The Makeup, Lip Gloss

The Makeup, Lip Gloss

Błyszczyk do ust utrzymuje swój połysk i świeży wygląd bez rozmazywania się przez wiele godzin.

Trwały kolor pozostaje na ustach dzięki wyjątkowym składnikom zawartym w formułach Shiseido.

Produkt zawiera olejek hiper-błyszczący, wosk rozpuszczalny, Faktor multi-odżywczy, kapsułki nawilżające oraz kwas bio-hialuronowy.

Komfortowy zapach błyszczyka oparto na nutach kwiatowo-drzewnych. Kosmetyk dostępny jest w 6 klasycznych odcieniach.

Lubię

Mam dwa odcienie i dziwne ,ale jeden z nich- tylko jeden - wysusza mi usta.I za to minus gwiazdka -bez tego byłby ideałem!W ogóle nie klei się,piękny efekt,średnio trwały(to chyba nie wada jeśli chodzi o błyszczyki),wydajny.Bardzo,bardzo go lubię ale razem z czymś odżywczym chociażby na noc ...

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: 3 op.

Rewelacja

Bardzo lubię ten błyszczyk ponieważ usta wyglądają po nim wyśmienicie.

Plusy:

:) błyszczyk długo utrzymuje się na ustach
:) usta wyglądają niesamowicie kusząco

Minusy:

:( usta się kleją
:( schodzi przy piciu

Używam tego produktu od: tygodnia

natural look ;)

Blyszczyk daje naturalny efekt - ja osobiscie taki lubie :)
Nie klei sie , dobrze sie naklada , nie wysusza ust - jest jak balsam ,dosc gesty mam wrazenie .
Ładna gama kolorow - jest w czym wybierac , wszystkie delikatne , poltransparentny z delikatnym polyskiem . Opakowanie bardzo poreczne .
Blyszczyk jest wydajny .
Nie trzyma sie zbyt dlugo ale ktory blyszczyk jest dlugotrwaly ....
Ja go lubie ;)

masaz shiseido

do makijażu typu "no make-up"

Błyszczyk zdecydowanie nie dla każdego.
Dla mnie akurat bezużyteczny gadżet i zajmowacz miejsca ;p
Zalety:
- nie klei się
- zapach
- nienachalne drobinki
Wady:
- znika w zastraszającym tempie
- mocno transparentny (dla niektórych to zaleta, co kto lubi), dla delikatnego makijażu
- tandetne opakowanie
Można trzymać ze względu na ładny zapach, ale ja oddałam dalej...
Używam tego produktu od: próby, później przekazałam fance marki

zadowolona

Błyszczyk jest o tyle niezwykły, że nie tylko daje kolor, ale również pielęgnuje. Byłam zaskoczona, kiedy używałam go zamiast pomadki ochronnej, akurat nie miałam nic innego pod ręką, bo nie wysuszył mi ust.

Jest błyszczykiem nieco wodnistym, ale nie rozmazuje się. Efekt jest pozytywny, uczuć estetycznych otoczenia nie ranię;)

Kształt i forma- ergonomiczne, wygodne, praktyczne. Nakładanie i wydajność- moim zdaniem bdb.
Zaskoczył mnie tym, że nie wywołuje uczuleń, nie wysusza ust i nie wżera się w ich nabłonek. Zapachu nie ma, a jeśli nawet, to bardzo delikatny i niedostrzegalny,to duży plus, wręcz mam na tym punkcie specjalne odchylenie.

I najważniejsze- kolor: G6 Grape Glace. Sprawdza się i rano, nałożony delikatnie w niewielkiej ilości, i wieczorem, kiedy można troszkę zaszaleć i dodać więcej, wtedy usta są ciemniejsze, a to jeden z trendów na nadchodzącą jesień.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Są lepsze

Blyszczyki maja ladne kolory, nie za mocne, nadają ustom błyszczącą poświatę. Jednakże nie trzymaja się za długo i nie lubię ich troche chemicznego zapachu. Na rynku jest taki wybór błyszczyków, że w tym wypadku jakość do ceny zdecydowanie działa na niekorzyść Shiseido.

