Metal Jeans for Men EDT

Metal Jeans for Men EDT

Metal Jeans For Men to charakterystyczny ostry aromat i charyzmatyczny, mocny zapach dla odważnych mężczyzn. Głęboka wibrująca nuta mchu dębowego i przyjemne ciepło drzewa gwajakowego sprawia, że Metal Jeans to fluid dla skóry.
Nuty zapachowe: tangerynka, grejpfrut z Florydy, zielone liście, melon, jaśmin, kwiaty wodne, ambra, piżmo, mech dębowy, drzewo gwajakowe.

Cena: (spray) 130 zł / 75 ml.

Ekstrawagancki ;)

Świeży, słodki wulkan energii. :) Tak mi się koljarzy ten zapach. Jest niespotykany, oryginalny, ale nie uważam, by był ostry. Zapach jest trwały i nie zmienia się bardzo w miarę upływu czasu. Jest może trochę słodszy i bardziej melonowy.
Flakonik bardzo ładny, powlekany gumą bądź czymś podobnym w dotyku. Kolor metaliczny, łądnie się mieni i błyszczy w świetle - taki sam jest "futerał" na wodę; błyszcząco-mieniący, materiałowy z zamkiem błyskawicznym. Pomysłowe i oryginalne.
Jest to jeden z moich czterech ulubionych zapachów.
Znów "nie wiem", czy kupię, ponieważ woda jest wydajna pomimo, że atomizer psika nie mgiełką, a strumyczkiem, co dla niewprawionej osoby może zakończyć się plamami na ubraniu. ;)

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: pierwszy flakonik.