DKNY, Be Delicious Men

DKNY, Be Delicious Men

DKNY Be Delicious Men stapia naturalną soczystość ze światem wielkiego miasta. Świeży, jabłkowo-kawowo-drzewny, bezkompromisowo męski. Przeznaczony dla nowoczesnego mężczyzny, dynamicznego i pełnego ambicji, przy tym nie pozbawionego uczuć. Jest jak zapraszenie, aby ugryźć soczysty kawałek życia...
Nuty zapachowe:
Nuty głowy - jaśmin, kawa, zielone jabłko, mgła oceanu.
Nuty serca - grejpfrut, owoce jałowca, chinina, kawa, jabłko.
Baza - paczula, jabłoń, kawowiec.

Cena: EDT atomizer 140 zł/30 ml, 160 zł/50 ml, 230 zł/100 ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
owocowe

super lekki zapach dla panów

Osobiście nie używam męskich perfum oczywiście. ALE używa go mój ukochany tatuś i uwielbiam ten zapach!

Jest to bardzo delikatny zapach, typowo na lato - wiosnę.
Lekki, nie ciężki.

Opakowanie jest śliczne. Cena moim zdaniem jak na perfumy całkiem przystępna.

Zapach utrzymuje się na ciele, nie wietrzeje.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

Skisłe jabłko

Flakonik mi się podoba i właściwie tylko tyle.
Zapach wydaje mi się bardzo syntetyczny. To jabłko jakieś takie niedojrzałe i skisłe jednocześnie.
Zapach wydaje się być zimny. Spodziewałem się, że kawa spowoduję, że będzie to cieplejsza kompozycja. Spodziewałem się gorącego kubka kawy, a tu raczej jest taka której nikt nie chciał pić i wystygła.
Poza tym zapach na mnie w ogóle się nie rozwija, no może w stopniu minimalnym, ledwo dla mnie wyczuwalny. Trwałość średnia, gaśnie po 2-2,5 h.
Zapach wydaje się być na wiosnę dla nastolatka, trzyma się blisko skóry.
Absolutnie nie mój typ.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Świetny!

Poznałam ten zapach całkiem przypadkiem. Otóż jechałam sobie kiedyś pociągiem a obok mnie siedział fajny facet, który "ubrany był" w świetny zapach. Ciekawość wygrała i postanowiłam zapytać czego używa, hi, hi ;) Okazało się, że to właśnie DKNY "Be Delicious Men"... :) Wtedy postanowiłam, że kupię sobie jego damską wersję, ale niestety nie jest tak fajna jak wersja męska. Szczerze polecam każdemu mężczyźnie :)

Używam tego produktu od: upajam się przy każdej wizycie w perfumerii
Ilość zużytych opakowań: mój facet niestety nie chce się przestawić z Fahrenheita ;)

Quality Missala Jak dobierać perfumy

jaPko :)

mniam mniam:)kupilam na urodzinki mojego faceta i oboje jestesmy zadowoleni:)
ten zapach nie pachnie mi dziadkiem,jest jak dla mnie powalajacy,elegancki i nowoczesny.
buteleczka jest sliczna,nie mozna przejsc obojetnie obok tego zapachu.
niestety jest troche nietrwaly,zupelnie jak damska wersja.ale warto kupic i tak.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:rozpoczete pierwsze

Rozsadnie

Ciekawy, choc cos mi w nim przeszkadza i wiem na pewno co to jest - JABLKO :D Powachalam w ramach poszukiwan zapachu na prezent dla mojego mezczyzny, i choc wiedzialam, ze z DKNY w formie zenskiej nie zaprzjaznimy sie na pewno ze wzgledu na cytrusy ktorych nie lubie, meska wersja ma jednak te delikatne nutki, ktore lagodza owoce, a wydobywaja inne cieple akcenty. Zatem : ciekawy kandydat na mojej liscie, ale znalazlam inne, ktore przebily go na glowe (L.Lempicka Au Masculin, Thierry Mugler, JPG Le Mal, czy chociazby K.Clein Obsession). Natomiast zdecydowanie zdyskryminowala go z konkursu butelka : lubie oryginalne pomysly (stad zamilowanie do Lolity i do JPG), ale to "jablko" jest nie dosc, ze niepraktyczne, to jeszcze jakies takie banalne (juz sie dzis zwyklych kwadratowych butelek dzis nie robi, drodzy kreatorzy, by podbic serca publiki, i rozumiem potrzebe innowacji, ale okragle butelki staja sie dzis rowniez banalna codziennoscia; troszke kreatywnosci please..)
Wrazenia? Pozytywne, ale to za malo jak na moje wymagania.

