urodziny nr 117. Blyszczaca perelka i jasny roz. Myslalam ze bedzie dla mnie zbyt rozowy, ale po uzyciu tej bieli zachwycilam sie. Usta cudownie sie blyszcza, a koloru prawie nie widac. Podobnie jest z rozem, chociaz wole ta biel. Ma przyjemny zapach i latwo sie naklada.

Jedynym problemem dla mnie jest to, ze ciezko go zmyc, bo zawsze zostana drobinki i potem dookola ust sie wszystko swieci.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

dość dobry

Niestety starł się napis z informacją jaki mam odcień, ale jest to bardzo jasny róż, podchodzący pod perłę.
Na moich ustach nie wygląda zbyt dobrze, tworzą się delikatne smugi, kolorowy błyszczyk osadza się nierównomiernie na wargach, przez co wygląda to bardzo nieestetycznie. Przezroczysty błyszczyk jest ok, fajnie się mieni i błyszczy.
Dość mocno się klei.
Nie jest zbyt trwały, szybko schodzi z ust.
Zapach przyjemny, taki owocowo- cukierkowy.
Części kolorowej nie zużyłam do końca, ale ten przezroczysty błyszczk jest bardzo fajny i dlatego wystawiam 3 gwiazdki.
Wydajny, mimo, że taki mały.

Używam tego produktu od:pół roku

Jeden z lepszych

Dostałam ten błyszczyk na urodziny i jestem bardzo zadowolona.
+ładny zapach
+fajne kolory
+łatwo się nakłada
+dosyć długo utrzymuje się na ustach
+wydajny

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:0,5

Jeden z lepszych

Vipera wyprodukowała świetną serię błyszczyków :) Śliczne kolorki, acz w opakowaniu są ciemniejsze - efekt na ustach odchodzi troszkę od zawartości. Nie wysusza, nie spływa, nie zbiera się w kącikach oraz nie tworzy nieestetycznych smug na ustach. Opakowanie nawet, nawet, nie uszkodziło się, pomimo noszenia go non stop w torebce, nie wypływa, przez co nie miałam niespodzianek, gdy zanużyłam w torbie rękę :) Jednak trudno jest wydobyć resztkę błyszczyku - aplikator jest za krótki. Ładne kolory, można znaleźć coś dla siebie :) Ma dwa minusy: jest go mało i szybko się kończy. Jednak mimo to kupię go ponownie, bo efekt jest śliczny, a cena niewygórowana - zapłaciłam za niego 8 złotych.

POLECAM :)

Używam tego produktu od: przez niecałe trzy tygodnie, szybko się skończył - szkoda

Najlepszy

Posiadam trzy kolory i wszystkie są przepiękne. Soczyste, mieniące się barwy, lśniące, nawilżone usta, smak i zapach bez zarzutu. Używam nieprzerwanie od grudnia ubiegłego roku i ani razu nie zauważyłam, żeby naskórek warg był przesuszony. Sprawdzają się zarówno w zimie jak i w lecie. Jakość górnopółkowa, cena niska. Estetyczne, pomysłowe opakowanie. Jedyne, co można im zarzucć, to wydajność. Kolor ciemniejszy zawsze zużywam szybciej. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego