Kosmed, Odżywka do paznokci z jedwabiem

Kosmed, Odżywka do paznokci z jedwabiem

Odżywka w mlecznym kolorze przeznaczona do pielegnacji słabych i wolno rosnących paznokci. Zapobiega rozdwajaniu płytki, wygładza ją i wzmacnia.

Serdecznie polecam

Odżywka do której zawsze wracam.
Plusy:
- poprawia moje pazurki
- niska cena
- kolor
- konsystencja
- dobrze rozprowadza się
- wyrównuje płytke paznokcia
- nadaje zdrowy naturalny wygląd
- nie przesusza paznokci
- szybko schnąca
- dobry podkład pod lakier
- wydajna
Naprawde polecam !

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 10-15 opakowań

Naturalny look

Odżywka ta przede wszystkim sprawia, że paznokcie wyglądają ładniej. Dzięki lekko mlecznemu zabarwieniu paznokcie wydają się bielsze. Ponadto nadaje delikatny połysk.
\\n
\\nNie będę oceniać tego lakieru pod względem odżywiania paznokci, ponieważ stosuję go na zdrowe i nie rozdwajające się paznokcie.
\\n+paznokcie wyglądają naturalnie
\\n+szybko schnie
\\n+cena
\\n
\\n-pędzelek jest trochę niewygodny, ale nie przeszkadza w aplikacji

MEGA SZYBKI WZROST!

Kupiłam tę odżywkę gdyż poleciła mi ją koleżanka. Moim problemem są słabo rosnące, łamliwe i słabe paznokcie. Wypróbowałam już kilka produktów, m.in olejek do paznokcji Joko, oraz preaprat z krzemem tej samej firmy, łykałam też tabletki, jednak nic nie poradziło sobie z moimi problematycznymi paznokciami jak ta odżywka.

Opakowanie: nie będę się rozpisywać, jak typowy lakier.
To samo:
Zapach.
Konsystencja: bardzo fajna, nie za rzadka i nie za gęsta, fajnie rozprowadza się po płytce, nie pozostawia smug...
Działanie: rewelacja - PAZNOKCIE ROSNĄ W NIESAMOWTYM TEMPIE !!! Nawet po preparatach typowo na wzrost nie zauważyłam aż takiej różnicy. Dodatkowo stają się wyraźnie wzmocnione, twarde, odporne na łamanie. Poza tym odżywka ma śliczny kolorek, nadaje paznokciom bardzo estetyczny wygląd, nie widać przebarwień, a dużym plusem jest również to, że błyskawicznie zasycha.

Cena do jakości jest odpowiednia, kupuje ją w aptece za ok. 7 zł.

pierwsza depilacja bikini

Cudeńko

Odżywkę mogę z czystym sumieniem polecić.
Plusy:
- piękny mleczny kolor
- gładko pokrywa paznokieć
- widoczna poprawa stanu paznokci:nie rozdwajają się, są twardsze
- trwały: na moich paznokciach utrzymuje się około 4 dni
- cena: około 5,90
- konsystencja bardzo fajna
- starcza na bardzo długo

Minusy:
-dostępność (tylko określone apteki)

Warto spróbować :]

rdzo fajna

Miałam kilka odżywek tej firmy, ale t z jedwabiem chyba pasuje mi najlepiej.
Ma ładny mleczny kolor i nadaje sie nawet na pokrycie przebarwionych lakierem paznokci.
Rzeczywiście zabezpiecza i chroni paznokcie, już sie tak nie łamią i nie rozdwajają.
Na moich paznokciach wytrzymuje 2-3 dni, ale to chyba indywidualna sprawa.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Miłe zaskoczenie : )

Zgłosiłam odżywkę do katalogu, ponieważ pomimo niepozornej formy zasługuje na uwagę. Preparat, zakupiony z ciekawości w aptece kilka miesięcy temu, okazał się małą perełką, która towarzyszy mi od tego czasu stale. Odżywka bardzo dobrze i z łatwością się aplikuje, błyskawicznie wysycha, nie pozostawia najmniejszych smug. Dzięki mlecznemu zabarwieniu może pełnić rolę nie tylko produktu podkładowego ale także lakieru kolorowego. Dwie warstwy pozwalają uzyskać bardzo ładny, mleczy efekt francuskiego manikiuru. Posiada faktyczne właściwości pielęgnacyjne- bardzo poprawia kondycję paznokci, wzmacnia je, wygładza
i naprawdę przyspiesza wzrost płytki. Jest przy tym trwały, co zasługuje na kolejną pochwałę.
Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania, dlatego szczerze polecam wypróbowanie, zwłaszcza iż nie jest to preparat kosztowny.Używam od: kilku miesięcy