Progres Cosmetics, Vital Express, Oliwkowy krem do rąk

Progres Cosmetics, Vital Express, Oliwkowy krem do rąk

Oliwkowy krem do rąk i paznokci. Doskonale natłuszcza, odżywia i regeneruje. Zawiera olej z oliwek, witaminę E oraz alantoinę.

Cena: ok. 5 zł/ 100 ml

nie polecam

Tani produkt, ale niedający komfortu używania. Zapach raczej sztuczny, konsystencja za tłusta, długo trzeba wcierać, a i tak dłonie tłuste przez co muszę odczekać, zanim wezmę coś do rąk.
Specjalnej pielęgnacji też nie odczuwam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy nie mogę skończyć

dno

Kupilam go bo potrzebowalam szybko kremu a nie mialam kasy. W prawdzie mam wersje aloes z witamina E, ale mysle ze duzo sie nie rozni. Jesli chodzi o sklad to ma (wczoarj sie dowiedzialam) jakies zakazane substancje wywolujace alergie. U mnie nie wywolal. W sumie nie dziala w zadna strone. I smierdzi. Najchetniej bym wywalila ale szkoda mi kasy. Wiec smaruje kilkanascie razy dziennie, a rece mam i tak suche. Bubel jakich malo.

Używam tego produktu od:miesiaca

bardzo dobry!

w przeciwieństwie do kremu z papają,ten zasługuje na 5,może nawet 5+.zapach może nie jest na początku zbyt zachęcający,ale ja go lubię :-).jest troszkę tłusty i wchłania się średnio/powoli.dłonie są po nim sprężyste,delikatne,pachnące.takie...naprawdę zadbane :)

nie wiem,czy kupię ponownie,bo nigdzie go nie widziałam,oba kremy progresu przyniosła mama.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego