Eveline, Big Volume, Femme Mascara (Tusz do rzęs dający efekt stucznych rzęs)

Eveline, Big Volume, Femme Mascara (Tusz do rzęs dający efekt stucznych rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Już jedno pociągnięcie szczoteczki zapewnia efekt sztucznych rzęs bez obciążenia. Sekret tuszu to kompleks potrójnie pokrywający rzęsy – warstwa pogrubiająca i dodająca objętości, warstwa odżywiająca, która jednocześnie podkręca rzęsy, i warstwa utrwalająca.
Big Ball Brush to szczoteczka o kształcie maczugi. Jej konstrukcja oparta na optymalnym układzie giętkich igiełek zapewnia precyzyjną aplikację tuszu i zapobiega sklejaniu się rzęs.

Dobra mascara

Jestem z niej zadowolona, jednak nie jest moim ulubieńcem. Pogrubia i wydłuża rzęsy jednak u mnie je minimalnie skleja za każdym razem. Dzięki kulce na końcu szczoteczki bez problemu mogę pomalować rzęski w kącikach oczu. Eveline ma w swoim asortymencie tańsze i lepsze tusze, więc pewnie jej już ponownie nie kupie

Całkiem Dobra Mascara.

Eveline Cosmetiscs tym produktem wywołało we mnie pozytywne zaskoczenie. Niezwykła szczoteczka świetnie się sprawuje, fajnie rozczesuje, nie skleja. Dobry. estetyczny efekt, ze względu na idealne podkreślenie, które nie jest za grube, ani za cienkie.
Jednak porównując z innymi produktami tego typu nie jest jakoś super wydajny.

Fajna mascara

Maskara fajna, nie skleja rzęs, fajna szczoteczka, intensywny kolor czerni, nie skleja daje efekt wydłużenia i pogrubienia, rewelacyjna szczoteczka, łatwe w nakladaniu, przystępna cena polecam

Dziwak

Pierwszy raz spotykam się z tak dziwną szczoteczką, jakby na odwrót? Nie do końca rozumiem co autor miał na myśli, ale średnio zadziałało.. :D

Opakowanie / szczoteczka - Opakowanie klasyczne, ładne i rzucające się w oczy, nie trudno znaleźć go w kosmetyczce. Szczoteczka to totalny dziwoląg, średnio mi się z nią pracuje, żeby ją rozpracować potrzeba nie mało czasu i prób.

Efekty - Jeśli poświeci się mu wystarczająco dużo czasu to efekty są całkiem fajne - unosi i ładnie wyczesuje, podkreśla rzęsy. Nie widzę tutaj zbytnio efektu wow, ale przy moich krótkich, rzadkich rzęsach nigdy się tego nie spodziewam, tylko że inne tusze potrafią zrobić to lepiej i sprawniej.

Trwałość - ciężko go zmyć i lubi się osypać, połączenie chyba najgorsze z możliwych.

Big volume femme

Tusz ma inną szczoteczke niż pozostałae jes dłoga z cienkimi włoskami zakończona kuleczką. Ładnie rozczesuje rzęsy. Effektu sztucznych rzęs nie zauważyłam. Szczoteczka wyciągneła mi rzęsy z kącika.

Przyzwoity produkt.

Przyznam szczerze, że nie jestem fanką marki Eveline.... Zwłaszcza kolorówki, no ale tusz dostałam więc postanowiłam dać mu szanse.
Tusz znajduje się w opakowaniu fioletu (połączenie matu i błysku) które przyuwa uwagę. Szczoteczka tuszu jest zabawna, ale nie jakaś nowatorska, gdyż już wiele razy się z taką spotkałam w innych tuszach.

Plusy:

•Cena
•Pogrubia rzęsy
•Odpowiednia konsystencja
•Nie rozmazuje się
•Nie uczula

Minusy:

•Odrobine sie opsypuje pod koniec dnia
•Ciężko sie zmywa.

Podsumowując tusz jest całkiem przyzwoity dla osób niewymagających. Ja mu daje 3 gwiazdki, ponieważ do ideału mu troche brakuje.