Tercet, Cienie do powiek

Tercet, Cienie do powiek

Zestaw trzech pasujących do siebie cieni. Dają perłowe, lekko satynowe wykończenie. Posiadają dużą gamę kolorystyczną.

Cena: 3zł / 10g

Rewelacyjne!

Kupiłam te cienie kilka tygodni temu w sklepie "wszystko po 3 zł" skuszona ładnymi kolorkami. Nie byłam przekonana co do ich dobrej jakości, jenak po kilku użyciach całkowicie zmieniłam zdanie. Jedynie najjaśniejszy cień mnie nie zadowolił, gdyż zawiera brokat. Pozostałe 2 są piękne, perłowe, ale nie tandetne.
Plusy:
+ bardzo ładne kolory
+ duży wybór odcieni
+ świetnie nakładają się
+ nie osypują się
+nie pylą
+ utrzymują się na powiece bardzo długo
+ można nimi ładnie wycieniować powiekę
+ ładnie się łączą ze sobą

Minusy:
- tandetne opakowanie
-pacynka do nakładania to jakaś kpina (ale dla mie to nie problem, bo cienie nakładam pędzlami)
-najjaśniejszy cień ma dodatek brokatu

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Uwielbiam je

Używam cieni do powiek z Vollare od kilku lat , w między czasie eksperymentując z innymi (droższymi dużo) i musze przyznac, że sa naprawdę dobre.

Wspaniałe odcienie, akamitne wykończenie, dlugo utrzymujące się, nie osypujące się - to ich zalety.

Używałam kiedyś jeszcze starej linii cieni do powiek Vollare i były niezastąpione po prostu za tak niską cenę.

Nie używam żadnej bazy a mimo tego cienie utrzymją się bardzo długo, nie znikają z powiek jak to bywało z cieniami innych marek.

Sprawnie i szybko wykonuję nimi makijaż, ponieważ dobrze się rozprowadzają i nie robią plam.

Kosmetyk wygodny w użyciu, za tę cenę naprawdę dobrej jakości.

POLECAM !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: obecnie w trakcie 2

niezłe

Mam 5 różnych Tercetów.

+cena przede wszystkim
+długo się utrzymują na powiekach
+ładne kolory(zgrane ze sobą kolorystyczniepalety barw)
+wydajne

-mam lekkie wątpliwości co do jakości owych produktów,no ale coś za coś ;)

Ilość zużytych opakowań: 7 lub 8

depilacja metody

Super!

Doskonały kosmetyk w niskiej cenie. Mam odcień 44 ten co na zdjęciu.
Na bazie cienie doskonale utrzymują się przez cały dzień.
Kolory są dobrze dobrane i zapakowane w ładne chociaż tandetne pudełeczko.
Całość tania jak barszcz a do tego nie uczulają ani nie podrażniają oczu.

Za tę cenę bezwzględnie KWC!

Nie kupię kolejnego bo lubię testować ciągle nowe kosmetyki.

Używam tego produktu od: 2lat

tak:)

ja mam odcienie zieleni kolory są dobrze dobrane i przyjemnie się je stosuje mam pokaźna kolekcje cieni tej firmy wiec będę dalej ja chwalić :)cienie są wydajne i nie mam problemu z ich nałożeniem trzymają się cały dzień a są tanie jak barszcz polecam!

Używam tego produktu od:sporo
Ilość zużytych opakowań:eh...

Za tą cenę - perełki ;)

Kupiłam je za 2,99 w jakimś tanim sklepiku. Odcienie brązu i złota.
Plusy:
+ z bazą joko nie rolują się, trzymają się cały dzień na powiece
+ cena
+ intensywność koloru
+ nie osypują się
+ mięciutkie i aksamitne

Z całą pewnością kupię ponownie, z tą ceną i z tą jakością będę eksperymentować ;)Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Bardzo lubię

Mam te cienie i bardzo je lubię. Na moich oczach trzymają się cały dzień i to bez bazy, ślicznie błyszczą, ładnie się nakładają i co ważne nie wałkują się na powiece. Mam paletkę o nazwie Isaura ,która kolorystycznie bardzo mi odpowiada.
Ja napewno jeszcze kupię te cienie.
Szczerze je polecam bo wg.mnie warto je kupić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i napewno nie ostatniego

za taką cenę? pyszne

Są to cienie jak cienie. Od tego typu kosmetyków nie wymagam zbyt wiele.. zeby sie jako tako trzymaly, i nie sypały zaraz niczym lawina na policzki. Te cienie to zadanie spełniają, nawet ładnie migoczą na powiece, sa wydajne/ Oczywiście nie jest to ideał, ale relacja jakości do ceny jak najbardziej na 4*

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirszego:D

Nie, nie, nie.

To chyba najgorszy produkt Vollare jaki wpadł mi w ręce. Miałam paletkę z brązami. Na mojej powiece szybko blakły, scierały się, zbierały w załamaniu powieki (używałam na powiekę z podkładem, pudrem + opruszoną bazowym cieniem).

W dodatku ma duże drobinki brokatu, co mi zupełnie nie pasuje.

Nie polecam, nawet za 3zł - można znalesc za tyle inny, lepszy produkt Vollare.

Ilość zużytych opakowań: kilka razy 1, potem wyrzuciłam

ja mam chyba pecha

Po przeczytaniu kilku recencji stwierdzam, że chyba miałam jakiegoś pecha, bo kupiłam jedną paletkę, która okazała się beznadziejna. Na 3 kolory tylko jeden nadaje się do jakotakiego użytku, jednak kolor uzyskuję tylko przy użyciu mokrej pacynki. Pozostałe 2 cienie są potwornie twarde i na powiece nie dają żadnego efektu, może oprócz bardzo skromnego blasku drobinek. Nie wiem, jak trzymają się na powiece, ponieważ właściwie nie udało mi się ich na nią nałożyć.

Używam tego produktu od:kupione kilka tygodni temu

zaskoczenie

Naczytałam się już na wizażu o niektórych produktach tej firmy.No i zachęcona niską ceną (4zł) postanowiłam wypróbować cienie.
Długo nie mogłam trafić na kosmetyki tej firmy.Aż w końcu udało się je znaleźć w...sklepie spożywczym:)
Niestety wybór kolorów był dość mały.Wybrałam paletke z kolorem kremowym, pistacjowym i złotym.
Opakowanie jest proste i podejrzewam, że upadek będzie dla niego "śmiertelny".Pacynka jest niestety do niczego.Gruba gąbka, twarda i bardzo nieprzyjemnie się jej używa bo drażni powieki.
A teraz cienie.Wszystkie trzy w zestawie są miękkie, bardzo łatwo je rozprowadzić i się nie osypują.Ładnie migoczą na powiekach ale nie ma w nich dużych drobinek.
Dwa pierwsze kolory są do siebie baardzo podobne.Za to ostatni, złoty jest super.Daje delikatny złoty efekt.
Cienie przez cały dzień nie zbierają się w załamaniach(nie używam bazy) a jedynie minimalnie blakną.Testowałam je też w warunkach ekstremalnych-kilkugodzinna podróż pociągiem i stwierdzam, że im to niestraszne.
Za taką cenę naprawdę warto wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak za taką cenę to OK

W sumie mało trwałe cienie. Szybko się kulkują na powiekach. Mam różowy zestaw i brązowy. A kawałki grubszego brokatu w tych cieniach to jakieś nieporozumienie :/
Ja kupuję je za 4zł. Jak za tą cenę to są OK. Można sobie poeksperymentować z kolorami :)

Używam tego produktu od:4 miesięcy