Lifting Plus maseczka relaksująco-liftingująca w saszetce

Lifting Plus maseczka relaksująco-liftingująca w saszetce

Maseczka z nowej serii Lifting Plus skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne. Dzięki zawartości unikalnego Hexapeptydu nowej generacji wygładza skórę twarzy. Połączenie naturalnych substancji roślinnych zawartych w Structurine® wpływa relaksująco na skórę. Olejek z avocado efektywnie ujędrnia i uelastycznia. Dzięki Squalane - kompleksowi roślinnemu z oliwek - maseczka poprawia nawilżenie skóry.
Rezultat
-bardziej jędrna, wygładzona i elastyczna skóra - 97%
-zrelaksowana, wypoczęta twarz
-wyraźnie napięta skóra - 89%
-wygładzone zmarszczki - 95%
-intensywnie nawilżona i odżywiona skóra
-skóra o młodzieńczym kolorze, delikatnie rozjaśniona

Cena: 3,49 zł/15 ml

jedna z najlepszych

Witam:)
Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki..Ale po kolei:
-bardziej jędrna, wygładzona i elastyczna skóra - 97%-----> TAK!
-zrelaksowana, wypoczęta twarz---->TAK! Najlepsza po imprezie...działa cuda!
-wyraźnie napięta skóra - 89%-->Tak
-wygładzone zmarszczki - 95%--->no niestety nie:(
-intensywnie nawilżona i odżywiona skóra--->moze nie intensywanie,ale nawilzona na pewno...
-skóra o młodzieńczym kolorze, delikatnie rozjaśniona-->Tak, nadaje ładny koloryt:]
Podsumowując:
Na prawdę warto ją co najmniej wypróbować...ja na pewno będę ją jeszcze stosować:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Cieszy sie powodzeniem

Zaczynajac od poczatku mama kupila po takiej maseczce cioci i babci.
Przyszlam do babci nastepnego dnia i nie poznalam babci,bo miala sliczna buzie i taka ozywiona i mlodsza.
Powiedzialam to babci ,a babcia odpowiedziala,ze uzyla tej maski.
Niedlugo po tym zadzwonila ciocia z zapytaniem do mamy gdzie kupila ta super maseczke,babcia tez chciala ja.
No i coz pomyslalysmy,ze kupimy i sobie poszlysmy do rossmana (poniewaz tam je kupila mama) i co sie okazalo,ze w tym najwiekszym rossmanie w naszym miescie nie ma,w drugim to samo,poszlysmy do trzeciego,a tam byly 4 takie maseczki,wiec od razu kupilysmy 4;)oprocz oddania uzylysmy na swoich buziach i efekt byl bardzo zadowolajacy.
Maseczka bardzo latwo sie naklada na 10 minut pozniej ja sie splukuje woda lub pozostalosci mozna wklepac.
Jesli chodzi o mnie to nie lubie wklepywac specyfikow,ktorych nie znam i nie wiem jak dzialaja na moja buzie( w koncu kazdego buzia jest inna i inaczej dziala).Mama byla bardzo zadowolona i zmieniona miala buzie
Plus za to,ze maseczka po tych 10 minutach bardzo latwo sie ja splukuje,poza tym szybko wsiaka,a nie jak to w niektorych czekam po 20 minut i nic jest taki sam jak byl po nalozeniu.
No i najwazniejsze naprawde buzia jest zupelnie inna,oczyszczona,swieza,rzeska i liftinguje juz po 1 uzyciu;)
Cena wiadomo bardzo dobra jak na takie dzialanie;)
Generalnie bede ja czesto kupowac tylko tak jak mowie ciezko ja znalezc w rossmanach

Podsumowujac na 4 kobiety az 4 byly zadowolone mozna tylko dodac,ze wszystkie te 4 kobiety maja zupelnie inny wiek i do tego jest miedzy nimi duza roznica wieku.
Coz moge dodac POLECAM

Używam tego produktu od:niedawna

nie zauwazalny lifting

Kupilam bo chcialam sprobiowac czegos nowego. Prawde mowiac nie spodziewalam sie jakis spektakularnych efektow -napewno nie takich jakie obiecuje producent-I bardzo dobrze, bo rzeczywiscie nie zauwazylam tych efektow. Maseczka praktycznie, oprocz dobrego nawilzenia i moze troche wygladzenia skory, nie robi nic:)
fajnie sie naklada i moze lekko chlodzi, ale o liftingu mozna zapomniec. Zmarszczki jakie byly takie sa nadal...skora nie zauwazylam poprawy napietosci--jedynie efekt niemilosiernego swiecenia sie....dobrze ze aplikowalam ja na noc.
Podsumowujac...mozecie sprobowac...nie kosztuje wiele, dobrze nawilza, napewno nie zaszkodzi:)-ja mam cere mieszana i w moim przypadku nie sprawdzila sie:)
pozdrawiam

Używam tego produktu od:2tygodni