Flawless Finish Radiant Moisture Makeup

Flawless Finish Radiant Moisture Makeup

Intensywnie nawilżający podkład przeznaczony dla cery suchej. Cząsteczki rozpraszające światło sprawiają że cera wygląda na zdrową i wypoczętą. Podkład zawiera SPF 8, zapewnia (zgodnie z obietnicą producenta) średnie krycie. Podkład ma higieniczny aplikator (pompka) i przyjemnie wyglądający flakonik. Dość często pojawia się w promocjach. Wydaje mi się, że ta seria nie jest dostępna w Polsce.

Cena: 26 eur/30 ml

Hmm...

Podkład dosłownie męczę...Napewno jedną z przyczyn jest fakt, że jest wydajny, drugą, że kupiłam opakowanie salon size 150ml (b.dawno-nie wiem czy jeszcze je produkują i nie wiem też co mnie podkusiło) i kolejną: nic niezwykłego soba nie reprezentuje. Jest dużo o wiele lepszych i tańszych kosmetyków. Plusem jest to, że faktycznie rozświetla i jeżeli ktoś ma cerę bezproblemową, i szuka podkładu, który nada jej blasku warto spróbować. Kryje dobrze drobne przebarwienia, natomiast napewno nie wypryski. A, no i dobrałam kolor idealny dla siebie (cameo).
Minusy: jest tłusty - może dlatego, że przeznaczony jest dla cery suchej, nie wygladza cery, mam wrażenie, że nie "stapia" się z moją skórą, makijaż nim wykonany szybko spływa i wymaga wielu poprawek.

Używam tego produktu od: baaardzo dlugo ale sporadycznie.
Ilość zużytych opakowań: wciąż wielkie 1.

Sredniak

Ani mi nie pomogl, ani nie zaszkodzil. Na mojej mieszanej cerze nie odniosl spektakularnego sukcesu, przede wszystkim dlatego, ze po 3-4 godzinach nie bylo po nim sladu. Zmatowienie na 3+, ale to w zasadzie nie mial byc podklad matujacy. A wiec jaki? Krycie srednie, efekt plaskiego wygladzenia...wiec skad to "radiance" ktore obiecuje producent? Sprawdzi sie zapewne u kobietek z bezproblemowa cera, w nieskazitelnych warunkach ( spedzam mnostwo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach).Dla mnie to chyba jednak troche za malo, kolejne rozczarowanie kosmetykami pani Arden, ktore duzo lepiej wygladaja niz dzialaja! Uzywam go od 2 m-cy i w zasadzie od samego poczatku jest to dla mnie dosc meczace.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego- i ostatniego

dobrze będzie żył;-)

Kupiłam podkład z czystego przypadku, wyłącznie jako drugie coś żeby otrzymać GWP;-) Ach oni to wiedzą jak nabijać sprzedaż, szkoda że w Polsce jeszcze się nie nauczyli;-) Znacie kogoś kto nie dokupi drugiego smarowidła żeby dostać gift? Ale do rzeczy. Podkład mi się nie spodobał, wrzuciłam do pudełka, przeleżał pół roku, wyciągnęłam go na wiosnę.
Jakoś ostatnio bardziej świadomie smaruję twarz mazidłami, i oto moje refleksje. Rzeczywiście mocno nawilża.Zmarszczek może jeszcze nie mam, ale nawet minimalne linie mimiczne nie pojawiają się i to nawet po pokręconym dniu z moją zorganizowaną i rozsądną (wrrr...ironia) szefową. Rzeczywiście rozświetla, na mój gust może za bardzo bo choć cerę mam normalną (w zime to nawet lekko suchą) to nie lubię natłuszczania strefy t. Ale chyba dzięki temu, mimo że we flakoniku i sam podkład ma burawy odcień (23 cream), na skórze wygląda zdrowo. Trzyma się tak przeciętnie w kierunku dobrego, dziwna sprawa - dla mnie to on daje mocne krycie (może dlatego że nie używam podkładów mocno kryjących). Uważam że jest wydajny (choć ja mam chyba nienormalnie małą twarz bo wszystko co do twarzy zużywam w tempie ślimaczym). Nakrętka od flakonika też się mi ciapie podkładem , co chyba dowodzi błędów konstrukcji (jak wiadomo błędy w konstrukcji przechodzą niezauważone wszystkie testy próbne i ujawniają się dopiero w użytkowaniu). Ogółem uważam że to bardzo dobry podkład, aha, dobrze się rozprowadza. Jest tańszy niż diory etc. - kosztuje 26 eur, nie jest rzadkością upolowanie go za 16 eur w okresie - wiadomo - sales.

Używam tego produktu od:jakichś 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2

depilacja ciąża

dla mieszanej cery bdb na lato

Chciałam nawilżenia, lekkości i poprawy kolorytu cery, a także lekkiego krycia niedoskonałości. Zazwyczaj używam Givenchy Matmate (compact), ponieważ mam mieszaną cerę - w tym przypadku nie liczyłam na mat, podkład jest nawilżający a nie matujący. Dlatego nie odejmują za to gwiazdki. Jedna gwiazdka spadła ponieważ podkład jest rzeczywiście bardzo lekki i dość szybko znika z twarzy.
I jeszcze mam problem z obsługiwaniem pompki, jakoś górę aplikatora mam zawsze całą umazaną.
Ale ogólnie polecam, szczególnie na lato :)
ps. wydajność mała, szybko ubywa z opakowania, ale ja
nie używam codziennie. Kupowany na Allegro w sklepie nie widziałam.

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:3/4