Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

Jest OK. Ma piękny zapach budyniu owocowego.

Jest to w miarę dobry szampon, używam go głownie dla zapachu - pachnie jak owocowy budyń. Nie wiem jak chroni kolor, bo mi wszystko i tak rudzieje na słońcu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606736].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem co myśleć

Szampon fajnie działa, pięknie pachnie a włosy są miękkie w dotyku. Ale zadziwia mnie jedna rzecz. Otóż farbuję włosy na brąz, a po całej serii Elseve do włosów farbowanych zauważam, że robią się one coraz jaśniejsze! Obecnie mam już jasny brąz, jestem zaskoczona i zdezorientowana, aczkolwiek polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558891].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec!

Szamponu używam od paru lat niezmiennie,opakowanie za opakowaniem :) Jest świetny, moje włosy są błyszczące, łatwo sie rozczesują. Mam nadzieje ze nigdy go nie wycofają!! :)
zapach
wydajność
włosy są miękkie
opakowanie
cena

- brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538531].usefull || 0 }}% pomocna.
Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Totalny bubel

Kupiłam go ze względu na to że był na promocji,skusiłam się na cenę względem dużego opakowania.Niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził,włosy zaczeły mi po nim lecieć garściami.Ma dwa plusy faktycznie włosy chroni po farbowaniu oraz jest bardzo wydajny.Nie powrócę do niego,będę go ''męczyła'' do mycia pędzli

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530571].usefull || 0 }}% pomocna.

Myje, ale nie chroni koloru

Gdyby nie to, że producent obiecuje ochronę koloru to z tym szamponem byłoby wszystko ok.
Myje, dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie obciąża włosów, nie przesusza. Jednak nadal szukam produktu, który ochroni mi kolor, a ten tego niestety nie robi. Szukam dalej :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498906].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia podstawowej funkcji

Jest to jeden z klasycznych szamponów loreala. Znany i uzywany od wielu lat. Według mnie nie spełnia swojej podstawowej roli : nie zabezpiecza wlosow przed wypłukiwaniem koloru. Włosy po myciu sa odżywione i wydają sie byc zadbane ale nasza farba i tak płowieje i robi sie obskurna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493761].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do wygładzania

Super oczyszcza, wygładza, włosy są sypkie, świeże i nawilżone (moje z natury są suche). Wszystkie szampony z Elseve są moim zdaniem bardzo dobrym wyborem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491526].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry szampon

Kiedyś używałam tylko tego szamponu. Z czasem L'Oreal rozwinął asortyment i sięgnęłam po inne. Szampon dobrze myje włosy, nie obciąża ich, nie przetłuszczają się po nim tak szybko. Fajne, duże opakowanie, szampon gęsty, przyjemnie pachnie. Nie zauważyłam jednak, żeby kolor na włosach utrzymywał się dłużej po tym produkcie. Zmywał się tak samo jak zawsze po koloryzacji. Szampon wydajny, polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474556].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon L'Oreal

Moje włosy są zachwycone. Szampon ich nie wysusza, nie obciąża, nie powoduje przetłuszczania się. Pięknie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Mój faworyt ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324776].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Ostatnio testowałam wiele szamponów i droższych i tych drogeryjnych, szukałam swojego ideału, a był pod nosem. Dla mnie jest rewelacyjny, najlepszy z całej kolekcji Elseve. Używam go z odżywką i maską z tej samej serii, która skradła moje serce. Co mnie zaskoczyło? EFEKTY PO PIERWSZYM UŻYCIU. Ostatnie dni miałam włosy bardzo napuszone i niesforne, po użyciu tego szamponu i samej maski nie mogłam wyjść z podziwu - włosy były lśniące i gładkie.
+ wygładza włosy
+ nadaje włosom blasku
+przyjemny zapach, który się dość długo utrzymuje
+nie obciąża
+nie uczula
+dobra cena
+wydajny
minusów nie zauważyłam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320206].usefull || 0 }}% pomocna.