Loton 4, Lakier do włosów z naturalnymi proteinami

Loton 4, Lakier do włosów z naturalnymi proteinami

Loton 4 utrwala fryzurę bez nadmiernego jej wysuszenia, nie skleja włosów i nadaje im sprężystość oraz lśniący i puszysty wygląd. Wzmacnia i regeneruje włosy. Dzięki niemu ułożymy każdą fryzurę bez najmniejszego uszczerbku dla zdrowia włosów.Idealny do wszystkich rodzajów włosów.

Nie do końca spełnia swoje zadanie

Produkt kupilam ze wzgledu na naturalny sklad i obietnice utrwalenia fryzury. Niestety mimo tak dobrego skladu, produkt nie spelnia moich oczekiwan, poniewaz utrwalenie jest za slabe. Nie jest to moj ideal i szukam dalej

+ naturalny sklad
+ neutralny zapach
+ nie obciaza wlsoow
+ nie wysusza
+ podkresla skret wlosow
+ wygodna butleka z atomizerem
+ tani
+ dostepny doslownie wszedzie

- bardzo slabe utralwnie fryzury
- fryzura mimo popsikania lotonem jest podatna na wszelkie odksztalcenia i nieodporna na zmienne warunki pogodowe

Jeden z ulubionych.

Ciągle do niego wracam.

Loton jednym psiknięciem utrwala nam fryzurę, znośnie pachnie i łatwo wyczesuje. Lubię spryskać sobie nim grzywkę aby nie przybierała niepożądanego kształtu w ciągu dnia.

Dostępny w Naturze za kilka złotych.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Okropieństwo!

PLUSY:
- cena

MINUSY:
- kiepska wydajność (używałam długo ponieważ nie polubiłam się z tym kosmetykiem i stosowanie go nie było dla mnie przyjemnością)
- okropnie śmierdzi
- nie podoba mi się opakowanie
- słabo utrwala
- skleja włosy

Gala KWC 2017

Naturalny przeciętniak.

Ten produkt pamiętam od lat jako podstawę w stylizacji włosów u mojej babci - miłośniczki trwałej ondulacji :)

Ja włosów często nie stylizuję, dlatego potrzebowałam czegokolwiek na rzadkie okazje, kiedy tworzę sobie jakieś retro-koki.
Czasem używałam też tego lotonu do kręcenia włosów na wałki, zamiast pianki.

Zakupiłam ten produkt w Rossmannie, ale wiem, że jest dostępny nawet w kioskach i w małych osiedlowych drogeriach.

<b>Zalety:</b>
*nadaje się do loków - zamiast pianki, utrwala skręt włosów
*duży plus za wspaniały, naturalny skład
*i dlatego nie wysusza włosów, nie obciąża ich i nie działa w żaden sposób destrukcyjnie (jak większość kosmetyków do stylizacji)
*spryskane nim włosy układają się lepiej
*wygodny spray, nie zawodzi
*niska cena
*łatwa dostępność
*łatwo zmyć go z włosów

<b>Neutralnie:</b>
*zapach jest charakterystyczny, dziwny, ale ostatecznie nie jest brzydki i odrzucający

<b>Wady:</b>
*nie utrwala fryzury tak jak bym chciała - to baaardzo delikatny efekt, nieodporny na wszelkie przeciwności pogodowe
*ma tendencję do sklejania włosów (ale nie zawsze), niektóre pasma robią się aż strąkowate i nie wygląda to dobrze
*brzydki design opakowania
*bardzo mała wydajność

Ogólnie nie jest to zły kosmetyk - zależy czego od niego oczekujemy. U mnie sprawdza się średnio, może jeszcze kiedyś po niego sięgnę (ze względu na tą fajną naturalność).

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4 buteleczki

nie bardzo

Kupiłam skuszona małym opakowaniem (rzadko używam lakierów).

U mnie się nie sprawdził. Próbowałam na upiętych i rozpuszczonych, lekko pofalowanych włosach. Nie utrzymuje, nie utrwala, skleja. Żeby osiągnąć jakiś efekt, trzeba użyć go dużo, a wtedy włosy wręcz mokną. Zapach mnie akurat nie przeszkadzał.

W moim przypadku na plus jedynie:
+małe opakowanie
+skład

świetne!

jest dla mnie stworzony !

przede wszystkim:
+ nie skleja włosów
+całkiem dobrze utrwala
+tani
+dostępny
+naturalny

chyba do niczego nie moge sie doczepic

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

EKSTRA!!

najważniejsze : nie plącze włosów !
wygląda naturalnie, nabłyszcza włosy, i bardzo dobrze utrwala, przynajmniej moje niesforne włosy!
Kolejny plus to cena (8zł!) ja kupiłam za (6zł) na przecenie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

MOgło by byc lepiej

LAkiera uzywam czasami gdy chce utrwalic fryzure.
Po kilku jego stosowaniach zauwazyłam ze:
Skleja włosy
NAdaje włosom blask , sprezystosc, połysk
Naprawde utrwala fryzure ale tylko na pare godzin;/
Tak jak w podsumowaniu: MOgłoby byc lepiej

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Szału nie robi.

Lakier kupiłam po tym, jak Taft zrobił mi siano na głowie. Podobał mi się jego naturalny skład, poza tym wcześniej miałam jego odpowiednik w takiej małej buteleczce, jak jedwab z tej serii, i był w miarę ok.
\\n
\\nPlusy - lakier nie skleja, nie obciąża, nie niszczy włosów i jest tani. Sprawdza się w pewnym stopniu jako quasi suchy szampon (w tym celu spsikuję włosy, rozczesuję i suszę lakier suszarką).
\\nMinusy - raczej nie utrzyma fryzury (chociaż pozwala okiełznać włosy) i śmierdzi niemożebnie. Zapach chyba nie jest wyczuwalny dla postronnych, bo w tramwaju ludzie nie odsuwają się ode mnie ze wstrętem, ale, tak jak pisała któraś z poprzedniczek, długo się utrzymuje i męczy. Co ciekawe, nie pamiętam, żeby jego poprzednik cierpiał na podobną przypadłość. Przez ten zapach chyba jednak poszukam czegoś innego.

przydatny produkt

Lakier jest tani i łatwodostępny (dla mnie). Małe i lekkie opakowanie to dodatkowa zaleta.

Co do samego produktu:
+ dobry rozpylacz, ma taki fajny rozrzut:)
+ łatwo wyczesać z włosów
+ nie obciąża zbytnio
+ ujażmia włosy, ale nie robi hełmofonu na głowie

Na minus:
- zapach

Dodoam, że mam włosy do ramion, gęste, niezdyscyplinowane.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

nie powala...

Wg producenta: &quot;dobrze utrwala fryzurę, nie skleja i nadaje włosom wyjątkową sprężystość&quot; - zupełnie się z tym nie zgadzam. Żeby utrwalić włosy potrzeba duuużej ilości psiknięć, a efekt jest słaby - włosy sklejone, oklapnięte.
Do tego ten zapach - fuj! Czuć go conajmniej pół dnia po użyciu
Jedyne co w nim mi się podoba, to krótki i stosunkowo przyjazny włosom skład.

Średni

Łatwo wyczesać go z włosów. I uważam, że to jest jego zaleta. Mozna szybko się go \'pozbyć\'

Zapach - okropny. Jak dla mnie to czuć w nim tylko i wyłącznie alkohol. Zapach zdecydowanie mi się nie podoba.
Nie skleja włosów, jednak tworzy lekką skorupę.

Jak dla mnie nie jest to ani żadna rewelacja, ani bubel.

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca