L`Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L`Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

cudo!

nie wiem dlaczego dopiero teraz odważyłam się kupić ten szampon. wiem, że kiedyś zniechęciłam się do tej marki ponieważ strasznie swędziała mnie po nich głowa.. ale po latach postanowiłam spróbować jeszcze raz i oto odkrycie.. moje włosy farbowane, suszone suszarką i czasami też prostowane to duże wyzwanie dla szamponów. do tej pory świetnie radził sobie z nimi pantene, aż do teraz.. ładny zapach, świetnie się pieni i niewiele go trzeba do umycia długich włosów.. do tego włosy po nim ładnie sklejone, tworzą "tafle" i naprawdę są pełne blasku i kolor po zastosowaniu zdecydowanie odżywa. jestem mega zadowolona..

Najlepszy do farbowanych!

To zadziwiające, że seria Color Vive jest dostępna na rynku od tylu lat, a ja dopiero teraz po nią sięgnęłam! Moje włosy - regularnie farbowane, ostatnio na gorzką czekoladę, długi bob. Codziennie suszone, prostowane. Chucham na nie i dmucham, żeby nie wyglądały jak wysuszone siano i żeby kolor trzymał się na nich jak najdłużej. Szamponu używałam w duecie z odżywką, co zawsze praktykuję, bo wydaje mi się, że stosowanie całej linii ma znaczenie ;) Szampon jest genialny!

Godny polecenia

Moje włosy są cienkie, gęste, z rozjaśnionymi końcówkami i dodatkowo ze sporą tendencją do przetłuszczania.
Szamponu używam nieprzerwanie od pół roku. Dla moich włosów działa jak balsam. Nawilża (ale nie przetłuszcza), włosy są sypkie, bardziej podatne na stylizacje i co najważniejsze produkt nie podrażnia mojej delikatnej skóry głowy.
Jedyne do czego mam wątpliwość, to czy szampon, aby na pewno chroni kolor, tak jak zapewnia producent. Do swoich włosów stosuje dodatkowo 1-2 razy w tygodniu niebieski szampon z "Joanny" do włosów blond i odżywkę przeciwko żółtemu odcieniowi, dlatego też ciężko mi to jednoznacznie ocenić.
Niemniej jednak przeważają tutaj plusy i produkt jak najbardziej godny polecenia.

Ulubiony!

Szampon polecony przez koleżankę. Od pierwszego użycia wiedziałam już, że się z nim nie rozstanę. Ma przyjemny zapach i konsystencję, jest w przystępnej cenie, a moje włosy są po nim jedwabiste, łatwo się rozczesują i są posłuszne. Stosuje razem z odżywką od ponad pół roku i nie zamienię na żaden inny.

Nie wiem jak się ma do włosów farbowanych

Zakupiony by przedłużyć działanie szamponetki, która niestety nie "złapała" się moich włosów. Sam w sobie szampon mnie zachwycił. Przy zmianie często miewam łupież z tym, nie było ani śladu. Nie zostawia nieprzyjemnego uczucia na włosach, nie ściąga skóry na głowie, zostawia włosy miękkie, połyskujące (przynajmniej przy stosowaniu odżywki z tej samej serii). Jest bardzo przyjemny, nie wiem jednak jak się ma do włosów farbowanych.

niezły

Szampon nie zaszkodził moim włosom, nie pogorszył ich kondycji, nie uczulił. Jednocześnie nie wpłynął tez pozytywnie na włosy - wbrew obietnicy producenta nie wygładził ich i nie opóźnił wypłukiwania się i bladnięcia koloru po farbowaniu. Według mnie to taki przeciętny produkt.

tak!

Świetny! Kupiłam go przypadkiem i nie żałuję swojego wyboru. Aktualnie działa na moje włosy lepiej niż profesjonalny szampon zakupiony w salonie fryzjerskim. Włosy po umyciu i wysuszeniu w końcu się nie elektryzują, nie puszą i są łatwe w modelowaniu. Zapach utrzymuje się baaaardzo długo, co lubię. Dawno nie miałam szamponu, który w tak widoczny sposób działał na moje włosy!

Nie tylko do włosów farbowanych

Lubię go mimo iż nie przedłuża trwałości koloru.
Szampon ma gęstą kremową konsystencje , nie przelewa się przez palce.
Pięknie pachnie ,zapach jest wyczuwalny nawet na suchych włosach.
Bardzo wydajny , ponieważ dobrze się pieni i wystarczy niewielka ilość do umycia włosów.
Już w trakcie spłukiwana go z włosów ,czujemy ich wygładzenie.
Włosy po umyciu są lejące i łatwe w rozczesywaniu.
Nabierają blasku i nie są obciążone , nie puszą się i nie elektryzują .

Lubię go

Szampon faktycznie dobrze sprawdza się w przypadku włosów farbowanych. Chroni kolor i nadaje włosom blask. Dzięki niemu możemy dłużej cieszyć się nowym kolorem włosów. Niestety może przetłuszczać, ale i tak jest warty wypróbowania.

Fajny szampon

Lubię całą tą serię Color Vive . Bardzo fajnie sprawdzajacy sie szampon, ladnie sie pieni, dobrze oczyszcza wlosy i ładnie pachnie.
Zapach co prawda dlugo na wlosach sie nie utrzymuje ale ogolnie spisuje sie calkiem zniezle.
Lubie gładkość moich wlosow po jego uzyciu

Lubię go

Bardzo lubię ten szampon jak i wiele innych z serii elseve. Jest bardzo wydajy i juz niewielka kropla wystarczy, aby rozprowadzić go na moich długich włosach. Bardzo dobrze się pieni, super myje, ma ładny zapach. Dodatkowo nie podrażnia skóry głowy. Włosy po użyciu go wraz z odżywką są miękkie, gładkie, dobrze się je rozczesuje. Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiam szamponom do włosów. Duża butla wystarcza na bardzo długo.

Do farbowaych super!

Świetny szampon dla włosów farbowanych. Nadaje im blask i wyraźnie nawilża. Dobrze się pieni i ma ładny zapach. Nie jest drogi, często można spotkać w promocji. Specjalnej ochrony koloru nie zauważyłam. Jedyny minus to przetłuszcza włosy ale to w zasadzie jak każdy produkt który nawilża - mimo to warto.