Funny Lip Gloss

Funny Lip Gloss

Dostępny w wielu zapachach owocowych, waniliowym itp. i kolorach - od transparentych podobnych do Juice do tych przypominajacych Joghurt/Cream.

Cena: 9zł/8ml

Prawie

Przed nimi byly takie cudowne w dużych tubkach. Jak rozumiem te (1/3 objetosci tamtych) mialy je zastapic po tej samej cenie. Ale ja sie nie przekonalam, to nie jest to samo. Jakos mnie nie powalaja jak na blyszczyk.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Bardzo fajne

Jedne z pierwszych błyszczyków jakie sobie kupiłam.
Były to zielony gruszkowy i intensywnie różowy (guma balonowa?).

Opakowanie jest małe, ale starcza na trochę.
Kolory są ciekawe, nie bardzo intensywne - widać kolor, ale półprzezroczysty.
Ładnie pachną, choć dla niektórych może trochę sztucznie.
Kiedyś do nich wrócę, bo je lubiłam.

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Dwa

uwielbiam

Jeden z produktów, z którym nigdy się nie rozstaję ! Mam chyba wszystkie błyszczyki z tej serii, które walają się po moich torebkach. Po prostu zawsze muszę mieć jakiegoś Funny\'iego przy sobie. Przede wszystkim uwielbiam je za to, że są malutkie, więc zmieszczą się nawet do malutkiej kopertówki czy torebki typu puzderko ;-)) Nie mają brokatu, a jedynie nadają ustom prześliczny połysk, dzięki czemu lśnią jak tafla wody ;-)) No i ten zapach - obłędny ! Czuję się jak małe dziecko wąchając te cudeńka. Cena również nie jest wygórowana.
Jest jednak wśród tych pozytywów mały minus - słaba trwałość. Mogło by być znacznie lepiej, ale mimo wszystko i tak nigdy nie rozstanę się z tymi cudeńkami ;-)

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: sporo ich było ;-)

Inglot swatche sypkie cienie

Jak najbardziej za !

Po pierwsze plusy:
+opakowanie,bez żadnych pędzelków srecelków a proste no moze nie zbyt recykling owe ale wygodne małe i poręczne
+miły zapach
+ciekawe kolory
+nie wysusza ,ale też nie nawilża ust
+bardzo długo szukałam aż wreszcie znalazłam blyszczyk który daje efekt\' lustra\'
+zero brokatu czy innych świecących migotek
Jedynym minusem jest szybkosc znikania produktu z ust ,przez to trzeba czesto go aplikować,a co za tym izie szybko sie kończy ,jednak mysle ze rekompesuje nam to cena i wszystkie zalety ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

owocowe szaleństwo

Dla mnie totalnie cudowny! Od pierwszego posmarowania ust byłam oczarowana. A generalnie nie znoszę błyszczyków i od nich uciekam.

Ten tutaj nie lepi się mocno do ust i jest całkiem wytrzymały. W dodatku kolorystycznie też wygrywa - kolory kolekcji są wprost do zjedzenia. Zachęcił mnie pod każdym względem i wracam do niego. Tubeczka mała, w sam raz do torebki, nie odkręca się, kosmetyku nie musimy nakładać dżo, bardzo ładnie się rozprowadza.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

może być

jeden z moich pierwszych błyszczyków. niesamowicie podobały mi się te słodkie drobinki, ale mój ulubiony kolor - był w żółtej tubce ze złotymi drobinkami - był o zapachu ananasa którego nie znoszę ;) miałam jeszcze ten o zapachu wanilii i truskawek. oba były ładne, jednak te zapachy troszkę zbyt intensywne. na pewno spodobają się w wieku 15-16 lat.

Używam tego produktu od: używałam przez około rok
Ilość zużytych opakowań: cztery

Fajny, ale przez chwile

W pierwszej chwili bardzo mi sie ten blyszczyk spodobal- ladnie wygladal na ustach, fajnie polyskiwal i mial wrecz genialny zapach. Jednak trwalo to bardzo krotko z tej prostej przyczyny, ze jest bardzo nietrwaly i bardzo szybko znika z ust, a po blyszczyku pozostaje jedynie wspomnienie. Poza tym po paru chwilach zaczyna sie kleic na ustach. Na plus zaliczam na pewno niska cene.

Gdyby byl trwalszy moze bym sie jeszcze nad nim zastanowila, ale nie jest, wiec ponownie sie juz raczej nie spotkamy.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni-na pewno ponad 3
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Dobry, na 4

Fajny, naprawdę fajny.

Fajny zapach i fajnie pielęgnuje usta. Dawno go używałam, ale chwaliłam sobie go :).

Jedyne co mogę napisać to to, że serdecznie polecam. Cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: Dawno już ;)
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobre

Kolejne świetne błyszczyki :) :) :)

Mają świetne kolory i zapachy :).

Ładnie wyglądają na ustach.

Długo się utrzymują i nie sklejają ust.

Do tego dochodzi niska cena ;).

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

super!

kupiłam, bo skusiła mnie cena i fajne opakowanie
błyszczyk okazał się dobrym wyborem, ma fajny przejrzysty kolor, usta wyglądają jak tafla wody i ten wspaniały zapach gumy do żucia! za taką cenę naprawdę warto go kupić, opakowanie tez bardzo fajne, przezroczyste. Ten błyszczyk to taki bardzo miły gadżet który warto mieć przy sobie.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Nawet lubię

Na pewno nie jest to błyszczyk idealny, ma swoje zalety, ale niestety też wady.
Mam ten pomarańczowy.

+ cena
+ zapach
+ smak
+ ładnie nabłyszcza

- opakowanie (czasami trzeba mocniej ścisnąć żeby coś wyleciało, a czasami wylewa się o wiele za dużo)
- nie jest zbyt trwały, no ale za taką cenę mogę mu to wybaczyć

Myślę, że jeszcze kiedyś go kupię :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Pachnący...klej ;(

Błyszczyk ślicznie pachnie i dobrze smakuje. Niestety znika z ust po mniej niż minucie, ale to nie jest jego największy minus... okropnie się klei! Nie nawilża też jakoś rewelacyjnie więc jest dla mnie bezużyteczny...
Wyciśniecie go z tej "tubki" wymaga nie lada wyczynów.

Używam tego produktu od: 4m/c
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego