Natura Estonica Bio, Power-C, Shampoo (Szampon rewitalizujący)

Natura Estonica Bio, Power-C, Shampoo (Szampon rewitalizujący)

Szampon Power-C marki Natura Estonica to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych i uszkodzonych.

Kosmetyk doskonale odświeża włosy i skórę głowy. Skutecznie nabłyszcza włosy, wzmacnia oraz pielęgnuje. Zapewnia efekt błyszczących, pięknych i zdrowych włosów. Formuła wzbogacona została o olej rokitnikowy, który regeneruje włosy, wspomaga ich wzrost oraz chroni przed wypadaniem. Olej pomarańczowy uelastycznia i nadaje blask.

wzmacniające, nawilżające, regenerujące
bez parabenów, zapachowa, bez SLS i SLES, bez silikonów
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych

cudowny

Szampon kupiłam w ciemno przy okazji wizyty w sklepie zielarskim za 14 czy 16 zł.
Przepięknie pachnie pomarańczą. Jest gęsty i super się pieni, przez co bardzo wydajny. Naprawdę dobrze oczyszcza włosy, nawet z olei. Ale nie są po nim takie tępe i bardzo poplątane.
Włosy są bardzo lekkie po umyciu i dobrze się układają. Są rzeczywiście bardziej takie odżywione. Ładnie się błyszczą. Włosy myję codziennie, ale jak mam wolne to zdarza mi się co dwa dni. Normalnie już drugiego dnia rano włosy są lekko przetłuszczone przy nasadzie i muszę użyć suchego szamponu. Po myciu tym szamponem są świeżutkie cały drug dzień i suchy szampon jest zbędny.
Nie wiem czy sam szampon coś odżywia włosy, gdyż używam tez różnych odżywek, masek, olejki... Ale super się pieni, jest delikatny, nie plącze długich włosów, pięknie pachnie pomarańczą. Włosy się ładnie błyszczą. Super na lato.
Mnie pasuje. Myślę, że zainteresuję się bardziej kosmetykami tej firmy.
Aaa... mam włosy długie, gęste, farbowane, falowane, puszące się, przetłuszczające się od nasady, końce trochę suche i zniszczone a reszta ok.

Bio szampon w bardzo przystępnej cenie

Kupiłam w drogerii internetowej w bardzo korzystnej cenie za opakowanie 400 ml. Produkt bardzo wydajny, dobrze pieniący się i cudownie oczyszczający, o przyjemnym, pomarańczowo-ziołowym zapachu. Woń roznosi się na moich włosach jeszcze dwa dni po umyciu i jest dosyć intensywna. Zapach jest raczej uniwersalny i nie powinien stanowić problemu dla osób, które ciężko znoszą mocno perfumowane produkty. W tym przypadku miałam wrażenie jakbym zapach znała z natury, także bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Posiada przeźroczystą konsystencję i lekko żółty kolor.
Bardzo podobał mi się efekt regeneracji i odżywienia po użyciu szmaponu. Włosy wyraźnie wydawały się być miękkie i delikatne, łatwo się rozczesywały i nie plątały, nawet gdy odpuszczałam sobie zastowanie odżywki. Mam raczej niezniszczone prostowaniem ani malowaniem włosy, dlatego ciężko mi ocenić jak poradziłby sobie z ekstremalnym zniszczeniem. Przy stosowaniu zaczęły mi się bardziej przetłuszczać ale podczas stosowania zakończyłam wysuszającą kurację na trądzik. Dla obiektywnej oceny nie sposób o tym nie wspomnieć, ale szampon mógł nie mieć wpływu na zachowanie się mojej skóry głowy.
Do kompletu można zakupić też odżywkę do włosów z tej samej linii.
Wydajność i przełożenie ceny do jakości jest cudowne! Ja serdecznie polecam!