Shock Waves, Spray `Loki na dopingu` (Superskręt)

Shock Waves, Spray `Loki na dopingu` (Superskręt)

Spray do utrwalania loków, posiada opatentowaną formułę, zapewnia długotrwałe utrwalenie, pielęgnuje i ułatwia rozczesywanie włosów, chroni przed UV, nie skleja włosów.

Tyle ze strony producenta; jest to spray o podobnych mozliwosciach i własciwosciach jak ten z serii Wellaflex.

Cena: 14zł/ 125ml

kibel

Kolejna tragedia od Welli. Skleja włosy, wysusza, zbija w strąki. Włosy nie miłe w dotyku, sztywne. Do niczego się to nie nadaje, szkoda pieniędzy. Nic dziwnego, że myślałam, że mam brzydkie włosy ktore się do nieczego nie nadają - poprostu tak wyglądały po tym czymś

Używam tego produktu od:kiedyś tam

paskuda

Kupiłam ten spray parę lat temu, a niedawno odkopałam go w czeluściach łazienkowej szafki (i tym samym przypomniałam sobie dlaczego tam zalegał zużyty do połowy). Mimo wszystko ostatnio dałam mu jeszcze jedną szansę...

Nie mam kręconych włosów, ale są w miarę poddatne na kręcenie/falowanie/układanie. Spray używałam na zakręcona na papilotach czy wałkach włosy. Miałam nadzieję, że utrwali skręt a jednocześnie nie sprawi ,że włosy będą sztywne. Pomyliłam się. O wiele lapiej sprawdza się tani lakier do włosów. Spray skleja włosy, z pewnością nie podkreśla skrętu (miałam wrażenie, że włosy po nim nawet "klapły", rozprostowały się, mimo że nie dałam go za dużo). Włosy są po nim strasznie sztywne, nieprzyjemne w dotyku. Z ręką na sercu mogę potwierdzić, że zwykły lakier do włosów nie skleja tak kosmyków, włosy po nim ładniej wyglądają i utrwala fryzurę na o wiele dłużej!
Do tego spray z Welli przesusza włosy.

Jak dla mnie to tragedia, nie to, że nic nie robi - on poprostu pogarsza stan włosów i ogólny efekt końcowy fryzury ;) Na plus, że jest tani i wydajny.

Używam tego produktu od: paru lat sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

słabo...

krótko mówiąc:
stosowany na wilgotne włosy, z używanym dyfuzorem, słabo się spisywał. zawsze musiałam dokładać jeszcze piankę, lub jakiś krem. a zaznaczam, że mam włosy naturalnie falująco-kręcone. po użyciu tego sprayu miałam na głowie posklejane strąki sterczące nieestetycznie we wszystkie strony. zapach stanowczo nie dla mnie.

Używam tego produktu od:chyba z pół roku, może dłużej

fakty i mity depilacja

Taki sobie

Kupiłam kiedy byłam nasationa na krecone wlosy, a racej podkreslenie tego faktu. Po uzyciu an suche włosy nie jest zle, na mokre tez sie sprawdza, ale tylko jesli sie suszy włosy, a mi czesto sie zdarza isc spac z mokrymi i wtedy efekt jest tragiczny - wygladaja jak by były nie myte :/ Raczej juz nie zainwestuje ponownie w ten specyfik.

Okropniak

Strata pieniędzy.
Radzę omijać szerokim łukiem: nawet w małych ilościach okropnie skleja włosy - zamiast utrwalonych loczków robią się smętne, przyklapnięte strąki! (wyszuszone siano na głowie po próbie ich rozczesania dostajemy gratis). Nie, nie, i jeszcze raz nie!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo dobry

Rzeczywiście jest to spray o podobnych możliwościach jak ten wellaflex, tyle ze jest tańszy. Teraz jest w nowym czerwonym opakowaniu, ale to wciaz ten sam kosmetyk. Jestem z niego zadowolona.
Moja rada: Jeśli masz naturalnie krecone włosy, po
spsikaniu loków, pozostaw produkt do wyschnięcia. Następnie przechyl glowę w dół i zgniatając reką rozcieraj posklejane pasma. Produkt i tak utrwala fryzurę, a loki staną się sprężyste.

Ilość zużytych opakowań:dużo

Może być

Całkiem przyjemny kosmetyk. Faktycznie uelastycznia skręt. Używałam go na suche włosy aby je odświeżyć. Efekty mnie zadowalały. Chociaż nie były jakieś spektakularne.
Cena też była w porządku. Zapłaciłam za niego kilka złotych. A wystarczył właściwie na pół roku. Więc całkiem wydajny.

