L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Szampon zawiera filtr UV, pielęgnuje i wygładza włókno włosa i chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kolor dłużej pozostaje piękny jak zaraz po farbowaniu.

Dla mnie super

Szampon loreal do wlosow farbowanych jest bardzo wydajny. Wlosy farbowane są po nim błyszczące, pięknie pachną i nie pusza się( dla mnie to bardzo ważna kwestia gdyz mam włosy kręcone).
Idealny dla wlpsow zniszczonych farbowaniem. Po użyciu szamponu wlpsy są od razu miekszecw dotyku.

Jest dobry

Tak jak szampon, dobrze się pieni, ładnie czyści włosy i skórę głowy, jets wydajny i cena nie z kosmosu. Ale poza tym wszytskim ma jedną zaletę, która zdecydowanie przeważa na takw wyborze kupna. A mianowicie chroni włosy farbowane, może nie tak jak bym tego chciała, ale z pewnością lepiej niz inne preparaty, kolor na moich włosach utrzymuje się długo, jest pełen blasku i blednie.

Nie jest zły

Na pewno włosy farbowane wyglądają dobrze po stosowaniu tego szamponu. Są błyszczące ale jednak nie są aż tak miękkie. Puszystość szybko znika. Liczyłam, że efekt umytych włosów będzie dłuższy, ale nie zmieniło u mnie konieczności codziennego mycia włosów. Na drugi dzień włosy wyglądały bardzo nieświeżo, jakbym ich nie myła co najmniej tydzień... Także wydajność nie była oszałamiająca. ale co do ochrony koloru... myślę, że trwałość koloru jest zauważalna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Warto kupić !!!

Produkt zakupiony w rewelacyjnej cenie, w bardzo dużej ilości !!! Wato się nim zainteresować gdyż jest to bardzo dobry szampon w dobrej cenie. Przeznaczony do włosów farbowanych !

Dobry produkt w dobrej cenie

Zapach piękny, wydajnym poprawił kondycję moich włosów. Mam tylko czasem wrażenie, że trochę obciąża moje włosy, zwłaszcza w upalne dni. Stosuje go rzadziej latem, po za tym wszystko na tak. Włosy wyglądają pięknie po umyciu tym szamponem.

Godny polecenia.

No, no, no ... - szacuneczek!

Po długiej przerwie od ostatniego używania Elseve Color-Vive postanowiłam dać mu szansę: o ile na rozjaśniane włosy się nie sprawdzał, o tyle na moje obecne - farbowane - 'zdaje egzamin szamponowy' na szóstkę! Po myciu włosów tym szamponem mam nieodpartą chęć ciągłego ich głaskania: włosy są wygładzone, delikatne w dotyku, ale jednocześnie świeże i "sypkie". Zapach też jest w porządku - przywodzi mi na myśl jeszcze inny kosmetyk... Najważniejsze jest to, że Elseve się świetnie sprawdza i... no, no, no... szacuneczek się należy! Pamiętam, że kiedyś - jeszcze w latach mojego "namiętnego" katowania włosów rozjaśniaczem, nie lubiłam tego szamponu. A tu proszę - człowiek dojrzał, to i docenia klasykę :D Żarty żartami, ale najważniejsze jest to, że odważyłam się po niego sięgnąć ponownie - jestem zadowolona! To doświadczenie z Color-Vive daje mi dowód na to, że nie można skreślać jakiegoś kosmetyku definitywnie tylko dlatego, że raz się nie sprawdził. Szampon dobrze się pieni, delikatnie acz skutecznie myje i pozostawia włosy wygładzone. DLA MNIE SUPER! POLECAM!

Bardzo dobry do włosów farbowanych

Szampon całkowicie spełnia moje oczekiwania. Skończyłam długotrwałą kurację kosmetykami naturalnymi, dlatego wydaje mi się, że większość szamponów będzie ładnie wygładzała włosy i ułatwiała ich rozczesywanie.

Fajny :)

Kupiłam przypadkiem ale szampon całkiem fajnie mi się sprawdza dlatego też zawsze chętnie do niego wracam.

Szampon ma fajny zapach, przyjemną gęstą konsystencję, dobrze się pieni; delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Włosy po umyciu bez problemu się rozczesują (oczywiście zawsze dodatkowo używam odżywki), są mięciutkie, wygładzone i pełne zdrowego blasku.
Jeżeli chodzi o jego główne działanie ochrony koloru - to naprawdę działa, używając tego szamponu zauważyłam, że kolor na moich włosach utrzymuje się dłużej - wyglądał świeżo i tak szybko się nie wypłukał.
Na plus również wygodne opakowanie, mega wydajność i cena :)

Polecam, warto wypróbować :)

Fuj

Nie znoszę zapachu tego szamponu. Obrzydza mnie do granic możliwości, dzięki niemu nauczyłam się wąchać szampony przed kupnem. Mam efekt ombre na włosach ale mam wrażenie ze lepiej działa na moje naturalne włosy niż na te farbowane...

TRAGEDIA

Nie za bardzo widzę różnicę między zwykłym szamponem, takim do włosów, które nie są farbowane. Ten jest tragiczny, z nim mycie włosów to mały koszmar.
-wysusza włosy
-plącze je
-utrudnia rozczesywanie
-wypadają po nim bardziej włosy
-daje efekt szorstkich i matowych włosów, które się puszą...

dobry jest

Bardzo lubię ten szampon i często do niego wracam, chociaż czasem próbuję czegoś innego. Ma przepiękny taki jakby migdałowy zapach, świetnie się pieni i jest stosunkowo wydajny. Myślę, że spełnia swoją funkcje dzięki czemu farba na włosach trzyma się dobrze. Myję głowę codziennie, ale nie zauważyłam żeby włosy były po tym szamponie suche, splątane, przetłuszczone czy łamliwe. Przeciwnie - są mięciutkie, pięknie pachną, wydają się bardzo świeże i odżywione. Mi ten szampon bardzo odpowiada.