Vital Express, Krem do rąk z papają

Vital Express, Krem do rąk z papają

Glicerynowy krem do rąk i paznokci z papają. Doskonale wygładza, nawilża i pielęgnuje. Zawiera papaja ekstrakt, witaminę E oraz glicerynę.

Cena: ok. 5 zł / 100 ml

Mój ukochany!!! :)

Krem ten odkrylam przypadkiem po tym jak sprobowalam z tej samej serii oliwkowego mojej mamy wiec poszlam do sklepu popatrzec za nim:) A dlaczego ten a nie inny np oliwkowy? Bo ten jak odkrylam super wygladza dlonie,ladnie pachnie,mniammm.....:) Super sie wchlania i szybko(wielki plus za to!) bo po paru min po kontakcie z woda nie "wylazi" z powrotem i ma zbawienny wplyw na moje paznokcie które po nim sa mocniejsze,nie lamia sie juz i nie rozdwajaja (dodam ze nie uzywam zadnych odzywek,tylko ten krem) i jakby ciupek szybciej rosly;) Ogolnie produkt super,zwlaszcza ze za smieszna cene 2zl (osiedlowa Stokrotka) a nie 5zl wiec moge go uzywac do przesady;)
Lepszego do tej pory nie mialam biorac pod uwage wszystkie jego zalety i wady ktorych raczej nie ma:) A jego zawartosc to 75ml anie 100ml:)Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

średni

ładny zapach to główny atut tego kosmetyku.ma rzadką konsystencję,wchładnia się w miarę szybko.dłonie nawilżone są po nim przez chwilę-później ręce są suche (?!) i trzeba je ponownie nasmarować.nie wiem,jak działa na paznokcie ;)
nie jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań:jedno