Naturalne

Mam odcienie -G1-opalizujący beż,śliczny ale wydaje mi się,że szybciej znika niż G26-kóry świetnie się stapia z naturalnym kolorem ust a usta nabierają beżowo-brzoskwiniowej barwy.Nawilżają,elegancko połyskują,nie kleją się .Super!

Używam tego produktu od:długo

cudo!

zdecydowanie najlepszy błyszczyk jaki miałam do tej pory!
stawiam go na pierwszym miejscu razem z Instant Light Natural Lip Perfectorem z Clarinsa.

Shiseido jest niesamowicie delikatny - co w błyszczykowym świecie jest rzadkie. Pięknie nawilża usta! Kolory są bardzo naturalne, ja osobiście używam G5 lekki fiolet/róż na ustach wygląda bosko!
Bardzo długo utrzymuje się na ustach! i ten blask!

polecam wszystkim błyszczykowym maniaczkom :)

Delikatność + Efekt

Super produkt.
Mam kolor G14 pretty pink.Błyszczyk jest na poczatku niepozorny , ale po chwili uwydatnia piekny delikatny kolor oraz bardzo delikatne drobinki. Nie wysysza !!! Alergiczki nie bujcie się, polecam. Te Błyszczyki nawilżają usta. Jest wspaniały.

Polecam kupować tylko w renomowanych perfumeriach ponieważ zdażaja sie podróbki, które nie sa juz tak delikatne- sama chemia. Polecam orginalne błyszczyki Shiseido. Napewno kupię nastepny i , nastepny....

Używam tego produktu od:3 m
Ilość zużytych opakowań:1,

Rozczarowanie

W sumie dałabym mu 2,5 bo nie jest najgorszy, ale na wyższą ocenę u mnie na pewno nie zasłużył.
Konsystencja- może i fajna, ale ja się czuję jakbym bardziej wodę nakładała niż typowy błyszczyk. Trwałość kiepska- po 30 minutach już go nie ma. Mam kolor G4 i jak w opakowaniu to śliczny, jasny różyk tak na ustach jest bezbarwny. DLa mie totalna porażka. Mam jasne z natury usta, więc myślałam, że ten odcień lekko rozjaśni moje usta, ale niestety nic. Do tego jest lekko perłowy i widać jakiś poblask pomarańczy czy łososia? No może złotka...
Opakowanie ciekawe, ale nie jakaś rewelacja.
Ogólnie jest to błyszczyk, które może być wart ok 15zł, ale tyle na pewno nie!
Co więcej znam dużo lepszych błyszczyków i to o wiele tańszych. Niestety ja jestem kompletnie rozczarowana. CHciałam kupić jeszcze jeden odcień, ale nie wiem teraz czy zaryzykuję- chyba, że trafi się jakaś okazja.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mój faworyt

Świetnie nawilża usta. Mam wrażenie, że nakładam aksamitny balsam, a nie błyszczyk z "drobinkami". Nie lepi się !!!
Rewelacyjnie, optycznie powiększa usta. Jest trwały i bardzo wydajny.

To mój drugi błyszczyk z tej serii. Wcześniej miałam ze złotymi drobinkami, teraz wybrałam ze srebrnymi G28.

Używam tego produktu od:sześciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno, teraz zaczęłam drugie

KWC cudowny

Używałam błyszczyków sporadycznie bo każdy zostawiał lepkość na ustach i bardzo szybko znikał.Ten poleciła mi koleżanka wizażystka.Kupiłam i nie rozczarowałam się po prostu rewelacja.Ma lekką konsystencję nie klei się i długo pozostaje na ustach.Żadna inna marka nie ma tak pięknego naturalnego koloru różowego jak Shiseido G5 Rose Chianti.Dla mnie KWC !

Używam tego produktu od:7 miesięcy