Avon, Naturals, Nourishing, Milk & Honey, Face Cream (Odżywczy krem do twarzy 'Miód i mleko')

Odżywczy, uniwersalny krem do pielęgnacji twarzy w każdym wieku z ekstraktami z mleka i miodu.

uniwersalne
Cera
normalna
brązujące
w słoiczku
krem
50 – 100ml

jest okej

Kremu używalam na noc, w celu nawilżenia cery. Ma ładny delikatny zapach, jest bardzo wydajny - wystaczy niewielka ilosć aby wysmarować nim całą twarz. Długo się urtrzymuje oraz dobrze nawilża.

Krem ten lubię ze względu na jego zapach - słodki, delikatny i przyjemny.
Działanie kremu też jest pozytywne - dobrze nawilża, wygładza i odżywia skórę. Nie powoduje podrażnień i uczuleń. Jest wydajny, ma wygodne opakowanie i kosztuje niewiele. Jest idealny do stosowania pod makijaż. Lubię do niego wracać, chociaż jest trochę za ciężki do mojej cery mieszanej.

okej :>

Mam ten produkt w nowym opakowaniu o pojemności 75ml.
plusy
+wydajny
+niedrogi (ok.6zł)
+leciutka konsystencja
+szybko się wchłania
+dobrze nawilża
mimo plusów, chyba więcej go nie kupię bo dziwnie mi się go używało, ma dziwne opakowanie oraz klei się jak nie nałożę małej standardowej warstwy, tylko trochę więcej.
Jakieś bardzo mieszane uczucia mam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75ml

Starzenie się skóry - dieta

Słodkości

Świetny pod makijaż, jako podręczny krem do całego ciała, bardzo praktyczny.

Mój ulubiony od wielu lat. Jak tylko próbuję kupić coś innego, szybko przekonuję się, że ten krem jest NAJ.

Niska cena czyni go idealnym wprost rozwiązaniem. Bez względu na porę roku, jest w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Dobry

Krem bardzo przyjemny, o lekkiej konsystencji, co sprawia, ze szybko sie wchlania. Nie zapycha,nie uczula. Bardzo wydajny. Przyjemny zapach. Polecam.

dobry:)

Do kremu podchodziłam sceptycznie,ale się przekonałam. Stosowałam go na noc,bo mam cerę mieszaną i jakos na dzień wolę coś matującego.

+krem ma ładny zapach,nie jest nachalny
+lekka konsystencja
+łatwo się rozprowadza
+szybko się wchłania,ale pozostawia a skórze lekki film,czego nie lubię i co mnie drazni,więc używałam go na noc
+nawilża odpowiednio,ale jak mam problem z suchymi skórkami,to tak do razu sobie z nimi nie radzi
+nie zapychał mi cery,czego sie bardzo obawiałam
+bardzo wydajny
+tani

Polecam. Myślę,ze nawet do cery tłustej na noc sie nada;p

Używam tego produktu od: 2 mies. temu
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Całkiem, całkiem ...

Krem calkiem fajny. Podoba mi się jego bardzo lekka konsystencja łatwa i przyjemna w nakładaniu na twarz. Zapach też niczego sobie choć ja bardziej wolę aromat kwiatowy. Skóra po jego nałożeniu jest miękka i gładka w dotyku. Ciężko dojrzeć minusy, choć produkt nie zrobił na mnie powalającego wrażenia.

Używam tego produktu od: miesiaca

gadżecik dla niewymagających buziek:)

Kupiłam bo pewnie był w promocji. Takie ładnie pachnące, nieźle opakowane i niewiele robiące mazidło. Delikatnie nawilża i zauważyłam że skóra błyszczy się po jego użyciu. Ma bardzo przyjemny zapaszek który jeszcze chwile po aplikacji jest wyczuwalny. Używałam go bardzo krotko bo nie podpasował mi. Nie zauważyłam żeby zapychał bo mojej cerze daleko było do ideału.
Szału nie robi.
Nie pomaga i nie szkodzi.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Ma swoje plusy i minusy

+ Zapach
+ Szybko się wchłania
+ Cera po nim jest miła w dotyku
+ Wydajny
+ Tani
+ Łatwo się nakłada

- Nawilża bardzo słabo
- Zatyka pory
- Słabe działanie ożywiające

Wszystko ok ale zapach....

Na pewno dużym plusem kremu jest to, że szybko się wchłania i ma lekką konstystencje. Nie mam bardzo suchej skóry więc również spełnia swóją rolę nawilżającą . Jest bardzo wydajny i cena jest bardzo niska. Nie odpowiada mi zapach gdyż jest niby ładny ale jednak czuć w nim sztuczność, a dla mnie jest to bardzo ważne w kremie dlatego bym go nie kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Oj... jednak nie :(

Na początku byłam zachwycona tym kremem. Posmarowałam się kilka razy, cera świetnie nawilżona, mięciutka.

A potem była tragedia - masakrycznie zapchał mi cerę, wągrów miałam mnóstwo... no niestety mam skłonności, a ten krem to sprawił.

Bardzo żal mi było go odstawiać, bo jest świetny. Miła konystencja (taka lekka), wielbiony przeze mnie zapach, bogaty, odżwyczy i nawiżający.
Bardzo wydajny, cena przystepna.
Jeśli kogoś nie zapcha, to będzie jego KWC, jestem pewna :)

Używam tego produktu od: trzy miesiące

mój ratunek

+ bardzo dobrze nawilża,
+ wydajny,
+ niedrogi (bardzo często jest w promocji),
+ konsystencja, jest lekki
+ przyjemny, delikatny zapach,
+ nie uczula,
+/- szybko się wchłania (dla mnie nieco zbyt szybko),
- ciut za tłusty

Mam skórę problemową, zatem potrzebuję dobrego nawilżenia. Nie lubię używać ciągle tych samych kosmetyków, testuję też inne kremy i zawsze wracam do tego ;) Kiedy inny krem wysuszy mi skórę twarzy, ten zawsze przychodzi z pomocą. W takich sytuacjach zazwyczaj piecze mnie twarz przy nakładaniu jakiegokolwiek kremu, ale nie tego - jest delikatny i skuteczny :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże