Unicolor, Tanita Effective, Krem do depilacji 100%

Unicolor, Tanita Effective, Krem do depilacji 100%

Jest to krem do depilacji spowalniający odrost włosków. Ma gęstą ale lekką konsystencję. Zawiera ekstrakt z owoców papai, z płatków marzanki wonnej oraz d-panthenol i allantoinę, które zapobiegają podrażnieniom wywołanym przez depilację i czynią skórę miękką. Krem stosowany regularnie spowalnia odrost włosów i przez to wydłuża czas pomiędzy kolejną depilacją.

Do kremu dołączona jest szpatułka i saszetka z tonikiem oczyszczającym i przygotowującym skórę do depilacji.

Krem należy trzymać około 8-10 min po czym usunąć włoski szpatułką.

Cena: 7-8 zł

dość często kupuję...

ten krem, trafił mi się kiedyś na promocji w rossmannie i od tej pory zdarza mi się go kupować.
Często po depilacji maszynką lub depilatorem wyskakiwały mi czerwone krostki, a nogi swędziały niemiłosiernie :/
Akurat po tym kremie nigdy nie wyskoczyły u mnie żadne niespodzianki ani podrażnienia.

Plusy:

+ Cena
+ Działanie
+ Nie podrażnia
+ Pozostawia skórę nóg gładką
+ Wygodny w użytkowaniu
+ Dostępny w każdej drogerii

Minusy:

+ Zapach - nie przyjemny :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

całkiem porządny

Krem dość wydajny, szybciutko się go nakłada. Ja używam na okolice bikini i nie wywołuje u mnie żadnych podrażnień, jak się go troszkę dłużej potrzyma to troszeczkę szczypie, ale można przeżyć. Ja trzymam dłużej niż 10 min, bo mi nie schodzą włoski po upływie tego czasu.
Minus za tą rzadką konsystencję i trzeba dużo nałożyć, żeby zadziałał.
Z krótszymi włoskami raczej sobie nie poradzi, z dłużyszmi radzi sobie doskonale.
Ogólnie uważam, że jest całkiem porządny, niska cena zachęca do kupna, ale jeszcze trochę mu brakuje. Choćby ta konsystencja i jakieś ulepszenia, które pomogłyby walczyć mu z krótszymi włoskami.

średni

Krem ma lekko owocowy zapach. Nakłada się go cienką warstwą, szpatułką dołączoną do opakowania.
Działa po dłuższym czasie niż jest to napisane na ulotce i opakowaniu. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.

Używam tego produktu od:..

Manicure - gradientowe kropki

jak w ocenie-mógłby byc lepszy

kupiłam go przed wyjazdem aby wydepilowana skora utrzymała sie dłuzej nic po uzyciu zwykłej golarki .. hmm moze ten czas wydłuzył sie o 1 dzień heh .. ale zauwazyłam, że mniej włosów wyrastało.. rosły jakby stopniowo .. poza tym hmmm ma nieestetyczny zapach, mozna powiedziec ze śmierdzi:| konsystencja okey, nie miałam zadego uczulenia po nim.

Używam tego produktu od:

faaaaajniutki :)

Mimo złych recenzji postanowiłam skusić się na ten kosmetyk i bardzo dobrze zrobiłam :) Krem usunął 97% włosków ,zero podrażnień i do tego świetna cena :) Jedyny minus to mała wydajność ,ale mimo to polecam gorąco :)

Dla mnie bomba

Mimo małej ilości gwaizdek zdecydowałam się na zakup i jestem bardzo bardzo zadowolona. Od razu po powrocie do domu potraktowałam wąsik, mimo, że teoretycznie to nie jest krem do twarzy. rewelacja, zero podrażnienia i świetny efekt po 10 minutach. Wieczorem nie wytrzymałam i "rzuciłam go" na bikini. Po 10 minutach zdjęłam szpatułką 99% włosków :) Bez podrażnienia!

mile zaskoczenie

A mnie mile zaskoczyl. Większość depilatorów w kremie to dla mnie ruletka: podrażni / nie podrażni. Dlatego depilacje przeprowadzam wieczorem, żeby w razie czego podrażnienie do rana zmalało.
A tu proszę - niespodzianka. Mimo iż przetrzymałam trochę ponad zalecany czas - zero podrażnienia !!!!! Co wiecej: wszystkie włoski usunięte, a skóra gładziutka, czego nie doświadczyłam dotąd po żadnym kremie depilującym.
Plus za zapach. Co prawda nuta typowa dla depilatorów jest wyczuwalna, ale nie nieznośna. Bywało gorzej.
Natomiast szpatułkę można od razu wyrzucić, jest do niczego. Ja ratowałam się szpatułką pozostałą po innym kremie do depilacji (którą sobie przewidującą zachomikowałam).
Konstystencja jest nietypowa jak na depilator. Jest to konsystencja lekkiego kremu. Ale trzyma się skóry i nic a nic nie spływa.
Ja jestem zadowolona z tego produktu. Dla mnie lepszy od Veet'ów.

badziewie!!

To śmiechu warty kosmetyk. Kompletnie nie działa.Nie usuwa żadnych nawet najdelikatniejszych włosków. Stoi na półce w łazience chyba ze 2 lata ale przypomniałam sobie o nim i zaraz go wyrzucę:)

co to jest???

Chciałam wydepilować tym łydki. Powiem krótko: nie działa nawet mimo tego, że mam jasne i słabe włoski :( . Do tego w trakcie "ulotkowego" czekania skóra lekko piekła :( . Przeleżał w szafce aż się przeterminował.

Najgorszy

Dla mnie ten krem w ogóle nie działa. Nie wiem kto mógł coś takiego wypuścić na rynek - niewypał. Nie dość, że nie usuwa włosków z nóg, to jeszcze ponałożeniu kremu - skóra bardzo piecze. Odradzam kupno tego kremu - wywalone pieniądze w błoto.

Dobry kosmetyk.

Usuwa włosy z nóg jak należy, zostawiając gładką skórę. Nie podrażnia (pieką co prawda świeże skaleczenia jeśli takowe mam, ale poducent ostrzega, że na skaleczoną/podrażnioną skórę stosować nie należy; zresztą poza tym, że pieką w czasie depilacji, nic się ze skaleczeniami nie dzieje). Niestety, skóra po jego zastosowaniu jest wysuszona; no, ale to niweluje balsam tej samej firmy. Używam tego kosmetyku regularnie i jestem zadowolona; pomijając fakt, że mogłoby byc go w opakowaniu troche więcej, bo starcza 'na styk'.

Używam tego kosmetyku: regularnie, co 2-3 tygodnie

żadnych efektów

Krem jednym słowem nic nie robi. Nie usuwa włosków z nóg, a tym bardziej grubszych włosków w okolicach pach. Pachnie brzydko, ale jest to charakterystyczne dla kremów do depilacji, nie podrażnia, jest rzadki i nie da się równomiernie rozłożyć. w sumie nie zauważyłam żadnych zalet ani efektów.