Balsam odżywczo-regenerujący

Balsam odżywczo-regenerujący

Balsam zawiera wyciąg z kiełków pszenicy, mleczko pszczele oraz kompleks witamin A, E i B5. Po zastosowaniu balsamu skóra staje się gładka i miękka w dotyku, odzyskując swą naturalną elastyczność.

Cena: 14zł

najlepszy

Miałam różne balsamy do ciała z dostępnych w drogerii, od tańszych po najdroższe, jednak ten był najlepszy.Doskonale nawilżał i odżywiał nawet przesuszoną skórę.Idealnie się wchłaniał, nie pozostawiając tłustej, ani lepkiej warstwy.świetnie nadawał się również jako krem do stóp.wielka szkoda że go wycofali.

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kilka

ale pachnie wciaz ladnie!

ten zapach kojarzy mi sie baaaardzo dobrze, moze dlatego palam sympatia do tego produktu. nawilza ok, wchlania sie srednio, jest wlasciwie taki przecietny (to prawda ze sie pogorszyl, kiedys byl swietny!), ale zapach nadal mi przypomina stare dobre dzieje, wiec na pewno nie raz jeszcze go kupie:)

pogorszył się

To był mój pierwszy dobry balsam. swietnie radził sobie z moja sucha skóra, dobrze nawilżał i regenerował. Ładnie pachniał. To wszystko celowo pisze w czasie przeszłym, bo w pewnym momencie (jakies 3-4 lata temu) Unilever "udoskonalił" ta serię i ... balsam przestał nawilżać, do tego zapach stał się mało przyjemny. Obecnie go na pewno nie kupię, ale swego czasu był moim ulubionym.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Przeciętny

Taki przeciętniak. Szybko się wchłania i to napewno plus. Nawilża i za to też plus. Ale nie mogę powiedziec aby odżywiał, regenerował czy działał jakies inne cuda a za to duży minus. Jest dość wydajny, opakowanie wygodne choć nie powala z nóg ;) Zapach delikatny, ale raczej nie w moim typie, kojarzy mi sie z apteką.
I napewno stara seria tychze balsamów była o wiele lepsza od obecnej.

Nie wiem czemu, ale kupując ten balsam, sporo sobie po nim obiecywałam. No i delikatnie mówiąc "się przejechałam".
Butla poręczna, acz niewygodna - ciężko z niej wydobyć resztki produktu, kryje w sobie balsam o specyficznej konsystencji. Jest gęstawa, ale mimo to specyfik szybko się wchłania w skórę. Po nałożeniu skóra jest... taka sama, jaka była przed użyciem. Balsam ani nie nawilża, ani nie odżywia. Jedynie ładnie pachnie, ale to stanowczo za mało. Ponadto nie jest wydajny - jedna butlę wklepałam w siebie przez tydzień.

Używałam tego kosmetyku przez tydzień/ ilość zużytych opakowań: 1

zwyklak

Ten balsam akurat jest najlepszy z całej lini balsamów tej firmy-moim zdaniem.Nie zmienia to jedank faktu, że jest po prostu kiepski.Posmarowane nim ciało czuje się i wygląda jak nie posmarowne. Smarujesz-a balsamu nie ma! To nie zasługa super wchłaniania, ale miernych efektów nawilżających.W ogóle jest jakiś taki nijaki.A o regeneracji czy odżywianiu nie ma nawet mowy.Wszystkie jego parametry plasują się na przeciętnym niskim pozimie.

taki sobie

Nie jest zly, ale dobry tez nie jest. Taki przecietniaczek. Mozna sprobowac, ale sadze, ze mamy teraz taki wybor, ze lepiej siegnac po cos lepszego. Balsam nawilza, ale trezba sie posmarowac co najmniej dwa razy. Zapach nie przeszkadza, ale nie zachwyca. Mialam relaksujacy i nawilzajacy. Ten pierwszy wydal mi sie jednak lepszy.Zuzylam dwa opakowania.

pogorszył się

Niestety, jakość linii Vaseline Intensive Care spadła, balsam stoi co prawda w łazience, rzadko jednak po niego sięgam. Daje krótkotrwały efekt, w szybkim tempie skóra ponownie staje się sucha. Nie odpowiada mi także zapach, ale to już kwestia gustu. 3 z minusem.

dobry, tylko tyle

Dobry balsam, szybko się wchłania, odżywia i nawilża suchą skórę. Mógłby ładniej pachnieć, ale jak ktoś oczekuje tylko nawilżania i odżywiania - polecam.

lubię go

Kupowałam go dość dawno temu, może sie zmienił, tego nie wiem. Ale wtedy był dobry: nawilżał, dobrze się wchłaniał, miał delikatny zapach. Dla mnie w sam raz.

już nie kupię

Bardzo słaby balsam do ciała, kiepsko wchłaniający się, do skóry z jakimikolwiek problemami w ogóle się nie nadaje. Efekt nawilżenia - bardzo któtkotrwały.

OK

Nowe balsamy Vaseline Intensive Care nie dorastaja tym starym do pięt. Gorzej się wchłaniają i efekty ich używania nie sa już takie spektakularne jak onegdaj... A może ja się starzeję? ;)