L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

Przyzwoity

Czerwonego szamponu Elseve używam z przerwami od kilku lat. Niestety ze zmiennym szczęściem. Raz nasza współpraca układa się lepiej raz gorzej i naprawdę nie wiem od czego to zależy. Szampon ogólnie jest przyjemny w stosowaniu, ma perłowy kolor i dobrze się pieni. Przyzwoicie oczyszcza i nawilża włosy, co do ochrony koloru włosów farbowanych to kwestia sporna - raczej wielkich zasług w tej dziedzinie nie ma. Coś dziwnego jest w tym szamponie, że nie zawsze tak samo zachowuje się na włosach - raz naprawdę jestem zadowolona z jego działania innym razem włosy nie najlepiej po nim wyglądają albo skóra głowy nagle reaguje podrażnieniem i muszę go odstawić.
Współpraca z nim nie należy do łatwych. Nie jest to szampon niezawodny na dobre i złe.

Czerwony Szampon Elseve

Szampon wygładza włosy i dodaje im blasku. Są one miękkie i lśniące po zastosowaniu, łatwo się rozczesują, nie puszą się i plączą. Szampon jest fajnie się rozprowadza i spłukuje. Jest on w dużych i małych butelkach, przy czym jest bardzo wydajny i starcza na długo. Jego cena też jest bardzo atrakcyjna.

Jak wszystkie Elseve

Jako że przez dłuższy czas używałam naturalnych kosmetyków szampon odstawiłam na bok i po jakimś czasie zaczęłam generalne porządki w kosmetykach i przyszedł czas na ten szampon.

Elseve to rzeczywiście fajne pachnące szampony drogeryjne, no niestety do natury to troszkę im daleko.

Do zapachu jednak trzeba się przyzwyczaić, na początku wydaje się być specyficzny.

Fajny drogeryjny produkt.

Przyzwoity szampon

Używałam go mimo, że nie mam farbowanych włosów :D Był całkiem okej, bardzo dobrze się pienił i mył włosy. Troszkę drażnił mnie jego intensywny zapach, ale można się przyzwyczaić lub używać innych szamponów na zmianę. Włosy po nim były przyjemne i dobrze się układały. Jest dość wydajny i jak na taką cenę, pojemność jest spora. Jak kiedyś pofarbuje włosy to na pewno do niego wrócę.

Naprawdę dobry

Lubię ten szampon, ma sporo zalet. Rzeczywiście czuć działanie siemienia lnianego. Jest gęsty, odpowiednio się pieni, dobrze rozprowadza na włosach, domywa je. Przyjemnie pachnie (choć na początku zapach wydawał mi się zbyt intensywny). Włosy po umyciu są miękkie i gładkie, błyszczą, łatwo się rozczesują. Przetłuszczające się może obciążać. Co do ochrony koloru, nie mam porównania z innymi. Używam codziennie z odżywką z tej samej linii i jestem zadowolona z efektu. Niedrogi, można kupić w promocji za ok. 8 zł.

Dobry

Włosy pozostawia świeże i lekkie. Ochrony koloru nie zauważyłam, farba schodzi mi z włosów w tym samym tempie, co przed używaniem. Szampon w porządku. Nie jest zły, ale są też lepsze. Cena przystępna, a opakowanie poręczne.

Totalnie bez szału

Szampon jak szampon. Skusiłam się marką, wiele lat używałam kosmetyków do pielęgnacji włosów właśnie tej marki, włosy po nich wyglądały dobrze i zdrowo. Po ten konkretny szampon sięgnęłam gdy zaczęłam swoją przygodę z farbowaniem. Po farbowaniu włosy straciły nieco blask i ucierpiała ich ogólna kondycja. Samo stosowanie szamponu nie poprawiło ich stanu, dopiero w połączeniu z dużą ilością odżywek i olejków włosy wróciły do formy.

Bardzo fajny!

Bardzo fajny szampon, zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Myje włosy i nie pozbawia ich farbowanego koloru oraz blasku. Dodatkowo ma bardzo ładny zapach i dobrze się pieni. Polecam!

Nie spełnia podstawowej funkcji

Szampon powinien przede wszystkim myć i oczyszczać włosy. Dlatego zazwyczaj nie kupuję tego typu szamponów wzmacniających kolor. Ten dostałam, wypróbowałam i wiem, że do niego nie wrócę. Za to świetnie sprawdza się do mycia pędzli ;)

Wporzo

Włosów farbowanych nie mam ( mam falowane ze zniszczonymi końcami), ale używam sobie tego szamponu na spółkę z mamą, która się farbuje :)

Od szamponu nie oczekuje cudów, chcę tylko aby oczyścił włosy i zbytnio ich nie przesuszył. Ten szampon ładnie pachnie, po wmasowaniu szamponu w mokre włosy nie czuję nigdy siana pod palcami, a może nawet lekkie wygładzenie.

zdecydowane nie

Jestem zdecydowaną przeciwniczką tego szamponu.
zalety:
+ pięknie pachnie
+ jest bardzo wydajny
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ ma bardzo korzystną cenę
+ jest łatwo dostępny
+ ma wygodne opakwanie

wady:
- moje włosy na początku są świetnie odświeżone, wygładzone, uniesione, ale p chwili robi się jedna wielka klapa...
- obciąża
- zapach na włosach szybko traci na intensywności

Podsumowując. Nie polecam

Dla mnie super

Szampon loreal do wlosow farbowanych jest bardzo wydajny. Wlosy farbowane są po nim błyszczące, pięknie pachną i nie pusza się( dla mnie to bardzo ważna kwestia gdyz mam włosy kręcone).
Idealny dla wlpsow zniszczonych farbowaniem. Po użyciu szamponu wlpsy są od razu miekszecw dotyku.