L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

Fajny :)

Kupiłam przypadkiem ale szampon całkiem fajnie mi się sprawdza dlatego też zawsze chętnie do niego wracam.

Szampon ma fajny zapach, przyjemną gęstą konsystencję, dobrze się pieni; delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Włosy po umyciu bez problemu się rozczesują (oczywiście zawsze dodatkowo używam odżywki), są mięciutkie, wygładzone i pełne zdrowego blasku.
Jeżeli chodzi o jego główne działanie ochrony koloru - to naprawdę działa, używając tego szamponu zauważyłam, że kolor na moich włosach utrzymuje się dłużej - wyglądał świeżo i tak szybko się nie wypłukał.
Na plus również wygodne opakowanie, mega wydajność i cena :)

Polecam, warto wypróbować :)

Fuj

Nie znoszę zapachu tego szamponu. Obrzydza mnie do granic możliwości, dzięki niemu nauczyłam się wąchać szampony przed kupnem. Mam efekt ombre na włosach ale mam wrażenie ze lepiej działa na moje naturalne włosy niż na te farbowane...

TRAGEDIA

Nie za bardzo widzę różnicę między zwykłym szamponem, takim do włosów, które nie są farbowane. Ten jest tragiczny, z nim mycie włosów to mały koszmar.
-wysusza włosy
-plącze je
-utrudnia rozczesywanie
-wypadają po nim bardziej włosy
-daje efekt szorstkich i matowych włosów, które się puszą...

domowe sposoby na zniszczone włosy

dobry jest

Bardzo lubię ten szampon i często do niego wracam, chociaż czasem próbuję czegoś innego. Ma przepiękny taki jakby migdałowy zapach, świetnie się pieni i jest stosunkowo wydajny. Myślę, że spełnia swoją funkcje dzięki czemu farba na włosach trzyma się dobrze. Myję głowę codziennie, ale nie zauważyłam żeby włosy były po tym szamponie suche, splątane, przetłuszczone czy łamliwe. Przeciwnie - są mięciutkie, pięknie pachną, wydają się bardzo świeże i odżywione. Mi ten szampon bardzo odpowiada.

Jest OK. Ma piękny zapach budyniu owocowego.

Jest to w miarę dobry szampon, używam go głownie dla zapachu - pachnie jak owocowy budyń. Nie wiem jak chroni kolor, bo mi wszystko i tak rudzieje na słońcu.

Nie wiem co myśleć

Szampon fajnie działa, pięknie pachnie a włosy są miękkie w dotyku. Ale zadziwia mnie jedna rzecz. Otóż farbuję włosy na brąz, a po całej serii Elseve do włosów farbowanych zauważam, że robią się one coraz jaśniejsze! Obecnie mam już jasny brąz, jestem zaskoczona i zdezorientowana, aczkolwiek polecam :)

Ulubieniec!

Szamponu używam od paru lat niezmiennie,opakowanie za opakowaniem :) Jest świetny, moje włosy są błyszczące, łatwo sie rozczesują. Mam nadzieje ze nigdy go nie wycofają!! :)
zapach
wydajność
włosy są miękkie
opakowanie
cena

- brak

Totalny bubel

Kupiłam go ze względu na to że był na promocji,skusiłam się na cenę względem dużego opakowania.Niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził,włosy zaczeły mi po nim lecieć garściami.Ma dwa plusy faktycznie włosy chroni po farbowaniu oraz jest bardzo wydajny.Nie powrócę do niego,będę go ''męczyła'' do mycia pędzli

Myje, ale nie chroni koloru

Gdyby nie to, że producent obiecuje ochronę koloru to z tym szamponem byłoby wszystko ok.
Myje, dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie obciąża włosów, nie przesusza. Jednak nadal szukam produktu, który ochroni mi kolor, a ten tego niestety nie robi. Szukam dalej :)

Nie spełnia podstawowej funkcji

Jest to jeden z klasycznych szamponów loreala. Znany i uzywany od wielu lat. Według mnie nie spełnia swojej podstawowej roli : nie zabezpiecza wlosow przed wypłukiwaniem koloru. Włosy po myciu sa odżywione i wydają sie byc zadbane ale nasza farba i tak płowieje i robi sie obskurna.

Najlepszy do wygładzania

Super oczyszcza, wygładza, włosy są sypkie, świeże i nawilżone (moje z natury są suche). Wszystkie szampony z Elseve są moim zdaniem bardzo dobrym wyborem

całkiem dobry szampon

Kiedyś używałam tylko tego szamponu. Z czasem L'Oreal rozwinął asortyment i sięgnęłam po inne. Szampon dobrze myje włosy, nie obciąża ich, nie przetłuszczają się po nim tak szybko. Fajne, duże opakowanie, szampon gęsty, przyjemnie pachnie. Nie zauważyłam jednak, żeby kolor na włosach utrzymywał się dłużej po tym produkcie. Zmywał się tak samo jak zawsze po koloryzacji. Szampon wydajny, polecam.