Zaznaczyłam, że nie kupię więcej bo od dobrego roku nie widziałam go na żadnej sklepowej półce.

Używam tego produktu od: Dawno temu to było

Bubel taki :]

Zgadzam się z przemówczynia Wizażanką moonlite ;) - ten specyfik przede wszystkim wysusza włosy! Na wiór możnaby powiedziec :/ A jak powszechnie wiadomo na naturalnie kręconych, z natury suchych włosach nie da się uzyskać "Superskrętu" przez jeszcze większe ich wysuszenie :] Porażka. Skleja włosy i to ma być chyba efekt tego "Superskrętu" i "dopingowania loków" bo innej opcji tu nie widze. Owszem- posklejane mogą sobie dyndać w paru poskręcanych strąkach na głowie :] Czekam już aż mi się skończy... Zapach- wszyscy się tak zachwycają...no zapach jak zapach. Całkiem przyjemny. I tyle przyjemności w tym produkcie. Nie polecam, chyba że ktoś jest amatorem siana na głowie :) Może sprawdzi się u właścicielek włosów niekręconych.

Używam tego produktu od:zbyt dawna ;)
Ilość zużytych opakowań:1 męczę...

Nie dla mnie

Kupiłam produkt z nadzieją, że pomoże moim puszącym się włosom. Niestety, nic z tego, zawiódł mnie. Jak na razie wracam do prostowania...

Plusy:
-wydajność
-niska cena

Minusy:
-skleja
-włosy się bardziej przetłuszczają
-raczej nie zapobiega puszeniu

Raczej nie.

dla mnie bardzo dobry

Zaraz na początku musze zaznaczyć, że mam włosy raczje cienkie i dosyć podatne na tego typu kosmetyki.

Sprayu używałam głównie przy nawijaniu włosów na wałki. Również po rozkręceniu włosów cała fryzurę pryskałam.

Efekt był super, fryzura i skręt długo się trzymały, nawet na drugi dzień miałam fajne włosy tylko mniej "lokate".
Włosów nie skleja, przyjamnie pachnie, jest wydajny i dodatkowym plusem dla mnie jest filtr UV :)

Uważam, że dla lekkich i cienkich/podatnych włosów jest super :)

Używam tego produktu od: styczeń 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

coś tam działa...

ale bez rewelacji. Jakoś zbiera te rozsypane włosy w sensowną całość. Ale.. skleja je, skręca tylko drobne loczki, resztę włosów zbija w coś niekoreślonego. Efekt jest niezbyt pozwalający, bo włosy wyglądają na nieuczesane i potargane. Może sprawę załatwiłaby mniejsza ilość aplikowana na włosy... ale podejrzewam, że wtedy nie byłoby żadnego efektu.
Zupełną pomyłką jest to, co pisze porducent, że ułatwia rozczesywanie - skoro skleja, to jak ma to niby ułatwić??
Zapach mi się nie podoba, choć daje się go znieść.

Ogólnie spray jest takim zwykłym, jak się nie ma czegoś lepszego pod ręką, specyfikiem, który coś tam zdziała, ale bez rewelacji.
Ot, taki na codzień, do chodzenia po domu.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu, więc około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

beznadzieja

Właściwie to zastanawiam się dlaczego kupiłam ów specyfik aż dwa razy - chyba dlatego, że ładnie pachnie (za to ma dwie gwiazdki)

Wszystkim właścicielkom naturalnych loków raczej odradzam, ponieważ WYSUSZA włosy. Kiedyś przeczytałam już w jakimś mądrym magazynie, że robi tak każdy preparat który ma w składzie alkohol denaturowany, a tak właśnie jest z tym "cudem".

Od teraz naprawdę nie kupię więcej niczego do włosów, co zawiera ten składnik. Jak powiedział mi fryzjer - włosy kręcone mają zwykle tendencję do przesuszania - więc w tym wypadku zdecydowanie pogarszamy ich kondycję.

Nie widać tego od razu, dopiero po paru tygodniach stosowania.

Poza tym:
- skleja
- potęguje wrażenie nieuczesanego siana na głowie.

Być może nadaje się dla kogoś kto ma grube, gęste i lśniące loki, no ale czy wtedy będzie mu potrzebny?

Używam tego produktu od: 6 miesięcy... (tak, tak - ten zapach...)