Zepter, Suszarka jonizująca do włosów Vital System

Zepter, Suszarka jonizująca do włosów Vital System

Jonizująca suszarka, zamiast odbierania witalności włosom, odżywia je i jednocześnie szybciej suszy przy użyciu połowy ciepła i w o połowę krótszym czasie niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych suszarek. Eliminuje zagrożenie rozdwojonych końcówek.

Suszarka wyposażona jest w specjalny generator wytwarzający stały strumień naładowanych ujemnie jonów. Jony te otaczają, regenerują i wygładzają wierzchnią warstwę włosów podobnie jak czyni to odżywka, sprawiając, że są one zdrowsze, błyszczące i podatne na układanie.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

suszarka (prawie) nie do zajechania

Suszarkę dostałam w spadku od mamy. Przez te ładne parę lat użytkowania przeszła chyba wszystko co mogłaby przejść suszarka: upadki, wyginanie kabla (ma bardzo długi i zrobiłam z niego pętelkę na której wisi), podróże w walizkach, plecakach torebkach, upadki i nawet zamoczenie (nie wspominając o próbach rozłożenia jej na części przez mojego ojca kiedy chciał ją wyczyścić a mu nie wyszło...)! Wszystko przeżyła, ale się zużyła...
Dla mnie - przy codziennym niemalże używaniu, a nawet momentami wielokrotnym, mogę polecić ją bez dwóch zdań. Wcale nie jest duża, składa się, a jedyne zewnętrzne ślady zużycia po tylu latach to pęknięty koncentrator i tylne sitko po upadku przyklejone na stałe - co wcale a wcale nie przeszkadza, lekko wygięta guma u wyjścia kabla od wieszania na za dużym wieszaku i starta miękka powłoka na końcu koncentratora od szorowania jej szczotką do modelowania. Niestety przyszedł jej czas, zaczęła głośno wyć i bardzo mocno się nagrzewać, mimo niewidocznych śladów kurzu w środku. Dlatego żeby nie ogłuchnąć wolę zakupić nową. Co godne pochwały - nadal widać wygładzenie włosów.

Jedyne minusy, które mi się nasuwają to:
- cena, w Zepter store do tej pory trzeba wyłożyć dwie stówki, ale patrząc na jakość wykonania, trwałość i to jak działa jest to jak najbardziej dobra inwestycja
- drugi minus to ... hmm... ewentualnie brak stopniowania chłodnego nawiewu, chociaż jest on dość mocny i też ewentualnie brak bajerów typu dyfuzor, ale przy niewymagającym użytkowaniu jest to niezauważalne.

Polecam całą sobą.

Używam tego produktu od: 6-7 lat

Superowo !

Ta suszarka to najlepszy sprzęt jaki widziałam ;) super podkreślajasność włosa ładnie i szybko stylizuje i suszy włosy sie nie puszą są bardzo delikatne i wygładzone , miekkie i zdrowe jestem absolutnie zadowolona z tej suszarki jaki i z reszty rzeczy zeptera bardzo polecam ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kupiłam dwie normalne suszarki ;)

super

wypróbowałam wiele róznego typu suszarek a ta jest najlepsza. szybko suszy, dobrze sie modeluje wlosy. nie niszczy wlosow, nie elektryzuja sie i nie pusza - mam naturalnie krecone i zazwyczaj po wysuszeniu suszarka wygladałam jak pudel. teraz mam piekne loki, podkreslony kolor, wlosy sie blyszcza, tak jak po uzyciu kosmetyku nablyszczajacego

Używam tego produktu od:roku

Manicure - odwrócony french

Najlepsza jakiej uzywalam

Jest to moja druga suszarka tej firmy(pierwsza mi ukradziono). Bylam zmuszona wiec uzywac zwyklej suszarki. Minusem jest to, ze gdy sie ogrzewa "odpada" koncowka zwezajaca. Bardzo duzym plusem jest to, ze szybko suszy wlosy i je utrwala(chlodnym powietrzem po ulozeniu). Wlosy rzeczywiscie sie nie elektryzuja. Polecam!

Niestety, podobnie jak w pierwszej suszarce pekl haczyk trzymajacy tylne sitko. Zamocowane jest na spinaczu do papieru wiec sie trzyma ale widze, ze to jest stala usterka tej suszarki. Plastik jest tak dziwny, ze nie da sie go skleic "kropelka".
Bylo 5 ale odejmuje 1 gwiazdke.

Używam tego produktu od:3-4 lata

Nie zamienię na inna :)

Świetna suszarka. Suszy włosy błyskawiczne, mimo iz strumień powietrza nie jest bardzo gorący. Zauważyłam tez ze jak susze włosy suszarka to sie nie elektryzują, a jak schną same to im sie to zdarza... Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lat, a moze dłuzej

Super

Suszarka jest naprawdę świetna!!! Posiadam też jej poprzednią wersję i mogę szczerze powiedzieć, że są świetne... Włosy się nie elektryzują i co najważniejsze są bardziej puszyste i dłużej pozostają świeże!

Używam tego produktu od: ponad roku

Dla mnie EXTRA

Suszarkę otzymałam w prezencie i byłam bardzo zadowolona... Niestety popsuła się i naprawa bardzo drogo kosztowała, dlatego w tej cenie kupiłam sobie nową, ale inną suszarkę. Zastanawiam się nad ponownym zakupem...Kiedy używałam tej suszarki włosy nie puszyły się, ani nie dzieliły się w tzw. pasma... Moje włosy po niej były zawsze dobrze ułożone, lśniące i miękkie w dotyku. Uważam za jeden minus to, że jest ciężka i szybko bolą ręce w trakcie układania włosów

Używam tego produktu od:3 lata

Bez rewelacji

Obiecywanego przez producenta efektu odżywienia nie zauważyłam więc zaczełam jej używać jako suszarki podróżnej i tu była prawie idealna. Składa się na pół i zajmuje mało miejsca do tego w miare szybko szuszy włosy.
Niestety odłamał mi się kawałek tego siteczka z tyłu i z braku czasu na serwis przytwierdziłam go kropelką ;)
Mam wrażenie że zimne powietrze ma tylko jedną predkość. Może się myle.

Ilość zużytych opakowań:

dobra, ale... chyba nic więcej

Ogromny plus jeśli chodzi o moje włosy - silny strumień i szybkie suszenie - jeśli się wcześniej użyje pianki, albo lakieru do modelowania, ładnie unosi włosy.
Dodatkowy plus za rzeczywiście skuteczne schładzanie i dosuszanie.
Mega minus za cenę... ja swoją na szczęście kupiłam na allegro i wyszło mi o wiele taniej, inaczej... albo bym nie kupiła, albo żałowała.
Naprawdę nic rewelacyjnego, a w każdym razie o niczym takim włosy mi nie szeptały ;)

Używam tego produktu od: roku (?)
Ilość zużytych opakowań: ciągle ta sama

suszarka jak suszarka...

Suszarka, jak suszarka można powiedzieć.
Producent zapewniał, iż nie niszczy włosów, jonizuje zapobiegając elektryzowaniu, wręcz zastępuje odżywkę...Wiec postanowiłam przeprowadzić test i okazało się, że niczym specjalnym się nie wyróżnia...No może za wyjątkiem ceny. ;(
Bez odżywki włosy elektryzują się podobnie jak w przypadku mojej starej suszarki Philipsa, która jest o tyle lepsza, iż nie zajmuje tyle miejsca, co suszarka Zeptera.
No cóż jest lekka to na plus, ale ogromna, więc nadaje się wyłącznie jako suszarka, że tak powiem stacjonarna, stacjonująca sobie w łazience.
No cóż używam jej od kilku lat, ale równie dobrze mogłabym używać mojej starej suszarki...

Używam tego produktu od:nie pamietam gdzieś od czterech lat... w zasadzie to od kiedy weszła na rynek
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsza

Bardzo dobra

Dodałam do katalogu to i ocenię :)
Suszy włosy błyskawicznie nie niszcząc ich i faktycznie wyglądają zdrowo i są bardziej podatne na układanie. Myję głowę i suszę włosy co drugi dzień i jestem zachwycona. Wcześniej stosując zwykłe suszarki zawsze miałam przesuszone nie tylko włosy, ale i skórę głowy, teraz wreszcie wszystko wróciło do normy.

Suszarka ma bardzo ładny wygląd, jest lekka i poręczna. Posiada trzy nawiewy: gorący, ciepły i chłodny, którym traktuje się włosy na końcu by domknąć otwarte łuski włosów.

Cena może dość wyoka, ale naprawdę warto.
Ja swoją suszarkę (z gwarancją) upolowałam na Allegro za niecałe 100PLN :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedna