Dr Irena Eris, ReACT!, LightKrem na dzień

Dr Irena Eris, ReACT!, LightKrem na dzień

Lightkrem na dzień to idealny kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Reguluje wydzielanie sebum oraz dzięki mikrogąbeczkom matującym zapewniają pudrowy efekt na skórze. Wykorzystanie technologii
Hydrokompleks DTM (ekstrakty z bambusa, lilii i lotosu) pomaga skutecznie regulować nawilżenie komórkowe i efektywnie przeciwdziała przesuszaniu się skóry w ciągu dnia. Zastosowanie Błękitnego RetinoluTM - zwiększa ilość młodych komórek w skórze, dzięki czemu skóra aktywnie odbudowuje wewnętrzne uszkodzenia, zmniejszając widoczność zmarszczek.
Codzienne stosowanie kremu wygładzi skórę twarzy, poprawi elastyczność oraz spowoduje natychmiastowe zmatowienie cery. Krem neutralizuje szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, dzięki zawartości SPF 15.

Cena: 79 zł/50 ml

to będzie mój kremik

Dla mnie rewelacja, za 70 zł mam wymarzony krem. Stosowałam już wiele różnych lancomów i diorów, ale ten mnie zachwycił. Cera raczej matowa, nawilżona, odżywiona, wypoczęta!!! Żadnych podrażnień. Polecam. Na obrazku jest jakiś inaczej wyglądający krem, być może wyszła trochę poprawiona, nowsza wersja.

Polubiliśmy się bardzo:):)

Krem ma bardzo lekką konsystencję i śliczny, typowy dla całej serii Re Act owocowo- słodki ( ale nie nachalny zapach). Dobrze się rozprowadza, nie trzeba nic żmudnie wklepywać. Co do matowienia- to ja nie zgodzę się z poprzednimi recenzentkami, krem matuje owszem, ale nie spektakularnie. Jest to raczej delikatny mat, lecz mnie właścicielce cery mieszanej całkowicie wystarcza. Poza tym nie ściąga skóry, tylko wręcz przeciwnie nawilża ją. Buzia wygląda dobrze, jest gładka, nie świeci się. Plus za efektowny, szklany słoiczek. Tylko cena-hmm, trochę wygórowana...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego