Mineralites - Creme Patina for Eyes

Mineralites - Creme Patina for Eyes

Makijaż na jesienny sezon 2002 Estée Lauder określić można jako odkrywanie na nowo naturalnego piękna świata, ujętego w mineralne odcienie i krystaliczne kolory kosmetyków. Estée Lauder sięga do skarbów natury i ziemi - kolorów głęboko ukrytych w wodach mórz i pod skorupą ziemską.
Mineralites - Creme Patina for Eyes - to krem do powiek z limitowanej edycji, w całości oddający mineralny charakter kolekcji. Połyskujący cień w kremie lekko się rozprowadza, dzięki czemu łatwo dokładnie pokryć całą powiekę, nadając gładki trwały efekt. Uroku dodaje połączenie bajecznie połyskujących, mineralnych, spokojnych odcieni: Golden Pearl i Pearl Jade i kremowych czy szarych cieni Pure Color Eyeshadow (odcień Ivory Box czy Pearl Stone) lub akcentów w kolorze nieba czy ziemi Blue Sphere i Mocha Cup.

inny

Cienie dają dość ciekawy efekt - dość wyraźne drobinki rozświetlające, nie jest to brokat ale naprawdę są duże...Ale efekt jest dość niezwykły, naprawdę oryginalny.W moim przekonaniu jednak nie zasłgują na więcej niż 3*, gdyż:
-dość ciężko je równo rozprowadzić - a już jak próbuję 2 warstwy - a próbuję, bo po jednej ekeft jest megasubtelny - czasem wychodzi efekt nierówno położnej farby:(
-trwałość - nie rolują się w załamaniu powieki co prawda, ale po kilku godzinach, z zaskoczniem można zapytywać samą sibie, gdzie one są? Jakoś tak znikają
Coś co mnie fascynuje na koniec - po ulotnieniu się cienia z powieki, jest ona tak powalająco gładka, jakby ktoś na nią nałożył warstwę silikonu albo czegoś podobnego...? Moze to wpływa dobroczynnie na powieki?
Do plusów mogę zaliczyć spore opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 golden pearl

Nie nie nie

Ogolnie, uwielbiam produkty EL. Ale te cienie to jakas pomylka.
Minusy:
- trudne w nakladaniu - jakos nie chca sie "przykleic" do skory
- nietrwale
- szybko zbieraja sie w zalamaniach powieki
- zdecydowanie za drogie jak na taka jakosc

Plusy (jakies zawsze sa :))
+ ladne kolory
+ zloty dziala dosc dobrze jako rozswietlacz na luki brwiowe lub na policzki

słabizna

Miałam najjaśniejszy odcień. Niestety ten specyfik bardzo mnie rozczarował. Dosyć gęsty, ciężko go równomiernie nałożyć a efekt kiepski- mało spektakularny a błyszczące drobinki zbyt nachalne i bezsensowne. Miałam je na sobie w upalny dzień i to co zobaczyłam w lusterku to był horror- cień pozbijał się na powiekach w upiorne placki!!! Coś strasznego. To był ostatni raz kiedy użyłam tego badziewia.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Bez fajerwerków

Rozczarowałam się tym produktem. Daje strasznie matowe wykończenie. Powieki wyglądają jak wybielone i posypane brokatem. Nie daje to zbyt ciekawego efektu. Zupełnie przeciętny produkt. Plus to trwałość i ładne opakowanie. Zużyłam niecałe opakowanie.

Lubie :-)

Sympatyczna patynka, uzywam jako rozswietlacza, mam te najjasniejsza, Golden Pearl - trwala, wygodnie sie rozprowadza, kosmetyk wydajny do znudzenia :-))

świetna!

Bardzo trwały, spektakularny efekt.Nadają się do wykonania profesjonalnego makijażu oczu (jak u modelek w czasopismach) w domu.Jest również dostępna wersja do buzi.Mam tą drugą, jasną patynę (nie tą z obrazka) - daje taki perłowo-złocisty kolorek.Śliczniuchne!

bardzo dobre

Cienie pojawiły się w sklepach przed kilku tygodniami. Mam je więc od niedawna, a już zdążyłam bardzo je polubić. Są niezwykle trwałe, mają idealną konsystencję. Mieniące się kolory wyglądają wspaniale na powiekach.