Avon, Beyond Colour, Mousse Eyeshadow

Avon, Beyond Colour, Mousse Eyeshadow

Nowe cienie proponowane przez Avon mają konsystencję pianki-musu. Dostępne w 4 delikatnych kolorach (beże, wrzos), przeznaczone do aplikacji palcem bądź aplikatorem. Zapewniają delikatny, świetlisty, trwały makijaż.

Cena: 8,50EUR / 10ml

Ideał na codzień

Skuszona obniżką, nabyłam niedawno 3 kolory tego cienia:
- Velvet Taupe- piękny,zimny szaro-gołębi z przebitką wrzosu
- Pacific Pearl- neutralny kolor, coś między rozbieloną morelką a rozbielonym łososiem
- Silken Sand- po prostu brąz, na moim oku ani ciepły ani zimny, raczej jasny

Wszystkie odcienie mają podobne właściwości- są półtransparentne, nie ma mowy o kryjącym makijażu; cienie dają jedynie smugę koloru, która jednak bynajmniej nie sprawia wrażenia startego, wypłowiałego cienia. Cudownie rozświetlają oko, makijaż jest promienny, świeży. Zawierają maleńkie drobinki rozpraszające światło.
Mimo iż cienie w kremie zwykle mi się wałkowały, te avonowe trzymają się cały dzień, lepiej niż większość tradycyjnych, prasowanych cieni. Nie osypują się;), nie znikają z oka, jedynie minimalnie blakną, ale by to zauważyć trzeba mocno się przyjrzeć;)
Samo wykonanie makijażu jest bardzo proste- cień na paluch i gotowe:D Niewątpliwą zaletą tego mazidła jest szybkość z jaką można nim umalować oko.
Używam tych cieni dopiero od tygodnia, ale już widzę, że są wydajne.
Opakowanie ładne (słoiczek z przydymionego szkła) i praktyczne ( żadna klapka się nie odłamie).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:używam trzech na zmianę

Bardzo dobry kosmetyk

Jest świetny ale czas na podsumowania

Plusy
+nie wałkuje sie nie zbiera
+pozostaja na długi czas nawet 10h bez zmian
+fajne kolory (mam dwa violet i perl)
+ duzy pojemniczek starcza na bardzo długo
+ konsystencja
+łatwosc nakładania na górnej powece

Minusy:
- po długim czasie zaczynają mnie swedziec powieki
- precyzyjne nakładania na dolnych powiekach

Używam tego produktu od:wrzesień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 opakowań

rewelacja

Weszłam w posiadanie tego cienia przypadkowo. Sama pewnie nie skusiłabym się....

Mam kolor silken sand.
Ładnie wygląda na powiece, nadaje się do subtelngo makijażu. Kolor delikatny, ale pięknie rozświeltla (fajnie błyszczy). Dobrze rozprowadza się i jest wydajny. DLugo pozostaje na powiece.

Avon Mark - relacja

no no...

Jestem szczerze zdziwiona. Kolorówka avonu nie cieszy się rewelacyjną opinią, cienie w szczególnosci...I w sumie kupiłam cien z ciekawości - nowośc, cienie w piance - a były tańsze niż maybelline. Wiadomo, jak ciężko jest wyprodukować dobry kremowy cień, zazwyczaj się wałkują na powiece i na polu tym poległy znacznie lepsze firmy (np. revlon). A tutaj niespodzianka - plusy:
*Duży słoiczek
*Ładny subtelny odcień (mam najjaśniejszy pearl coś)
*Nie zbierają się w załamaniu powieki!! To mnie wprawiło w stan szoku, ale rzeczywiście cień wysycha szybko i dopiero po wielu godzinach raczej blednie nim się zwałkuje ( a zaznaczam że na moich powiekach wałkuje się wszystko co tylko się może zwałkować).
Minus jest chyba tylko jeden - efekt jest subtelny, czasem chciałoby się mocniejszego makijażu, choć podejrzewam że ciemniejszy odcień dałby większe pole do popisu.Z drugiej strony, dzięki tem praktycznie nie sposób zepsuć makijażu, można śmiało go nakładać pod sam łuk brwiowy i jest git.
Ogółem - i że to osławiona kolorówka firmy a. - daję 4* i czaję się na odcień wrzosowy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1