L'oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Renew C, Kuracja regenerująca

Silna kuracja regenerująca przed zastosowaniem szamponu. Do spłukiwania.
Innowacyjna technologia AHA Lipid - GuardTM: unikalna kombinacja kwasów owocowych AHA, ceramidów oraz filtrów UV. Zapewnia trwała ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. Wnika ona do wnętrza włókna włosa, aby trwale wzmocnić jego wewnętrzną strukturę.
Rezultat: włosy są zregenerowane i odbudowane, dzięki pełnej ochronie wyraźnie mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie.

nie widze różnicy

poprostu nic sie nie zmenia z włosami ,mam od połowy zniszczone włosy, mam wrażenie ze lekko wysuszaja mi włosy te ampułki, potem sa sianowate i nie układają sie ,nie ma mowy o nawilzeniu. taka ściema te ampułi

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 5 ampułek

Najlepsza

Włosy po niej mięciutkie, błyszczące, sypkie, nawilżone, układają się rewelacyjnie. Moich włosów nie obciążyła ani nie przyspieszyła przetłuszczania się, chociaż są cienkie i przetłuszczają się dość szybko. Jak dla mnie bomba :)

Ilość zużytych opakowań: 10 ampułek

Rewelacyjna

Fantastyczna ampułka do ekspresowej poprawy wyglądu włosów. Zastosowałam ją tak jak zaleca producent - ampułka na lekko zmoczone włosy (naniosłam trochę wody na szczotkę i rozczesałam), potem ampułka i znowu rozczesanie szczotką. Jeszcze 20 minut w niej zostałam i umyłam włosy szamponem z tej samej serii + maska, też absolut repair.

Moje niezdyscyplikowane włosy są po tym zabiegu niesamowicie gładkie i miękkie. Końcówki nie są spuszone (WOW), fryzura po całym dniu wygląda tak samo jak rano (włosy się nie puszą, nie skręcają, nie wywijają na wszystkie strony, nie odstają). nie zauważyłam jakiegoś mega nabłyszczenia, ale powierzchnia włosów zdecydowanie się wygładziła.

Bardzo polecam, jeśli następnego dnia Wasze włosy muszą wyglądać i układać się nienagannie :). Nie mogę się jeszcze niestety wypowiedzieć na temat długotrwałego wpływu na włosy.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

rewelacyjny

Stosuję tę kurację raz na 2/3 tygodnie na zmiane z ampułkami z tej seri i jestem bardzo zadowolona.
Używam ich już od 4 lat, od momentu kiedy moje włosy były w fatalnym stanie i w krótkim czasie można było zauważyć efekty. Stosuję całąserie tych kosmetyków i jestem z nich bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: baaaaardzo dużo :)

KWC

Mam włosy blond,zniszczone,suche,matowe,ampułka pomogła mi nie tylko chwilowo ale uzupełniła ubytki we włosach,zastosowałam 8 ampułek(jedna starczyła mi na 2 razy) ponieważ włosy są krótkie.Po każdym myciu stosowałam ampułkę-na osuszone ręcznikiem wlosy,wcieralam olejek,okrywałam czepkiem oraz recznikiem,po 30 minutach czepek zdejmowalam i wlosy same schly a ja w takich natluszczonych kladlam sie spac,rano mylam szamopnem i nakladalam odzywke . Efekt piorunujący!!!dobrze się układały,błyszczały,zero odstających kosmyków.Po 16 zastosowaniach,włosy znacznie lepiej wyglądają,błyszcza sie,dobrze sie układają.Polecam wszystkim ktorzy pragna odbudowac zniszczone włosy.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

Taki sobie

Jak się go spłucze, to faktycznie włosy są mięciutkie, ale jak się potem umyje je szamponem to już są takie jak zwykle, więc jak dla mnie to nie ma sensu go kupować bo nic nie "wnosi" :P:P:PUżywam tego produktu od:kiedyś używałam

Dobrze, ale nie rewelacyjnie

Nie zauważyłam powalającej róznicy przed i PO, niestety. Włosy są miękkie, delikatne, z połyskiem, ale jest to efekt krótkotrwały ( do kolejnego mycia). Fajna sprawa, ale w sumie droga, bo po jednej ampułce naprawdę niewiele się zmienia.

Ilość zużytych opakowań:3 ampułki

chyba raczej nie...

Miałam 2 saszetki tego serum i nie zachywciło mnie ich działanie:/ nie widać prawie żadenj różnicy na włoskach po ich zastosowaniu.Także strata pieniędzy:-)

Używam tego produktu od: