Dr Irena Eris, ReACT!, SmoothKrem na noc

Dr Irena Eris, ReACT!, SmoothKrem na noc

Smoothkrem na noc zawiera witaminę E zwaną „witaminą młodości”, która działa nawilżająco i poprawia miękkość skóry. Codzienne stosowanie Smoothkremu wypełni nierówności, poprawi elastyczność i, co najważniejsze spłyci zmarszczki.
Innowacyjne zastosowanie Tripeptydu oraz Błękitnego RetinoluTM aktywnie usunie zmarszczki, ujędrni oraz nawilży na noc naszą skórę Codzienne stosowanie Smoothkremu wygładzi zmarszczki, poprawi odżywienie oraz ujędrni skórę twarzy

Cena: 85 zł/50ml

SUPER KREM

Jestem właścicielką cery mieszanej i ciągle poszukuję kremu który doskonale nawilży ,ale nie zostawi tłustego filmu .Ten krem do takich należy.Ma doskonałą konsystencję.Super szybko się wchłania i nawilża.Rano skóra jest świeża i wypoczęta.Używałam już wcześniej kremu na dzień z tej samej serii i też byłam bardzo zadowolona.
Mój KWC.POLECAM

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Milutki i skuteczny

Używam wraz z Ligt Kremem na dzień z tej samej serii i uważam,że to kolejne udane produkty Eris. Krem na noc ma bardzo lekką niczym " bita śmietana" konsystencję i ślicznie pachnie owocami. Wchłania się dobrze, pozostawiając twarz nawilżoną, ale bez tłustego filmu. Rzeczywiście nazwa " smooth" jest uzasadniona ( choć polska nazwa " wygładzający" jest również ładna)- krem znakomicie wygładza i odżywia buzię. Rano jest gładka, wypoczęta, bez śladów załamań i wygnieceń. Mam wrażenie,że znacznie ograniczył mi też przetłuszczanie strefy T. Ładne, estetyczne szklane opakowanie. Polecam, chociaż cena jak na polski krem do najniższych nie należy.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego