Blushwear

Blushwear

Delikatnie mieniący się róż do policzków. Jest on kremowo-pudrowy, łatwy do aplikacji palcami, bardzo trwały.
Dwa nowe kolory to: Pink sugar i Plum sugar.

Bardzo dobry

Fajny produkt.
Nakładam go na podkład - palcami lub gąbeczką i mam ślicznie podkreślone kości policzkowe. Dopiero potem puder.
Nie wałkuje sie. Dobrze sie utrzymuje na skórze.
Bardzo ale to bardzo wydajny.
Same plusy - no może poza jednym..
Wg mnie opakowanie jest tragiczne - zielone.. takie bazarowe..
Jednak od opakowania ważniejsze to co w środku :)
Szczerze polecam fankom różu w kremie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

wydajny aż strach!!!!

Słuchajcie mam go 2 rok(nawet pudełko jest w idealnym stanie z dość dużym lusterkiem) i nie chce się skończyć - co jest? Lewdo widać mega delkatne wgłębienie, dlatego nie kupię go wiecej bo raczej wprowadzą 10 nowych róży niż skończę ten!!! Bardzo komfortowy przy nakladaniu na skórę , delikatny i kremowy, Bardzo trwały, nie robi plam , nie splywa itp. ew. delikatnie i równomiernie znika. Naprwdę WARTO go mieć ...... POLECAM....

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie..

doskonały

Najlepszy róż jaki miałam (fakt, że dostać róż w kremie to sztuka). Bardzo trwały i bardzo wydajny - mam go ponad 4 LATA! Dobrze się rozprowadza (mam tłustą skórę i nie używam podkładu). Śliczne naturalne kolory. Ostatnio chodziły słuchy, że Clinique ma się wycofać z jego sprzedaży w Polsce. Chyba bym się zapłakała na amen.

Manicure - kolorowy french

świetny!

Początkowo bardzo się go bałam, ponieważ mam mieszaną cerę i obawiałam się, że po prostu "spłynie" w ciągu kilku minut - nic bardziej błędnego!Utrzymuje się lepiej od prasowanych, świetnie się go nakłada, można wykonać precyzyjniejszy makijaż a w dodatku jest bardzo wydajny!

Oceniam na 4.00

Doskonale się trzyma, nie zmienia koloru, bardzo miły wręcz "jedwabisty" podczas aplikacji, ciekawe kolory i na koniec największa (moim zdaniem) zaleta : superwydajny, używasz, używasz, używasz a on nigdy się nie kończy ;)