Używam tego produktu od: nie, jednak podziekuje
Ilość zużytych opakowań: kilka psikniec w perfumerii

wiosenny ideał

Idealny na wiosnę. Swieży, subtelny, nowoczesny.Raczej dla młodych mężczyzn. Na początku uderza świeżością zielonego jabłka, potem przechodzi w delikatny aromat palonej kawy. Nie przytłacza swoją obecnościa,odpowiedni na każdą okazję, dokładnie taki jak lubię:) Podobno dosyć trwały,szkoda, że nie na mojej skórze. Flakon to ideał, nieskomplikowany, oryginalny, dokładnie taki jak sam zapach. Na pewno w te wiosnę zagosci na mojej połce pełnowymiarowy produkt!
Edit: Jestem zmuszony odjąć gwiazdkę za zapach. Po dłuższym używaniu wyczuwam lekko drażniącą, "tandetną" kolońską nutę. W dalszym ciągu zapach bardzo mi się podoba, ale kiedyś mój nos lepiej go odbierał.
Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek, zaczynam 30ml

nie wiem co on w sobie ma :)

Kocham ten zapach. Wydaje sie taki zwykły, ale ma w sobie cos co nie pozwala o nim zapomnieć:) Przepiękny, trwały. Uwielbiam go i polecam wszystkim facetom :) Poza tym bardzo mi sie podoba opakowanie.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

orginalny

Jest naprawdę orginalny i napewno nie przeszłabym obok faceta z tym zapachem obojętnie. Nie zgadzam się z przedmówcą że jest ohydny, wręcz przeciwnie intrygujący i to bardzo. Kojarzy mi się z młodym mężczyzną, choć nie młodzikiem pracującym w wolnym zawodzie ( ale bez tej nieznośnej maniery reklamowców lub disajnerów), bardziej architekt lub rzeźbiarz. No tak rozmarzylam się... ale to przez ten zapach:)

Używam tego produktu od:on używa 1 flakonik
Ilość zużytych opakowań:w użyciu

Flakon TAK! zapach NIE!

Ohydny. Jabłko to tam czuć jedynie w kształcie flakonu. Kawę tak samo a podobno ma taką nute w sobie. Jak dla mnie jest po prostu nieznośny, niepodobna mi się o tyle o ile DKNY damski jest cudowny, to ten męski odpowiednik to po prostu ohyda. Jedynie flakon jest naprawdę świetny.

Używam tego produktu od:nietkne tego więcej.
Ilość zużytych opakowań:kilka psiknięć w perfumerii.

Cudo... Zniewala...

Używa go mój TŻ i napiszę tyle : gdy ma go na sobie - przyklejam się do Niego godzinami... Zniewala - bomba :) I z tego co widzę - jest niesamowicie wydajny ;)

Jabłuszkowy

Zapach z typu jabłkowych. Jak dla mnie dla meżczyzny jest zbyt delikatny i za owocowy
W przeciwienstwie do wersji damskiej jest bardziej soczysty, kwasniejszy czyli pozbawiony tej drazniacej w damskiej wersji nuty.
Zapach bardzo ładny. Typowo dzienny i idealnie nadajacy sie dla młodego dynamicznego mezczyzny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: na razie kilka próbek

Jeden z czterech ulubionych :)

Moje pierwsze wrażenie, gdy zobaczyłem samą bardzo sugestywną reklamę zapachu: muszę sprawdzić jakie one są. :) Flakonik bardzo ładny, nowoczesny a prosty. Jabłuszko, które w połowie jest srebrne, a w połowie ciemnozielone, wręcz brązowe.
Sam zapach jest bardzo urzekający, choć nietrwały.
Faktycznie bezkompromisowo męski z rodzaju, których ogólnie nie lubię, ale ten swymi dodatkowymi nutami zapachowymi bardzo przypadł mi do gustu.
Jest to zapach niezwykle ciepły dzięki kawie i jaśminowi. Słodkości dodaje mu intrygująca paczula. Świeżość gwarantują owoce jałowca, jabłka i grejfprut.
Baza jest także wyczuwalna, co dodaje zapachowi stabilności i właśnie tej zamaskowanej przez paczulę "męskości": kawa, jabłoń, owoce jałowca.
Minusem jest niestety, wspomniany wyżej, brak trwałości.
Ewolucja zapachu:
Pierwsze wyczuwalne świeże nuty zapachowe owoców ulatniają się dość szybko (po około godzinie), ustępując miejsca głębszym warstwom i cięższym aromatom. Na szczęście, choć jabłka już wtedy nie czuć, pozostaje słodki aromat paczuli i zdecydowany zapach... drzewa sandałowego (choć w bazie nie jest podany jako główny jej składnik)! Wtedy jeszcze czuć trochę grejpfrut, ale niewiele dłużej - razem z jaśminem zdają się znikać w tej samej chwili. Najdłużej na skórze pozostaje kawa, paczula, jabłoń i drzewo sandałowe.
Dlaczego zaznaczyłem jednak, że nie wiem, czy go kupię? Ponieważ na ogół wody toaletowe z atomizerem są bardzo wydajne, a widzę, że ta buteleczka nie psika strumieniami, ale mgiełką zapachu. Za te kilka lat, nim zdążę zużyć cały flakonik, mój gust może się zmienić. ;)

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze.