Almay, Intense i-Color Mascara Volumizing

Almay, Intense i-Color Mascara Volumizing

Pojemność 7,9 ml

Tusz nadaje oczom nowe spojrzenie intensywnie podkreślając ich kolor, natychmiast ożywia barwę tęczówki. Pogrubia rzęsy i sprawia, że są bardziej widoczne, bez sklejania i rozmazywania. Hypoalergiczny. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

słabo pogrubia

Nie jestem zadowolona z efektu. Tusz w ogóle nie pogrubia rzęs, na czym mi głównie zależało. Mam długie, cienkie i proste rzęsy, więc zależało mi na podkreśleniu ich objętości. Moim zdaniem ten tusz jest jednym z najsłabszych kosmetyków Almay. Liczyłam na więcej.

Niestety nie spełnił swojej roli, więc raczej szybko się go pozbędę, lub wykorzystam do wykańczania gotowego makijażu lub poprawek już zrobionego. Trochę się rozmazuje, bo konsystencja jest dosyć "mokra" i gęsta. Wydaje się ciężki, troche też obciążył mi rzęsy.

Plusem jest to że dobrze się zmywa, co w przypadku gęstych tuszy jest rzadkością.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Eee tam

Almay ma to do siebie, że jak wypuści fajny kosmetyk, to jak dla mnie KWC, ale jak wypuszczą bubla, to to już naprawdę jest Bubel ;)

Szczerze to nie polecam tuszu, bo jest mniej niż przeciętny. Kupiłam go w zestawie, całe szczęście, że dla cieni, bo bym się pewnie podnerwiła po wypróbowaniu. Tusz miał mokrą konsystencję, bez żadnych efektów. Miałam wersję granatową, która nawet z nadawaniem koloru radziła sobie średnio. Kruszyć się może nie kruszył, ale za to mazał na oczach. Plus za niepodrażnianie i łatwe zmywanie. Oceniam go na dwie i pół gwiazdki, bo, o dziwo, trafiłam na parę gorszych tuszy ;) Tak czy siak - szkoda pieniędzy na tę wersję, lepiej poszukać ich nowego tuszu One Coat Nourishing Mascara

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: zmęczone prawie jedno

Katastrofa!

Tak jak bardzo lubię kosmetyki Almay, tak ten tusz jest totalną porażką :( Ani nie wydłuża, ani nie pogrubia (mimo, że to jest jego zadanie). Po prostu nadaje rzęsom kolor. Kupiłam z ciekawości i nie wiem czy zużyję do końca. Jedyny plus to to, że się nie obsypuje. Nie polecem!

depilacja rąk

klasyczny

Tusz dostałam w prezencie i jestem z niego zadowolona.Pomimo tego że miałam kolor brown topaz świetnie prezentuje się na rzęsach.Ma fajną szczoteczkę z zakręconymi włoskami i dobrze nia malowac.Pogrubia,ale nie aż tak jak to jest opisane.Dobrze się zmywa-nie cierpię tuszy które trzeba siłą zmywac :( Jego właściwości i ogólna ocena mówią mi że jest to tusz warty kupna.

Używam tego produktu od:sierpień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1