Prostownica ceramiczna Black Emotion

Prostownica ceramiczna Black Emotion

Pojemność 1 szt

Ceramiczna prostownica przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Posiada płytki ceramiczne, oraz jonizator, który zapobiega elektryzowaniu się włosów.
Włosy pozostają lśniace i gładkie.
Prostuje nawet najbardziej oporne włosy.
Jej moc to: 110-240 V~ - 50/60 Hz
Jest bardzo ergonomiczna.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Prostownica godna polecenia

Zakupilam ten produkt z pewna doza podejrzliwosci, bowiem oparlam sie tylko na opiniach innych kobiet, nie znalam ani produktu, ani marki.
Dzisiaj moge z pelna swiadomoscia rzec, iz ta prostownica jest naprawde swietna!
Jest duza, dlatego moje dlugasne wloski daja sie prosotwac bez oporow i nie musze sterczec w lazience nieskonczona ilosc czasu probujac je przyzwoicie rozprosotwac (a tak niestety zdarzalo mi sie przy prostownicach z cienkimi plytkami- jak Remington)
Plytki sa w pelni ceramiczne, nie tylko ich powloczka, do tego posiada jonizator, ktory naprawde dziala (mam wloski podatne na elektryzowanie, wiec wiem co mowie :) )
Nic dodac nic ujac, po maksymalie 5minutach moje wloski staje sie pelne polysku i gladkie jak nigdy przedtem, bez zadnego wysilku!
Prostowanie wystarcza na dlugo i nawet podczas wilgoci morskiej "nie poddaja sie".
Prostownica znana jest i uzywana w salonach fryzjerskich we Wloszech, nie wiem, ale mam nadzieje, ze jest lub bedzie wkrotce dostepna na polskim rynku :)

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: :)