L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

Lubię go

Szampon faktycznie dobrze sprawdza się w przypadku włosów farbowanych. Chroni kolor i nadaje włosom blask. Dzięki niemu możemy dłużej cieszyć się nowym kolorem włosów. Niestety może przetłuszczać, ale i tak jest warty wypróbowania.

Fajny szampon

Lubię całą tą serię Color Vive . Bardzo fajnie sprawdzajacy sie szampon, ladnie sie pieni, dobrze oczyszcza wlosy i ładnie pachnie.
Zapach co prawda dlugo na wlosach sie nie utrzymuje ale ogolnie spisuje sie calkiem zniezle.
Lubie gładkość moich wlosow po jego uzyciu

Lubię go

Bardzo lubię ten szampon jak i wiele innych z serii elseve. Jest bardzo wydajy i juz niewielka kropla wystarczy, aby rozprowadzić go na moich długich włosach. Bardzo dobrze się pieni, super myje, ma ładny zapach. Dodatkowo nie podrażnia skóry głowy. Włosy po użyciu go wraz z odżywką są miękkie, gładkie, dobrze się je rozczesuje. Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiam szamponom do włosów. Duża butla wystarcza na bardzo długo.

Do farbowaych super!

Świetny szampon dla włosów farbowanych. Nadaje im blask i wyraźnie nawilża. Dobrze się pieni i ma ładny zapach. Nie jest drogi, często można spotkać w promocji. Specjalnej ochrony koloru nie zauważyłam. Jedyny minus to przetłuszcza włosy ale to w zasadzie jak każdy produkt który nawilża - mimo to warto.

Jest ok

Szampon dobrze się pieni, dzięki temu, że ma płasko ściętą nakrętkę gdy się kończy można obrócić do góry nogami i zużyć do końca. Plus za konsystencje i wydajność. Nie zauważyłam aby jakoś uwydatniał kolor lub przedłużał jego trwałość. Ale ode mnie dostaje duży plus za nie tworzenie łupieżu - jest delikatny.

Błyszczący kolor na dłużej
Moje włosy są farbowane ,potrzebują szamponu ,który nada im blasku.
Ten szampon właśnie jest odpowiednim eliksirem dla nich.
Szampon jest gęstej białej konsystencji,łatwo można nanieś na dłonie i umyć włosy.
Włosy po umyciu nim są miłe w dotyku,szampon nadaje im blasku ,kolor jest odświeżony.
Włosy się nie elektryzują , łatwo je rozczesać, dobrze układają się .
Szampon jest w czerwonej plastikowej buteleczce , łatwy w dozowaniu.
Ładnie się reprezentuje w łazience wśród innych kosmetyków.
Szampon jest wydajny i spełnił moje oczekiwania .

Przyzwoity

Czerwonego szamponu Elseve używam z przerwami od kilku lat. Niestety ze zmiennym szczęściem. Raz nasza współpraca układa się lepiej raz gorzej i naprawdę nie wiem od czego to zależy. Szampon ogólnie jest przyjemny w stosowaniu, ma perłowy kolor i dobrze się pieni. Przyzwoicie oczyszcza i nawilża włosy, co do ochrony koloru włosów farbowanych to kwestia sporna - raczej wielkich zasług w tej dziedzinie nie ma. Coś dziwnego jest w tym szamponie, że nie zawsze tak samo zachowuje się na włosach - raz naprawdę jestem zadowolona z jego działania innym razem włosy nie najlepiej po nim wyglądają albo skóra głowy nagle reaguje podrażnieniem i muszę go odstawić.
Współpraca z nim nie należy do łatwych. Nie jest to szampon niezawodny na dobre i złe.

Czerwony Szampon Elseve

Szampon wygładza włosy i dodaje im blasku. Są one miękkie i lśniące po zastosowaniu, łatwo się rozczesują, nie puszą się i plączą. Szampon jest fajnie się rozprowadza i spłukuje. Jest on w dużych i małych butelkach, przy czym jest bardzo wydajny i starcza na długo. Jego cena też jest bardzo atrakcyjna.

Jak wszystkie Elseve

Jako że przez dłuższy czas używałam naturalnych kosmetyków szampon odstawiłam na bok i po jakimś czasie zaczęłam generalne porządki w kosmetykach i przyszedł czas na ten szampon.

Elseve to rzeczywiście fajne pachnące szampony drogeryjne, no niestety do natury to troszkę im daleko.

Do zapachu jednak trzeba się przyzwyczaić, na początku wydaje się być specyficzny.

Fajny drogeryjny produkt.

Przyzwoity szampon

Używałam go mimo, że nie mam farbowanych włosów :D Był całkiem okej, bardzo dobrze się pienił i mył włosy. Troszkę drażnił mnie jego intensywny zapach, ale można się przyzwyczaić lub używać innych szamponów na zmianę. Włosy po nim były przyjemne i dobrze się układały. Jest dość wydajny i jak na taką cenę, pojemność jest spora. Jak kiedyś pofarbuje włosy to na pewno do niego wrócę.

Naprawdę dobry

Lubię ten szampon, ma sporo zalet. Rzeczywiście czuć działanie siemienia lnianego. Jest gęsty, odpowiednio się pieni, dobrze rozprowadza na włosach, domywa je. Przyjemnie pachnie (choć na początku zapach wydawał mi się zbyt intensywny). Włosy po umyciu są miękkie i gładkie, błyszczą, łatwo się rozczesują. Przetłuszczające się może obciążać. Co do ochrony koloru, nie mam porównania z innymi. Używam codziennie z odżywką z tej samej linii i jestem zadowolona z efektu. Niedrogi, można kupić w promocji za ok. 8 zł.

Dobry

Włosy pozostawia świeże i lekkie. Ochrony koloru nie zauważyłam, farba schodzi mi z włosów w tym samym tempie, co przed używaniem. Szampon w porządku. Nie jest zły, ale są też lepsze. Cena przystępna, a opakowanie poręczne.